7 Motivele pentru care o virgină este un partener ideal pentru dragoste și căsătorie, astro7

Fiabile și practice, echilibrate și prudente - cei care se nasc sub semnul Fecioarei pot deveni parteneri ideali pentru dragoste și căsătorie. Și patronajul lui Mercury adaugă cu generozitate reprezentanților acestui semn de inteligență și capacitate de a susține conversația pe aproape orice subiect.







Nu arunca cuvintele în vânt

Cel care se naște sub acest semn al Zodiacului oferă aproape întotdeauna o privire la promisiunile și sentimentele sale. Poate că la început va fi dificil să vă admită Fecioara în dragoste, dar acest lucru nu înseamnă că toți Fecioarele sunt reci și nemulțumite. Pur și simplu reprezentanții acestui semn au nevoie de timp pentru a-și înțelege emoțiile și a determina perspectivele relațiilor. Mental a pus toate „pe rafturi“ și de a face sentimentele lor, Fecioara spune neapărat râvnit „iubire“, și chiar și după acuratețe nu va lua înapoi cuvintele lui.

Aprecia stabilitatea

Setea constantă pentru noutate și instabilitate de viață - cu siguranță nu este ceea ce a spus Dev. Virgos, prin natura lor, este prudent și oarecum conservator, dar aceste calități le salvează de aventurile inutile, fără de care se poate trăi o viață lungă și fericită. Acest lucru nu înseamnă că toată Fecioara este plictisitoare. Sincer interesat de calitatea înaltă a relațiilor cu un partener, Fecioara va depune toate eforturile pentru a se asigura că o persoană iubită nu este plictisită de partea ei. Da, în cea mai mare parte timpul liber va fi pre-planificat, dar aceasta este esența reprezentanților acestui semn. Ei sunt ferm convinși că cel mai bun impromptu este cel planificat în avans.

7 Motivele pentru care o virgină este un partener ideal pentru dragoste și căsătorie, astro7

Du-te banii în cont

Inventiv în sex

Mitul că Fecioara este rece și indiferentă față de plăcerile carnale a plictisit mult astrologii înșiși și este timpul să înlătură această iluzie. Reprezentanții elementelor pământești, Fecioara cu mare interes trată plăcerile sexuale și pot să-i ofere partenerului să încerce ceva nou. Și o pot face chiar din curiozitate pură. Adevărul imparțialității externe a acestui semn este greu de ghicit despre ceea ce vulturii de pasiune suflă în inimile lor. Și, în plus, Fecioara rar ajunge destul de adulter - infidelitatea pentru ei este rău pentru multe motive, dintre care una este reticența de a obișnui cu un nou partener. Prin urmare, toată diversitatea și violența imaginației lor revin aceleia pe care le-au ales.

Părinți responsabili

Părinte-Fecioara, indiferent de cat de strans a fost programul său de lucru, găsi întotdeauna timp pentru a verifica temele, copilul, și, în același timp, se va asigura că copilul nu să rămână pentru gadget-uri în loc de a citi cărți. Pentru unii, această abordare poate părea prea stricte și conservatoare, dar aproape fiecare Fecioară ferm convins că trage înțelepciunea și adevărurile de vârstă școlară a celor mai bune cărți, și nu pentru a le colecta în vasta lume Wide Web. Inclinat la științele exacte, Fecioara este cu mare plăcere să fie cu copiii lor să repete experiențele curs școlar de fizică și chimie, iar în vacanță va încerca împreună pentru a efectua unele experiment științific deosebit de tentant. dragoste Fecioara să învețe, și necesitatea de a ajuta copilul să învețe discipline școlare văd o mare oportunitate de a actualiza și de a strânge propriile cunoștințe.







Ei se străduiesc pentru confort și soliditate în tot

Aderenți ai unui stil de viață sănătos

Fecioara cu grijă va depune cu siguranță toate eforturile pentru a preveni deficiența vitaminică sezonieră și ARVI nu numai în sine, ci și cu cei dragi. Printre reprezentanții acestui semn se numără mulți dintre cei care urmăresc corectitudinea nutriției și sunt foarte bine pregătiți să gătească feluri de mâncare gustoase și în același timp utile. Cu toate acestea, Fecioara nu sunt egoiste, dar sunt înclinate să-i ajute pe cei dragi să aducă confort și bunăstare în viața lor. Și, prin urmare, nu fi surprins dacă într-o zi iubita ta Fecioară va vorbi despre cum ar fi frumos ca doi să meargă la un club de fitness sau să facă o întâlnire pentru o pereche de hatha yoga. Aceasta este doar una din multele moduri de a spune "te iubesc" în înțelegerea celui care se naște sub semnul Fecioarei. În ciuda restricțiilor externe, născute sub semnul Fecioarei, au adesea un caracter și o pasiune puternică. Iar capacitatea lor naturală de a se adapta la situații dificile și de a avea grijă de cei aleși îi face pur și simplu parteneri excelenți pentru iubire și căsătorie!

Consultarea gratuită a unui astrolog, a unui avertizor sau a unui psihic după înregistrare

A apărut o eroare în timpul procesării înregistrării

pff, ce Fecioara rareori merge pe infidelitatea este o minciună ticăloasă, care deși nu prea versat în astrologie si sapat un pic mai adânc decât soarele in Fecioara, ei știu că reprezentanții acestui semn duce o viață dublă cea mai elaborată și ascunde infidelitatea lor ... nu sunt 100% naturale , dar, de cele mai multe ori, din păcate, ei au propriile lor morale

Elena, te înșeli, eu sunt virgină prea, dar nu voi trăda soțul meu))) am acum o perioadă dificilă în relația sa slazhivayutsya viață cu Mister și eu în curând 32 ... .chto spune. Toată lumea și scrie tot felul de lucruri urâte despre fete. Sunt doar un accident

Fecioara meu preferat, dar nu au fost de acord odată ce am scorpion ... sa întâlnit un alt după mine, și am avut, de asemenea, un nou tip ... o zi prietenul meu ma părăsit, și am sunat Fecioara să doarmă doar și elimina greutate din inimă. După aceea, Deva nu ma lăsat în urmă, dar nu a abandonat-o nici pe acea fată ... așa ne-am întâlnit și, în același timp, a rămas însărcinată, a dat naștere, sa căsătorit și sa dus la mine. Bineînțeles că isterie, alungat, citit-o pe cursurile oră pe care ar trebui să fie cu ea, dar în cele din urmă încă rupt și îngropat în brațe .... el nu a schimbat-o ... el a permis să fie în viața lui .... dar mi-a spus că nu era cu mine, pentru că l-am respins, adică, problema fiabilității și stabilității .... este adevărat, l-am respins, pentru că a venit o dată pe lună ... skuperdyay) tot timpul pentru a lucra. El este acum divorțat de ea, se duce la un copil, vedem doar o dată pe lună ... Hard groaznic ... dar de 10 ani, îmi place ... a fost o suspiciune .Nedavno de cancer de col uterin, eu cred în psihosomatică și l-au informat că un pic mai mult și din cauza toate experiențele și nemulțumirile vor fi cancer, și este mai bine pentru noi să ne despărțim ... a spus ca să nu fie ofensat și să nu mai fi certat cu el .... acesta este probabil cel mai inimaginator tip de explicatie in dragoste. Îmi place grija lui: la lacrimi, când își pune jacheta pe mine; plăcerile în sex și ascultați ore întregi de la ceea ce este un rascal complet. Odată în 10 ani mi-a adus flori recent și m-a dus într-o casă recent ... ca "Mă voi face bine, dar nu imediat." Dar cererea pentru o zi de naștere prezintă un covor de yoga pentru 20 de mii (este o reducere) numită delirium și în cele din urmă a adus numai flori. Și frumos pentru mine, un vegetarian, uneori indicii că nu se va lăsa să mănânce carne) pare ca nimic bun despre asta, dar este un fel de indiciu că suntem împreună pentru o lungă perioadă de timp ... Sunt chiar gata să gătesc carne pentru el
Avem deja 35 de ani, are un fiu, nu am nimeni, mă tem că nu voi avea un copil ...

Oferim prima noastră consultare clienților noștri!

  • Pregătește întrebarea
  • Selectați un expert
  • Obțineți sfaturi






Trimiteți-le prietenilor: