20 Motive pentru a-l suna mai întâi pe tipul

1. Am o chestiune urgentă asupra cazului. Am sunat!

2. Este necesar sa inveti cum sa intoarca cartea (batista, bricheta) pe care a uitat-o. Am sunat!

3. Astăzi condiții meteorologice proaste și este necesar pentru a afla cum starea lui de sănătate.





Am sunat.

4. Ezită să sune. Mă voi suna.

5. El este foarte mândru și primul nu va chema niciodată, deși vrea cu adevărat să vorbească cu mine. Mă voi suna.

6. Este obosit de numeroase cazuri și este frică să mă deranjeze cu o voce obosită și tristă. Mă voi suna.







7. Nu am vorbit mult timp. Și dacă bandiții l-au atacat? A intrat sub masina? Și nu se putea întâmpla prea mult cu el. Este necesar să sunați.

9. Am un apel fără răspuns. Și numărul nu a fost decis. Poate că era el? Am sunat.

10. Există informații interesante despre prieteni, el va fi interesat. Am sunat.

11. Am băut, și acum sunt "adânc în genunchi." Am sunat.

12. Mă simt atât de rău! Ce naiba, mândria femeilor. Am sunat.

13. Sunt foarte cool! Ce naiba, mândria femeilor. Am sunat.

14. Sunt la o petrecere. Zgomotos și distractiv. Lasă-l să știe că nu sunt singur. Am sunat.

15. Am văzut curcubeul. Din fericire! Am sunat.

16. Oops! A numit accidental numărul său.

17. Mi-a lipsit atât de mult încât nu am putut suporta. Am sunat.

18. Mă simt: vrea să suni. Am o intuiție puternică! Am sunat.

19. Am văzut o farfurie zburătoare și străini. Am sunat.

20. În lumea cutremurelor, avalanșelor, teroriștilor. Lumea zboară în abis, și aici sunt cu îndoielile mele stupide. Am sunat.

Asta e tot. Motivele s-au terminat - o să-l sun chiar așa! Voi spune "Bună". Cum vă simțiți? și voi auzi glasul lui. Totul! Am sunat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: