1, 3 Copilul nu se plimba singur! 1 an 3 luni copilul nu merge - înregistrarea utilizatorului танюша кузьминова

Suntem în vârstă de 7 luni, nu mergem cu crawlere, nu putem ajunge pe toate patru, nu stăm! Fiica cea mare, la această vârstă, se afla deja lângă piedestal, stând fără sprijin! Și asta nu vrea să se târască, o jucărie cu un voal.





Al doilea copil a decis să scrie despre experiența ei despre mama a doi copii mici. De fapt, rezultatele face mai devreme, deoarece timp de aproape șapte săptămâni, soțul meu acasă, de vânzare, și, prin urmare, o mulțime de ajutor de la un copil senior. Ca unul.

Fetelor, spune-mi ce se poate face pentru ca boala să nu continue. Suntem în vârstă de 8 luni. Acum mă uit, fiul a început să-și smulgă nasul și felul în care el tuse. Ce poți să începi să faci. Îmi pot freca picioarele cu ceva? Și îi poți da un miros.







Chiar nu mai pot face asta. Acum 8 luni mă lupt pentru visul ei, dar totul este în zadar. Ea nu doarme, în timpul zilei ea poate dormi 1,5 ore aceasta este limita ei și numai în cărucior și în regulă.

Ar fi mai corect să alegeți cuvinte în această situație. Vobschem a doua sarcină. Primul a fost doar ceva cu ceva, așa că am așteptat acest moment, să gătească, să mănânce, face gimnastica dreapta, am fost pe cer a șaptea (chiar bine acest toxicoză))) Și când primul simțit pinochki totul.

Pentru fiica mea 1 an și aproape 2 luni. Voi începe cu faptul că sa născut cu un strigăt puternic, astfel încât ea își pune urechile. Întotdeauna a fost cerut. La neurolog pentru noi, pretențiile nu sunt prezente, uzi skol - a existat un chist mic.

Da, iată luna a doua! Este timpul să-i spuneți amintiri proaspete până acum. Voi începe din nou de departe. Copilul a fost neplanificat. Ei bine, este bine, deci probabil că nu ar fi fost decisă) Această sarcină a fost. Chiar.

Fiica 8 luni de la partiile de turn s-au mutat acum apartamentul deține perete :) valoare în sine, fără suport, dar nu pentru mult timp. Deci, m-am gândit cumva că copilul începe să meargă așa: se ridică fără sprijin și el.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: