5 moduri de a restabili parola icq - ajutor - site de informații

La numărul 395056 *** nu este obligată să atașeze e-mail, ceea ce înseamnă că parola nu poate fi restabilită.

Nu pot intra în ICQ, mi-a schimbat parola. Mă duc cu UIN-ul meu, scriu uin sau parola greșită, merg la site cu un e-mail și o nouă parolă - vine, dar sub alt yuinom și contacte vechi, firește, nu, vreau să restaurez acest număr. Este posibil?







Încercați să restaurați când specificați numărul ICQ din care doriți să recuperați parola. În acest caz, veți vedea prima literă a căsuței poștale în care va ieși litera cu un link pentru a restaura parola de la număr.

Hacked asya problemă în faptul că o dată am înregistrat-o prin SMS și la poștă nu este legat, încerc să recupereze parola am scris a fost trimis la poștă, dar acest lucru nu am registrat.

Aceasta înseamnă că nu puteți recupera parola, fără a atașa e-mail. Înregistrați un nou număr ICQ.

Am fost hacked, dar nu vreau unul nou, pot să-l restaurez pe cel vechi

În caz de hacking, puteți restabili parola dacă ați instalat atașați e-mail. Încercați să recuperați parola utilizând căsuța poștală.

Aceasta înseamnă că nu aveți un atașament de e-mail ICQ. Și pentru a restabili un astfel de număr nu funcționează.

Mă duc la ICQ și scriu o parolă greșită, ce înseamnă dacă totul este corect introdus, spun că înseamnă că l-au spart înapoi.

Cel mai probabil numărul ICQ a fost furat, încercați să restaurați utilizând atașați e-mail.

Dacă nu vă amintiți parola din căsuța poștală pe Rambler și, în același timp, este atașat e-mail, atunci parola nu va fi restabilită. Pentru a restabili, aveți nevoie de acces pentru a atașa e-mailuri.

Cu câțiva ani în urmă am prins un virus și în cele din urmă am pierdut asya, primai nu a avut nici unul, sau nu-mi amintesc, am creat asya cu mult timp în urmă. Întrebarea secretă părea a fi, dar nu un fapt și nu trece pe pagina de recuperare. Singurul lucru care poate ajuta, după cum cred eu, este faptul că, în numele meu, numele și prenumele, anul nașterii și locul de muncă sunt indicate. Există șansa de a restabili numărul?







Șansele de a recupera parola pe datele reale din profil sunt imposibile. Parola din numărul se pierde pentru totdeauna.

Am uitat parola la ICQ, nu pot să restaurez prin poștă, pentru că am uitat să o înregistrez! Spune-mi, te rog, o să-l pot restabili cumva?

Când restaurați, specificați numărul ICQ în câmpul de introducere (Email / ICQ # / Mobile #). Apoi, serviciul în sine vă va reaminti e-mailul la care a fost trimis e-mailul cu un link pentru recuperare.

Numărul dvs. ICQ nu este atașat la e-mail. Aceasta este o cutie poștală cu care puteți recupera parola. În acest caz, nu puteți recupera parola.

Situația este aceasta. Am uitat parola, încerc să o restaurez, dar nu-mi amintesc răspunsul la întrebarea de securitate. și ce ar trebui să fac?

Trebuie să răspundeți corect la întrebarea de securitate. Apoi vi se va cere să introduceți o nouă parolă. Dacă nu vă amintiți răspunsul la o întrebare secretă, parola de la numerele ICQ nu va fi restabilită. Acesta este scopul protecției împotriva furtului, dacă știți răspunsul - atunci sunteți proprietarul.

Prompt, vă rog. Încerc să recuperez parola în ICQ, prin poștă. Dar nu pot merge acolo. Poate că a fost șters după ce nu a fost folosit și acum numărul ICQ este pierdut pentru totdeauna? Sau există o cale?

Katerina întrebarea ta este foarte neclară. Descrieți în detaliu ceea ce faceți și ce rezultat nu funcționează.

Încercați să restaurați numărul atașat la e-mail. Pentru a face acest lucru, în loc de numărul când restaurați, specificați e-mailul. După ce parola este restabilită, încercați să introduceți clientul ICQ introducând email + parola. Dacă toate acestea vă păreau foarte greu, puteți să vă înregistrați un nou e-mail și după înregistrarea unui număr pe el.

O parolă a fost furată de la aproximativ, încerc să recuperez prin site. Intru în asya și protecția de roboți. El scrie că nu poate recupera parola. Ce ar trebui să fac?

Aceasta înseamnă că numărul nu este atașat la număr și că întrebarea secretă nu este setată. Recuperarea parolei de la acest număr nu va funcționa.

Bună ziua. Promptați, furați numărul, primarul instalat pe ICQ, accesul la primarii returnat, dar când intri pe primar pe pagina de returnare a parolei de la ICQ, scrisoarea este trimisă la cutia hoțului. Pot să fac o carte pentru a trimite o scrisoare cu introducerea unei noi parole primarului din mai?

E-mailul principal a încetat să funcționeze. Acum puteți să resetați parola doar cu atașarea e-mailului. Recuperați parola nici o șansă, fără atașament.

Bine ai venit! Mi-am uitat parola când o restaurez pe pagina ICQ. Scriere Ne pare rău, răspunsul a durat prea mult. Cutia a fost ciocanită în ICQ, ajutor (

Încercați un browser diferit.

Încercați să restaurați parola cu e-mail atașat. Aceasta înseamnă că noua parolă va veni la poșta specificată în numerele profilului ICQ. Instrucțiuni detaliate pentru recuperare sunt aici.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: