15 Recenzii de castan la жуковский г, амет-хаан султана улица, 33

A apărut o săptămână în urmă cu un dinte de înțelepciune în "castan". Dentistul Darya Komissarova (cred că da) sa uitat la mine și a spus că va elimina chirurgul maxilo-facial Bogdan Nikolayevich. Ea a fost agitat teribil, pentru că ea nu a scos niciodată dinții în viață, și ea a tratat doar de câteva ori în 27 de ani). Nu știu ce a făcut chirurgul, dar nici măcar nu l-am crezut când mi-a spus că a îndepărtat dintele! Mâinile de aur! Dar, comunicarea mea cu clinica nu sa terminat. Mi-a deranjat mult timp încă un dinte. Și dimineață el a decis să se schimbe. Data viitoare ›







A apărut vineri, foarte puternic pe toate dinții de pe maxilarul inferior din stânga. Știam că trebuie să îndepărtez dinte de înțelepciune de mult timp, care se afla sub cel de-al șaptelea dinte. Doctore, mic, slab ca ăsta. M-am calmat jos, mi-a spus că îndepărtarea va fi dificilă, dar mă va ajuta. Chiar mi-am sters tratamentul opt, prescris, dupa 3 zile nu a fost nici o urma a edemului. Vă mulțumesc foarte mult!







Vreau să-mi exprim recunoștința profundă pentru profesionalism, o atitudine bună față de stomatologi! Timp de 10 ani mi-a fost frică să îndepărtez dintele de "minciună", care a crescut în maxilar. Oriunde am fost speriat - vei fi în concediu medical timp de 2 săptămâni, - toată lumea mi-a spus. În final, am pierdut următorul dinte. Când nu era unde să mă duc, am venit la Chestnut. Am șters dimineața, iar seara aceleiași zile nimic rănit! În gură nu era decât o bandă roz de pe dinții îndepărtați! Rămân încă medici talentați, profesioniști și nu indiferenți. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: