346 Recenzii ale spitalului clinic de oraș № 40 la москва, алексеевский, касаткина улица, 7

Îmi exprim recunoștința sinceră față de Nikolai Georgievich Stepaniants, chirurg al departamentului oncologic al Spitalului Clinic City. Vreau să vă mulțumesc pentru munca dvs. grea și necesară. Vă mulțumim, datorită profesionalismului cel mai înalt, continuăm să trăim. Mulțumesc că mi-ai dat speranța că poți lupta cu această boală teribilă. Chiar și după descărcarea de gestiune, nu vă lăsați pe pacienți timp de mai multe luni. Mulțumesc pentru mâinile tale care pot face minuni. Sunt infinit recunoscătoare pentru tine.







Îmi exprim profunda recunoștință și recunoștință sinceră șefului celor 3 departamente de oncologie. GKB nr 40 AN Sarantseva și doctorul KV Morozova pentru ajutorul și tratamentul oferit și întregul personal al acestui departament pentru atitudinea lor atentă și profesionalismul. Lucrarea este coordonată, toate procedurile sunt efectuate cu exactitate și cu precizie. Vă mulțumim pentru mâinile tale, care sunt capabile chiar de proceduri foarte neplăcute pentru a face mai puțin dureroase. Vă mulțumim că datorită cunoștințelor și abilităților dumneavoastră continuăm să trăim.

Vă mulțumim foarte mult pentru profesionalismul dumneavoastră. Ești cel mai bun. Operația a fost cu papa, cancerul colonului sigmoid. Lucrează excelent. Vă mulțumim multor pacienți și suntem cu toții diferiți, pentru participarea și răbdarea dumneavoastră. Îți dai speranță că poți lupta împotriva acestei boli rele. Și vă mulțumesc pentru biroul vostru. Ne vedem la o operație repetată.

În afara Corpului 6 invelite și a făcut reparații, și în interior (Hematologie al 7-lea etaj serviciu) de groază - toaletă murdar, paturi rupte, pereți de mucegai și tavane, linoleum sărăcăcios, pacienții înșiși ar trebui să se spele vasele în chiuvetă înfundate, nu există nici o sursă de oxigen la Camera, acolo punct în coridor, din care trase de 33 de ori acumulate furtun, care a ratat în locații ale amestecului de tot oxigenul. Șeful departamentului la prima vedere este în contact, dar de fapt este indiferent. În departament lucrează în conformitate cu un algoritm, non-standard. Data viitoare ›

A fost în tratament în departamentul ginecologic al acestui spital. Tratamentul a fost gratuit și se afla în camera liberă comună. În general, spitalul nu este foarte desigur, dar medicii lucrează bine aici. Dar în sală dingy, ei hrănesc prost și nu este atât de ușor pentru a intra în duș.

Îmi exprim recunoștința sinceră față de Nikolai Georgievich Stepaniants, chirurg al departamentului oncologic al Spitalului Clinic City. Vreau să vă mulțumesc pentru munca dvs. grea și necesară. Vă mulțumim, datorită profesionalismului cel mai înalt, continuăm să trăim. Mulțumesc că mi-ai dat speranța că poți lupta cu această boală teribilă. Chiar și după descărcarea de gestiune, nu vă lăsați pe pacienți timp de mai multe luni. Mulțumesc pentru mâinile tale care pot face minuni. Sunt infinit recunoscătoare pentru tine.

Eskin Vadim Germanovici. Principalul lucru de a reduce banii, și cu pacientul să vorbească despre plângerile cu privire la sănătate nu este necesar. La întrebarea mea, de ce pieptul meu doare, mi-a răspuns că am nevralgie intercostală (sânii mei constau din mușchi intercostali, după versiunea sa). Chiar dacă gândește așa, nu am nevoie de ajutor? El nu știe că prin îndepărtarea lipozomilor se poate folosi o metodă endoscopică. El este convins că metoda endoscopică este utilizată numai pentru operațiile intracavitare. Și, desigur, tonul care este. Data viitoare ›

În acest spital am fost tratat în departamentul terapeutic. Dacă vorbim despre tratament, atunci medicii sunt excelenți și trata în consecință. Dar condițiile nu sunt la fel de bune cum am dori. De exemplu, cu un aliment plin de staniu.

Adus aici cu ambulanta, spitalul este deja la recepție nu părea destul de normal, pereți dărăpănate, tavane și podele. Pune în ginecologie, există o impresie a acestui loc este agravată numai de către Casa de gândaci care rulează în jurul valorii, pereții peeling, baterii ruginite, curățați secțiile o dată pe zi și se pare să bifeze. Sala de mese, ca atare, este absent, trei mese, care nu au potrivesc, și dacă ți-e dor în timp ce așteptați cu toții, apoi refuză să mănânce. Ei bine, este chiar un plus, pentru că hrana este dezgustătoare. Data viitoare ›

În acest spital, ca și în majoritatea cazurilor, nutriție necorespunzătoare, condițiile din salon nu sunt, de asemenea, încurajatoare. Dar, în același timp, medicii sunt decent.







Atitudinile față de pacienți sunt teribile. Iar condițiile sunt adecvate: nutriție monotonă, slabă a pacienților, noroi în salon.

Doctorii excelenți, asistentele medicale își cunosc afacerea! Sunt hrăniți ca în spitalele obișnuite, nu este un sanatoriu! În cuptorul de dimineață, în supa de după-amiază, al doilea sarut! E normal. Dar! O toaletă groaznică! Cabinele nu se închid și nu există locuri pentru toaletă, nu există draperii în duș, uneori studenții locali vin să privească, pentru că vizibilitatea este excelentă!

Ar fi de dorit, desigur, ca conditiile de tratament sa fie putin mai bune. În special, mâncarea e rău aici. Dar nu este necesar să alegeți ...

A fost în departamentul chirurgical. Nu este cea mai rea, dar nu cea mai bună versiune a spitalului. Condiții sub media, atitudinea nihilistică față de personal. Un feed în birou este pur și simplu urât.

Îmi exprim profunda recunoștință și recunoștință sinceră șefului celor 3 departamente de oncologie. GKB nr 40 AN Sarantseva și doctorul KV Morozova pentru ajutorul și tratamentul oferit și întregul personal al acestui departament pentru atitudinea lor atentă și profesionalismul. Lucrarea este coordonată, toate procedurile sunt efectuate cu exactitate și cu precizie. Vă mulțumim pentru mâinile tale, care sunt capabile chiar de proceduri foarte neplăcute pentru a face mai puțin dureroase. Vă mulțumim că datorită cunoștințelor și abilităților dumneavoastră continuăm să trăim.

Doctorii excelenți și tratați bine pacienții. Condițiile pentru tratamentul pacienților nu sunt deosebit de bune, în special tulburarea alimentară locală. Meniul este monoton, nu este gustos.

Am stat în secția ginecologică a acestui spital timp de șapte zile. Doctorii și asistentele medicale sunt calificați aici. Dar în camerele de aici nu este deosebit de confortabil și hranesc alimente. Meniul este monoton. Au rămas impresii duble. Pe de o parte, tratamentul normal, pe de altă parte, condițiile proaste.

Vă mulțumim foarte mult pentru profesionalismul dumneavoastră. Ești cel mai bun. Operația a fost cu papa, cancerul colonului sigmoid. Lucrează excelent. Vă mulțumim multor pacienți și suntem cu toții diferiți, pentru participarea și răbdarea dumneavoastră. Îți dai speranță că poți lupta împotriva acestei boli rele. Și vă mulțumesc pentru biroul vostru. Ne vedem la o operație repetată.

Bine ai venit! În spitalul pe care nu l-am pus niciodată, aceasta este prima experiență. Am avut o operațiune planificată. Am fost în salonul ginecologic. Vreau să-mi exprim recunoștința profundă față de medicul meu Tatiana Aleksandrovna Shingareva! Vă mulțumim pentru bunătate, profesionalism și sensibilitate! De asemenea, doresc să mulțumesc anestezistului, din păcate, nu-mi amintesc numele și prenumele lui. Mulțumită asistentei uriașe Urvaceva Elena și Teleshman Catherine, pentru atitudinea și bunătatea lor atentă, pentru îngrijirea lor în perioada postoperatorie. Data viitoare ›

În acest spital, pacienții sunt hrăniți pur și simplu urât. Trebuie să încercăm să facem acest tip de Kaku. Un astfel de sentiment că sunt hrăniți în mod special pentru ca oamenii să ceară rapid un extras și să-și elibereze locurile.

A ajuns în acest "spital" în ramura chirurgicală pe fast 11.06.17 Este foarte murdar. Toaleta este una pentru întregul departament. Curățați o dată. Seara este doar înfricoșător să intri în ea. Curățarea este făcută de Kirghiz. Ea a fost tratată la doctorul Ivanova, care a alergat în mod constant undeva. Dacă ai timp pentru asta, întreabă ceva, atunci ești norocos. Mi sa dat un diagnostic nedefinit de gastrită sau pancreatită. De două ori au pus un picurător și apoi cu dificultate, nu mi-au găsit venele. Asistente medicale foarte profesioniste. Singurul. Data viitoare ›

Am fost în departamentul de ginecologie (9 Clădire 5 etaj), cu 16.05.17 pe 25.05.17, 18.05.17 a fost operat pe mine. Vreau să menționez de înaltă calificare și receptiv ramură de gestionare atitudine Shaydulina EV si negru sora D. A. îmi exprim profunda recunoștință tuturor departamentul de personal pentru atitudinea atent și bine. Mulțumesc foarte mult.

Îmi exprim recunoștința profundă pentru departamentul de ginecologie doctor Simonov Dmitri Sergheevici, pentru operațiunea condusă de mine.) Foarte prietenos, de ajutor, medic fel, toate în mod clar explicat, a explicat), precum și, care zâmbesc)), în general, doctorul de la Dumnezeu). Dmitri Sergheievici, vă mulțumesc foarte mult și noroc în tot! Întregul numărul camerei 251 exprima recunoștința noastră pentru asistente medicale și mai mult, foarte atent, grijuliu)) au sprijinit întotdeauna și înainte și după aceea este foarte multumit). Au existat unele dezavantaje. Data viitoare ›

Vreau să mulțumesc șefului departamentului ginecologic Shaydulin Elena Vladimirovna pentru nivelul profesional ridicat și munca excelentă a șefului departamentului. Medicii și asistentele medicale lucrează în departament, atenți, responsabili, îngrijiți, ajutându-i într-adevăr pe pacienți și pe medici, și pe cei mai buni, oameni simpatici. Mai ales vreau să menționez procedura sora Ekaterina Teleshman, din care pacienții vin cu un zâmbet, în ciuda injecțiilor dureroase.

Mama mea Burmistrova GA se află în tratament în departamentul de urologie. Vreau să-mi exprim recunoștința față de medicul curant - Pyanykh Pavel Petrovici. Vă mulțumim pentru profesionalism, sensibilitate și atitudine atentă. Mai mulți medici în instituțiile noastre medicale.

Mama mea Burmistrova GA se află în tratament în departamentul de urologie. Vreau să mulțumesc asistenților - Katyusha, Inna, Larissa. Întotdeauna ajutați și sprijiniți un cuvânt bun. Mulțumesc fetelor, pentru o atitudine bună și atentă.

Alo Vreau să mulțumesc managerul departamentului de diagnostic consultativ și Kogotyzhevu Rustam Kazbekovich, onkohurologu Kobzev Dmitri, anestezist Paukova Olga Ivanovna și în jurul valorii de personalul de întreținere spital pentru o atitudine foarte sensibilă, profesionalism și eficiență. Tatăl meu a găsit un neoplasm pe rinichi. Desigur, o astfel de veste este un șoc și o confuzie. Mulțumită recenziilor din rețea am întâlnit acest spital și nu regret deloc că am avut încredere în sănătatea mea. Data viitoare ›

Atitudine groaznică față de bolnavi! au fost luate Medicii nu așteptați pentru reclamații ale deciziilor pacientului, persoana nu mănânce sau să bea, în fiecare zi se înrăutățește și mai rău, suna pentru a afla starea mamei mele doar nici un fel, în afară de cuvintele standard, cu privire la temperatura, salariile au crescut, iar raportul dintre stânga la pacient în același . Minciuna ca golovyashki, trebuie să fie, de asemenea, îndeplinite obligații funcționale.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: