18 Stele "casă-2", fotografii făcute din plastic înainte și după, Elena Buchina, fotografie 2

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Ksenia Borodina, 33 de ani

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Elena Bushina, 30 de ani

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Evgenia Feofilaktova, 31 de ani

Eugene Feofilaktova în căutarea frumuseții a decis să schimbe forma nasului în sine, crește de sân (cu dimensiunea de la prima la a treia) și a buzelor. "Jumătate din garderoba trebuia să fie aruncată, lucrurile de pe mine nu mai converg. Dar doar mă face fericit! Și cel mai important, nu înțeleg cum aș putea trăi fără acest sân! Eu sunt unul dintre cei care crede mări sânii dar frica, nu suna si nu agite, dar teribil în ea nu este nimic „- a recunoscut într-un interviu Feofilaktova. Fanii fetei sunt siguri că Zhenya este unul dintre puținii participanți la proiect, a cărui plasticitate a beneficiat







18 Stele
18 Stele
18 Stele

Alena Vodonaeva, 34 de ani

Alena Vodonaeva a spus recent sincer despre cum a redus mărimea sânului de la al patrulea la al doilea. Cu toate acestea, mulți dintre fanii săi se îndoiesc că bustul prezentatorului TV era natural. În opinia lor, steaua a schimbat doar implanturile pentru cele mai mici și a făcut un jargon. Ideea este că după extragerea implanturilor, forma sânului este "pierdută". Acest lucru se datorează faptului că pielea din această zonă este foarte întinsă și bustul este agățat

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Victoria Romanets, 26 de ani

Victoria Romanets a trebuit să se așeze pe masa de operație de patru ori. Chiar înainte de a veni la proiect, în Donetsk, ea a făcut o rinoplastie, dar rezultatul a rămas nefericit. De-a lungul timpului, pe fundul nasului a început să se formeze un calus plat și Vika sa grăbit să corecteze consecințele operației nereușite. Cu toate acestea, în timpul uneia dintre certurile sale cu iubitul ei Andrei Cherkasov, un tânăr a lovit Vick în nas, și o celebritate a trebuit din nou să apeleze la chirurgi pentru ajutor. Cocalul ei a fost înlăturat și vârful înțepenit a fost corectat

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Pentru a deveni cu adevărat mulțumit de sine, a existat un singur lucru - un sâni luxurianți. Prin urmare, fără a gândi mult timp, Vika a decis să facă mamoplastică

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Aliana Gobozova, 23 de ani

Aliana asigură că a fost mulțumită de apariția ei și că a fost extrem de sfătuită să efectueze operația din motive medicale - era necesar să se ridice septul curbat. Se pare că, folosind cazul potrivit, ea a înlăturat cocoașa și a scurtat ușor nasul

18 Stele
18 Stele
18 Stele

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Anton Gusev a decis să facă din plastic, împreună cu soția sa, Eugene Feofilaktova. Tânărul și-a schimbat ușor forma nasului și a corectat septul. Cu toate acestea, după ceva timp mi-am dat seama că nu există nici o limită a perfecțiunii și am făcut, de asemenea, blefaroplastie. Anton se plângea că partea superioară a pleoapelor își atârnă ochii și o hernie apare în partea inferioară a feței. Aceasta, în opinia lui Gusev, la condus înapoi la masa de operație







18 Stele
18 Stele
18 Stele

Corectarea nas si obraji, mariri de sani sau buze - aceasta nu este o listă completă de trucuri, care a mers Katya Zsuzsa sa arate plin de farmec si sexy. Ea nu a disimula și a ascunde chirurgi de intervenție - dimpotrivă, fata a spus în detaliu cum a decurs operația, și chiar a cerut medicilor să ia o imagine a acesteia în proces, deja sub anestezie

18 Stele
18 Stele
18 Stele

"Am implanturi anatomice (picături), dimensiunea 335. Am cerut să fie făcut în mod natural și în același timp la maxim. Incizia a fost prin mamelon, nu au existat cicatrici. Sânii se fac pentru viață. Poți să naști, poți să hrănești. Am pus sub mușchi, astfel încât a fost natural și frumos, "- a spus Katja Zhuzha despre detaliile operațiunii pe pagina ei Instagram

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Irina Agibalova, 52 de ani

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Elina Kamirin, 32 de ani

Elina Kamiren a recunoscut că sa gândit mai întâi la plastic, privind fotografia lui Alena Shishkova. Fără să se gândească de două ori, fata a decis, de asemenea, să schimbe forma nasului și să-și mări sânii

18 Stele
18 Stele
18 Stele

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Mexic (Marina Cherkasova), 25 de ani

Valul de entuziasm al participanților la spectacolul "Doma-2" prin operațiunile de plastic a atins și Marina Cherkasova (cunoscută sub pseudonimul Mexicului). Fata de dinainte de proiect a vrut să facă rinoplastie, dar, aparent, ea nu a permis finanțarea (chiar a cerut utilizatorilor Netului să facă bani pentru visul ei prețuit). După cum recunoaște ea însăși Marina, ea era întotdeauna nemulțumită de nasul ei mare. Pentru a găsi spatele subțire prețuit și pentru a face un sfat mai precis, fostul participant al spectacolului popular a mers la unul dintre celebrele chirurgi din Moscova

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Daria Pynzar, 31 de ani

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Erica Kisheva, 35 de ani

În doar câțiva ani înainte de a veni la spectacol Eric Kishev (atunci Tahir) a fost un om. Efectuarea unei operații de schimbare de sex, rinoplastie, mamoplastia și de a găsi armonia interioară, ea a luat în serios viața personală și, în speranța de a găsi dragoste, a apărut în „Casa-2“. Acum Erika nu arată mai rău decât multe modele

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Ekaterina Kolisnichenko, 28 de ani

Urmărind ca ochii ei schimba aspectul lor telestroyki alți participanți, Catherine Kolisnichenko transferat imediat două operații - de sân (două la treia dimensiune) si forma feselor a crescut schimbat prin lipofilinga

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Yuliya Kolisnichenko, 28 de ani

Pentru sora gemene Kolisnichenko, Julia, intervenții chirurgicale - nu este, de asemenea, un lucru nou. Fata a crescut sânii ei de la mărimea zero la a doua, a făcut liposucție și rinoplastie

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Nadezhda Ermakova, 33 de ani

După ce a participat la proiectul "Dom-2", Nadezhda Ermakova a decis să facă plasticul din nas, care, după fete, "este prea lungă și nu este proporțională cu persoana". În blogul ei, Nadia a recunoscut că era foarte frică de anestezie și durere posibilă, dar rezultatul merita

18 Stele
18 Stele
18 Stele

A doua problemă care îngrijora Nadezhda Ermakova - un mic bust. "Prin natura mea, am avut întotdeauna un mic piept, aproximativ 1,5. Push-up salvat uneori. Dar am vrut într-adevăr o formă de gură-udare în mod constant și nu doar în haine. Când am devenit proprietarul dimensiunii 3.5, mi-am dat seama cât de ușor este să trăi fetele. Anterior, am încercat întotdeauna să îmi plac lumea interioară, intelectul. Și este mult mai ușor sa dovedit, a pus pe o rochie rosie cu un decolteu și voila, observați bărbați și conferă o atenție, nu conteaza daca sunt tocuri sau adidași, purtând machiaj sau nu, ai un gât, gândit voi toți. Lumea este aranjată pur și simplu, mai ales dacă se referă la oameni ", - a scris după operațiunea Ermakova

18 Stele
18 Stele
18 Stele

Rita Kern din primele zile de ședere pe proiectul TV "Dom-2. Island of Love ", înlănțuit pentru sine viziunile tuturor telespectatorilor. Acest "efect de wow", cel mai probabil, fata nu ar fi produs, dacă nu pentru numeroasele operațiuni pe care Rita a mers de dragul apariției ochilor. Pentru prima dată sub cuțitul chirurgului, ea se lasă în 20 de ani. După ceva timp, fata a trebuit să schimbe implantul pentru unul mai mare (600 mililitri), dar el nu a aranjat-o din nou. Ca rezultat, fata a fost făcută la dimensiunea sânilor opt. De asemenea, potrivit zvonurilor, Kern a apelat la rinoplastie și augmentarea buzelor (pentru a ne asigura acest lucru, trebuie doar să comparăm arhiva și fotografiile proaspete ale Rita)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: