Toate recenziile hosttoyota corona t170

Bună ziua tuturor, din nou scriu despre o altă mașină, pe care am întâlnit-o în călătoria vieții mele, deci nu judecați cu strictețe ...

Puncte forte:
  • Buget, disponibil în termeni de piese de schimb și destul de confortabil
Puncte slabe:
  • Vârsta și roata dreaptă

Am cumpărat mașina asta acum un an. Starea tehnică a tomasinelor a dorit cel mai bine. Se zvonea că schimbă uleiul motorului, cutia de viteze înainte, # 1074; # 1074; cu # 1074; yazi cu climatul nostru rece, ajunge la -54, # 1074; bazat pe -45. Umplut cu ulei sintetic # 1074; fermă magazin mobil, nu merge despre lichid de frână de ulei. Rafturi cu izvoarele postului # 1074; siloz de 4WD. Au un arc mai rigid.







pentru că o familie mare, rude - un dime o duzină, Iarna este greoaie. # 1074; baza # 1074; # 1074; sunt solide (ly # 1074; oy :). Să nu pierdeți nopțile lungi de iarnă # 1074; salonul postului # 1074 sau MP3.DVD / TV. Sistemul de alarmă în sine este setat # 1074; s cu un # 1074; atunci pod este # 1. Sincer, a vrut să cumpere acest model de mult timp. # 1046; en de la # 1074; foarte mult. Fiul este, de asemenea, vechi. # 1055; pentru că este ca # 1074, mașina mea zâmbește și mângâie.

Am călătorit undeva la 20.000 km. Avem distanțe foarte lungi. Înainte ca bunicul să meargă la 500 km. Da, și aveau prieteni vânători # 1074; ia departe de locuri nemaipomenite. # 1055; apariția este normală. # 1043; nu # 1074; nici roți Pentru a avea o coadă sau un fund pentru # 1074, pentru a face o plimbare pe pistă. Apropo, postați # 1074; kengurin din T # 1054; YOU # 1054; YOU KA # 1051; DYNAS. # 1042; o # 1073; Lucrul! Co # # 1074; sem! Nu este o bara de protecție - # 1074; a crescut de la o margine de zăpadă a bordurii, etc. Pentru el, trebuie să recunosc, îmi pare rău. # 1042; ceață, ploaie, zăpadă, furtună de zăpadă obișnuită nu la # 1074; atalo. Încălzit, fixat # 1074 sau 2-a lobo de sticlă # 1074; # 1042; ojlok cu # 1074; yerhu, synze prelata. A început să clătească bine radiatoarele din sobă. deoarece D # 1042; motorina D este rece.







Puncte slabe: Vedere din spate

Puncte tari: Motorul economic si in acelasi timp inteligent, mai ales cu o cutie de viteze manuala cu 5 trepte. Interior spațios, trunchi. Vedere generală atractivă a mașinii.

Puncte slabe: Nu observ niciun neajuns.

Puncte forte:
  • Consum redus
  • calitate
  • Consumabile inexpensive
  • Vă puteți servi
  • Design plăcut

    Puncte slabe: clearance-ul nu este foarte mare, dinamica șubredă datorată sistemului Learn Burn, lipsa farurilor farurilor.

    Puncte tari: Are atat de mult merit ca nu conteaza! Este economic, fiabil, nepretențios. Detaliile nu sunt o problemă! În general, nu o mașină V, ci un basm!

    Puncte slabe: Ei bine, din lipsurile - doar roata dreapta si totul, poate.

    Puncte forte:
  • dinamism
  • încredere
  • Confort pentru bani rezonabili

    Puncte slabe: Trei din spate sunt înghesuite. Două sunt normale, dar nu sunt spațioase.

    Puncte tari: Toate avantajele sunt enumerate în revizuire
  • Nu este scump să mențină
  • sigur
  • confortabil Puncte slabe:
  • M-am gândit chiar. nu este nimic de scris Puncte forte:
  • Ce pot spune despre masina, un dispozitiv de incredere si scump. La această vârstă are un design destul de modern al corpului. Un trunchi mare. Absența super-electronicii și a altor clopoțeii și fluierele de neconceput ca și pe Marca Cruci și Chazeri din această vârstă îl fac reparabil la domiciliu. + Nu puteți pune HBO scump, aproximativ 10.000 de ruble. Am citit în recenziile despre suspensia agățată, este adevărat, dar mașina păstrează perfect drumul, nu există blocaje pe colțuri, zgomotul trece ușor și cu un bang, și acesta este principalul lucru. Odată la întoarcere dimineața, mașina a intrat într-o deplasare la o viteză de 60 km / h, care a ajuns pe traiectorie ca pe șine! Cei care doresc să pesteră au un mod de sport, dar nu uitați de benzină. Direcția este suficient de ușoară, deși există și un GUR, dar drumul încă mai simte, pentru mine este +, folosit pentru mașinile noastre. Motorul funcționează ușor și în mod constant, ajungerea la toate părțile în timpul reparației este foarte simplă. Am încercat diferite stații de benzină, doar că voi fi AI92, în timp ce e sigur. În blocajul de trafic, dispozitivul este salvat. Salonul este liniștit și destul de spațios. În spatele potrivirii ușoare pentru o persoană. Ventilarea și încălzirea sunt foarte reușite.

    Puncte slabe:
  • Este greu să scriu despre asta, de fapt asta am vrut pentru acești bani și am obținut-o. Cu toate acestea:

    1. Nici un filtru salon, tot praful zboară în cabină

    2. Protecție slabă a carterului, mașinii de curățat din plastic G ..., este mai bine să schimbi achiziția lui Peter.

    3. Salon brun, eu personal nu-mi place culoarea

    4. Nu există oglinzi încălzite, + o vedere rea, iar în ploaie dezgustător.







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: