30 de ani

În 30 poate fi ușor de nimic, dar după 35 nu puteți înșela. Colagenul este mai puțin, astfel încât elasticitatea pielii este diferită, fața ca o mănușă veche este deshidratată, vorbind figurat. Fața sageată, alunecă în jos, de aici celelalte expresii faciale și riduri. nosogobki, colțuri coborâte ale gurii, colțuri coborâte ale ochilor, riduri ale frunții - acesta este un set aproximativ al persoanei de vârstă.






De grăsime corporală și apă afară, oasele, așa cum au fost separate de myaska, deci da, în cazul în care cifra este subțire, ea devine cleioasă, ca un boboc de băutură suc.
Spatele este ciudat, din spate este foarte vizibil. Postura se schimbă. Pielea pe genunchi și coate din acordeon devine, iar influxurile sunt atât de urâte pe coate, vreau să taie pielea căptușelii.
După naștere, totul este vizibil cu orice presă, forma unui stomac variază.
Părul își schimbă structura, devine mai poros, vechi.
Cu toate acestea, puteți înșela pe toată lumea cu machiaj și măști temporare, care vor întinde pielea de pe craniu de dragul unui partid, dar dimineața oglinda va spune adevărul.

știi, numai după vizitarea lui Wuman am auzit că după 30 de ani este deja necesar să călătorești în cimitir. Știu că femeile care în 35 de ani arată mai bine de 25 de ani, în fața ochilor multor exemple de femei bine îngrijite și frumoase, cu și fără muncă sau fără ele. Dorința principală. Am 28 ​​de ani, în jurul ochilor sunt riduri, nasogobii sunt vizibili (ereditare), există o încrețire îngrozitoare. Dar, acum ma privesc mult mai bine decat in aceeasi 23-25. Și țâțele se strecoară în mod corespunzător)))), așa fete, noi toți suntem copii!

Oh, Guest, îți arăt o imagine a unei tinere la 35 de ani într-o neglijă, ca să te uiți ce se întâmplă. ))) Îmi pare rău că nu pot, nu fotografia mea, accidental am primit. Mă uit în sala de gimnastică pentru bărbați după 30 de ani - toate petele chelite sau chei. Toată lumea își scutură pieptul, dar în același timp stomacul îi atârnă, nimeni nu are presă. Există un astfel de macho cu un pumn, capul chel, dar luând pe piept 80 kg. Este ridicol să devii)







doar prin vedere și pot fi văzute. dar despre țâțe - este doar de dimensiunea depinde. La prima se află la 40 de ani. și nu întotdeauna 30 de la 25 distinge.


vetch probabil 35-38. există o fotografie în care ea se uită la 28-30, și există unde puteți vedea deja aceste schimbări despre care vorbim. Cred că are un copil. Bineînțeles că e frumoasă, dar nu și o fată.
Cred că Anne are 30-33 ani. este de asemenea bun. dar aspectul unei femei, nu o fată

În 30 poate fi ușor de nimic, dar după 35 nu puteți înșela. Colagenul este mai puțin, astfel încât elasticitatea pielii este diferită, fața ca o mănușă veche este deshidratată, vorbind figurat. Fața sageată, alunecă în jos, de aici celelalte expresii faciale și riduri. nosogobki, colțuri coborâte ale gurii, colțuri coborâte ale ochilor, riduri ale frunții - acesta este un set aproximativ al persoanei de vârstă.
De grăsime corporală și apă afară, oasele, așa cum au fost separate de myaska, deci da, în cazul în care cifra este subțire, ea devine cleioasă, ca un boboc de băutură suc.
Spatele este ciudat, din spate este foarte vizibil. Postura se schimbă. Pielea pe genunchi și coate din acordeon devine, iar influxurile sunt atât de urâte pe coate, vreau să taie pielea căptușelii.
După naștere, totul este vizibil cu orice presă, forma unui stomac variază.
Părul își schimbă structura, devine mai poros, vechi.
Deși este posibil pentru a pacali toate make-up și masca temporară pentru a strânge pielea de pe craniu pentru o parte, dar în dimineața deja oglinda spune adevărul.


+10000000000, asta-i drept! Nu-mi amintesc 30 am avut unele schimbări foarte vizibile în aparență, cu excepția faptului că grăsimea de pe talie a început să se adune, care nu a fost în 20, dacă urmați dieta, atunci această problemă nu ar fi la fel de bine - riduri sub ochi nebylo parul nosogubok toate de lux a fost, dar după 35 - da, și a adăugat o nouă bucurie, în ciuda faptului că excesul de greutate deloc, nici măcar cu o figură excelentă pe fața încă vizibile, care nu sunt shishnadtsat deja în fiecare an . o persoană eliberează o vârstă

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Trimiteți-le prietenilor: