5 Pași practici pentru a perfecționa memoria - o carte electronică gratuită, o scrisoare către dumneavoastră

5 Pași practici pentru a perfecționa memoria - o carte electronică gratuită, o scrisoare către tine

Obțineți o carte electronică gratuită "5 pași practicieni pentru perfecționarea memoriei" + înregistrări audio cu tehnici de creștere a motivației, productivității și eficienței.






Din cartea veți afla cum:

- uneori pentru a îmbunătăți concentrarea în timpul muncii (și prin urmare, memoria și productivitatea);
- să stăpânească rapid memorarea listelor de cuvinte cu reproducere precisă (începând de la 10-15 cuvinte și până la sute de ani - altele și mai mult);
- ajustați programul de lucru în timpul zilei pentru a crește productivitatea;
- învățați să repetați corect și să vă amintiți materialul. să fie amânată pentru cea mai lungă perioadă posibilă;
- pentru a face primii pași în extinderea volumului de memorie pe termen lung și capacitatea de memorare a mai multor informații.

Îi plăcea? Faceți clic pe butonul de mai jos






Veți fi interesați de următoarele articole:

«Comanda anterioară în viața următoare» Schimbă-ți mâinile pentru dezvoltarea creierului tău

Vă mulțumim foarte mult pentru informații foarte valoroase! Ceva pe care l-am cunoscut, și ați determinat sistemul, vom lucra și vom crește peste noi, vom ajuta foarte mult cu limbile străine și, în general, cu orice persoană aflată în muncă și în viață! Mult noroc și succes!

Vă mulțumesc foarte mult pentru carte! Foarte interesant și util! Cu ușurință și cu plăcere citiți!

Andrew, multumesc pentru informatiile interesante si necesare. Se citește foarte ușor și ușor. Nu folosiți recomandările după citire - este o crimă :)

Mulțumesc, Andrei! Material foarte util și ușor de înțeles.

Bună ziua
Dacă nu o puteți deschide, probabil că nu aveți un program pentru citirea fișierelor PDF, descărcați și instalați, de exemplu, Foxit Reader

mulțumesc pentru cartea Andrew, sfaturi utile pentru îmbunătățirea memoriei. Am luat o notă și o folosesc. Și în detrimentul poeziei o mulțumire deosebită)

Vă mulțumesc pentru munca dvs., într-adevăr sfaturi de lucru. Încerc să pun în practică.

Bună ziua, și nici pentru un link, de ce nu se descarcă, se pare. că fișierul este deteriorat ...

Am descarcat si Foxit Reader

Vă mulțumesc mult, Andrey! Cartea este atât de clar scrisă și atât de ușor de perceput că poate exista o singură concluzie: "Pot să fac totul, totul este în mâinile mele". Ai grijă de tine - oamenii au nevoie de tine. Vă doresc toate cele bune și aștept cu nerăbdare cărți noi. Vă mulțumim din nou pentru lovitura pozitivă și "magică în spate".

Ieri am primit cartea, am reușit să o sărind. Mi-a plăcut materialul, a fost foarte bine exprimat și interesant. Rămâne să găsim timp pentru muncă, care, din păcate, nu este suficientă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: