15 idei de design twin camere

Sunt mama unor gemeni fermecători. Deși mie mi s-au născut cu o diferență de 11 minute, dar totuși sunt atât de diferite! Agnesha este o fată calmă și afectuoasă. Yesenia este un adevărat uragan. Starea și dorințele ei se schimbă de mai multe ori pe minut, de unde nu numai ea, ci sora ei - pentru companie :)







Agnia cel mai adesea își petrece timpul citind cărți, desenând sau jucând jocuri. Pentru ore ea poate adăuga puzzle-uri sau construi case de la designer. Esenia trebuie doar să se miște. Stai la fața locului mai mult de 5 minute, nu poate. Are somersaults, sare pe minge, sare de pe canapea. Jucăriile ei nu sunt deloc interesate.

Camera lui cu fetele a apărut destul de târziu la vârsta de 5 ani. Înainte de asta, patru dintre noi s-au adunat într-o încăpere mică. Când am cumpărat casa, bucuria și bucuria fiicelor nu aveau nici o limită. Acum toată lumea se putea retrage în colțul său.

Am vrut să dau camera cu fiicele mele, astfel încât să nu fie numai frumoasă, ci și confortabilă. În primul rând, am cumpărat un colț de sport pentru Esenka. Lăsați-l să consume energie cu profit!

Pentru a economisi spațiu pentru fete, am cumpărat un strat cu 2 straturi. Agnesh era "așezată" la etaj, pentru a se putea retrage acolo cu o carte. Dar Yesenka o ia afară și de acolo, chiar de la vârful colțului de sport :)

După cum știți, nu ne-am plictisit! Gemenii au nevoie de o abordare specială, iar camera lor trebuie să fie specială. Este atât de important încât copiii să nu se certe și să nu se invidieze, trăind sub același acoperiș!

Și ce cameră ți-a plăcut în galeria asta?

15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere






15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere

15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere
15 idei de design twin camere







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: