36 Comentarii reale - gospodăria din Skorniakovo-Arkhangelsk

"Un loc minunat pentru a petrece un weekend liniștit. "

Un loc excelent pentru un weekend liniștit, finalizarea căruia va fi o cină romantică la lumina lumânărilor la restaurant. O casă confortabilă este încălzită de o sobă de lemn, astfel că este caldă, chiar fierbinte. Sunt toate necesare (frigider, apă, articole de toaletă, uscător de păr). Personalul este prietenos, îndeplinește rapid cererile.

Noaptea, nu a fost adus un mare disconfort de către un bărbat care se uita după aragaz (pașii pe verandă nu au speriat prea mult).

"Personal prietenos, curat și foarte frumos!"

Personal prietenos, curat și foarte frumos!

"Un loc minunat pentru cei care vor sa se simta singuri. "

Un loc minunat pentru cei care doresc să se simtă ca un mic aristocrat!) Vă recomand foarte mult pentru odihna cu copiii - există un mini zoo, sunt organizate cursuri de master, un loc de joacă bun. Loc liniștit și retras)

"Fondul de numere trebuie să fie finalizat - NIVELUL MANORULUI. "

Gospodăria este situată într-un loc pitoresc. Râul cu propria sa plajă, iaz, mini "grădină zoologică", o natură frumoasă.

Mobilierul din camere este foarte vechi și nu a fost restaurat - nu provoacă altceva decât dezgust. Folosirea este imposibilă și există o problemă în care să se pună lucrurile pe ceea ce să stea (toate dărăpănate), salvați mobila pe terasă. Am avut o cameră „Dimineața“ -care a fost declarat pentru 4 adulți, dar potrivit pentru dormit are un pat, o canapea care se transformă dovedit odihnă defect și bine nu am primit (((casa poate găzdui doi adulți și nu mai mult.

"Despre găsirea satului meu preferat este situată. "

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 136 550 772 Recenzii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: A6F00D6







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: