3 cele mai bune extensii pentru Google Chrome


Vreau să vă spun despre extensiile browserului Chrome pe care toată lumea ar trebui să le reprezinte. Este vorba despre Adblock, Session Buddy și Avesome Screenshot.

Am folosit aceste extensii de mai mulți ani și nu am văzut lucruri mai convenabile și de neînlocuit pentru Google Chrome. Încercați-le, vă va plăcea.







Puteți fi sigur - dacă aveți această extensie și aveți cel puțin puțină experiență pe Internet - nu vă este teamă de vreun troian și de viruși. Chiar și în absența antivirusului

Sesiune Buddy

Managerul sesiunii în Chrome. Cel mai convenabil lucru este să păstrați
sesiuni de timp actuale (grupuri de file). Salvează automat sesiunea curentă. Dacă vă place că tot ceea ce ați găsit și ați vizitat vreodată nu este pierdut - acesta este exact ceea ce aveți nevoie.

3 cele mai bune extensii pentru Google Chrome

Cu această extensie, nu este nevoie să umflați dosarul cu marcaje într-o astfel de dimensiune încât este nerealist să găsiți ceva.







Avesome Screenshot

3 cele mai bune extensii pentru Google Chrome

Dar de ce să păstrăm o aplicație mare, pe care o vom folosi doar 10% dacă poți să faci cu extensia pentru crom? Mai ales dacă aveți un astfel de instrument trebuie să fie întotdeauna la îndemână pentru că sunteți angajat în afaceri online - webmaster-SEO de optimizare, web designer sau site-uri web tester.

În general, pentru crom există multe extensii utile și convenabile. Cu toate acestea, cred că cel puțin 2 dintre aceste trei ar trebui să fie pentru toată lumea.

  • 3 cele mai bune extensii pentru Google Chrome
    Client Jabber sau cum să deschideți acces la ICQ blocat, agentul Mail.ru
  • 3 cele mai bune extensii pentru Google Chrome
    Antivirus: protecție fiabilă a computerului
  • 3 cele mai bune extensii pentru Google Chrome
    Cum se conectează la un computer prin Internet






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: