2 Clasa Master pentru directori într-o singură zi

Spune-mi când ai avut ultima dată un audit fiscal. Plăcut puțin, nu-i așa? Nervozitatea, distragerea atenției angajaților de la locul de muncă, riscul ridicat de taxe suplimentare. Dacă nu ați fost testat mult timp, atunci sunteți în pericol.







Cum să devii "invizibil", mai precis, neinteresant pentru impozitare - despre această clasă de master:

  • Criterii oficiale prin care se ia decizia de a desemna un audit fiscal.
  • Răspunsul la întrebarea de ce unii oameni nu sunt verificați de zeci de ani, în timp ce alții sunt în mod constant "camuflați" și "eliminați"
  • Pe scurt, despre schimbările importante din legislație pe care trebuie să le știe liderul.
  • 4 modalități sigure de optimizare a impozitării.






  • Toate cele mai importante pentru un lider "fără apă" - timp de 1,5 ore

CUM SE TRANSFEREAZA DEPARTAMENTUL DE VANZARE

Spuneți-mi, sunteți 100% mulțumiți de departamentul dvs. de vânzări?

Și ați implementat CRM?

Știți cât costă fiecare client?

Și care este conversia reuniunilor de vânzări pentru fiecare vânzător?

Dacă ați răspuns da, la toate întrebările - scrieți-mi, doresc cu adevărat să vă cunosc. Dacă nu, nu vă descurajați - nu sunteți singuri. O astfel de imagine ciudată apare destul de des. Este clar ce să faceți, dar acest lucru nu este făcut.

De ce se întâmplă acest lucru? Cum funcționează? Aceasta este clasa noastră de masterat:

  • Caz colectiv bazat pe 27 de companii diferite.
  • 10 erori tipice care împiedică implementarea modificărilor din departamentul de vânzări.
  • Un algoritm pas cu pas pentru efectuarea de modificări.
  • Tactica muncii cu rezistența personalului
  • Toate cele mai importante pentru liderul "fără apă" timp de 1,5 ore.

Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: