7 Cele mai ieftine roabe pentru a conduce - treapta superioară

Lada Granta Sport

Che pret: 491 000 ₽, 118 CP. 9,5 sec

Da, cineva va spune că 9,5 s până la o sută și 118 forțe nu este gravă. Asta "Lada", și mai ales Granta - e de rahat. Totul, dacă nu pentru prețul uimitor de scăzut: 491 000 ₽. Pentru acești bani veți primi o roabă pentru turnare, cu o suspensie sportivă redusă și un kit de corp bun. Inutil să spun că nu este milă să experimentezi, să o abandonezi și să o încerci. Erondondon? Ia scăzut!







Lada Kalina NFR

Cât de mult: 850 000 ₽, 136 CP 9,2 secunde

Dar aceasta este o poveste complet diferită. Aici suspensia este complet revizuită, sunt instalate arbori cu came noi, un colector de dimensiuni egale și. ta-baraj - curgere dreaptă. Și aceste sloturi pe capotă! Prin urmare, prețul de 850 000 ₽ pentru o roabă a unui astfel de patsan nu pare cosmic.







VW Polo GT

Che pret: 819 900 ₽, 125 CP. 9 s

Skoda Rapid Monte Carlo

Che pret: 993 000 ₽, 125 CP. 9 s

Vrei puțin mai multă practicitate? Cehii liftbek același motor de 125 de cai putere (dar numai în tandem cu DSG) si echipamente Freaky Monte Carlo c accente negre și roți aproape ca-in-Lambo. Benzi? Pune-le pe tine însuți.

Alfa Romeo MiTo

Cât de mult: 900 000 ₽, 140 CP 8,1 s

Kia pro_cee'd GT

Che pret: 1 174 900 ₽, 204 CP 7,6 secunde

Acesta costă aproape jumătate din prețul referinței Golf GTi, cam jumătate mai rău. Am schiat recent pe aceasta și suntem siguri că nu puteți găsi nimic mai bun pentru acești bani. Bineînțeles, ne-am îndoit ușor pentru un milion, dar crede-mă - mașina merită să salveze 150 de mii la micul dejun.

Mini Cooper

Cât de mult: 1,179,000, 136 CP 7,9 s

Ei bine, da, cel mai ieftin Cooper fără opțiuni este atât de ieftin. Dacă cel mai important lucru pentru dvs. - viteza în colțuri și conduceți, atunci foarte puțini oameni se pot compara cu acest copil. Deși la semafoare va da cote multor. Singurul dezavantaj: orice opțiune mărește prețul "Minica" de 8 ori. Chiar și benzile de curse.

Nu sunt fierbinți, dar foarte calde, trasee și sedanuri la un milion de ruble







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: