390 Comentarii reale - hotel grand hotel emerald

Numai terci de ovăz pentru micul dejun.

Hotel campioni pentru nerespectarea prețului # 47; calitate. De exemplu, mâncau doar micul dejun de ovăz și ceai. Totul era foarte ciudat. bineînțeles că am fost plin, dar pentru 1800 de ruble vreau o mai mare varietate de produse de calitate. Totul în hotel are aceleași proporții ca și fulgi de ovaz cu ceai pentru bani nebun.

"Mâncare foarte gustoasă, o selecție bogată de mâncăruri la micul dejun."

Mâncăruri foarte gustoase, o varietate bogată de mâncăruri la micul dejun. Personal receptiv și prietenos. Camere curate.

Din păcate, grupul a fost închis din motive tehnice. Ar fi frumos dacă hotelul avea o cameră pentru copii. Și încă o recomandare, completați trusa de prim ajutor cu un termometru :)

"Ar fi frumos să înlocuiți cortina cu cârpe în baie cu. "

Ar fi frumos să înlocuiți cortina de cârpă în baie cu un gard de sticlă

"Dimineața miresei mele, poze de nuntă"

Personal, receptivitate, disponibilitate, curățenie și confort! Suntem de la St. Petersburg, am decis să petrecem dimineața mirelui și taxele pentru nuntă, inclusiv o sesiune foto la hotel. Totul este perfect - permis un drum liber check-in devreme (! Datorită Genius meu de stare), placa de fructe gratuit, o cameră confortabilă, curată, confortabilă și sooo frumos - cel mai mult ea pentru o sedinta foto. au uitat câteva lucruri după plecare - toate s-au întors, au ajutat. În general, pentru serviciul de 5 +!

Nu există așa ceva! Totul este perfect

"Frumusețe, cultură și prăjituri delicioase)"

Mic dejun delicios, cameră excelentă!

Piscina ar fi de dorit mai mult pe zonă, deci a fost liberă și separată de complexul spa

Cazare, confort, curățenie! Chiar vreau să revin!

E greu de spus ce nu ne-a plăcut. Deși pot fi atribuite câteva minusuri. Am odihnit cu un copil mic, a ordonat suportul in camera, toate servite desigur, lenjerie curată, prosoape separate pentru copil, dar a fost o mare surpriză când am constatat lipsa unei saltele în leagăn. În restul copilul are febră, termometrul nu am avut cu el, chemat la recepție, sa spus că există un termometru. De asemenea, un fel de surpriză pentru acest nivel al hotelului.

"Îi plăcea micul dejun, atitudinea delicată a personalului"

Îi plăcea micul dejun, atitudinea delicată a personalului

Camera este curată, confortabilă.

Un foarte îndelungat timp, un angajat hotelier a comandat un taxi. În baie erau doar două prosoape, o cerere de a aduce cele lipsă (adresate la recepție) timp de trei zile, astfel încât nimeni nu a reacționat. Bazinul și complex de băi incluse în tariful camerei, funcționează doar până la 11 ore, foarte incomode și mici, pentru prima dată, cu o astfel de fata. Micul dejun este bun, dar prețul este foarte mare, 3000 R pentru două (((Foarte inconfortabil loc, dacă este necesar, apoi numai cu taxi ((

Normal. 5 stele nu trage

S-au stabilit la ora două dimineața. A călătorit mult din Finlanda. Lumina de pe podea nu este inclusă. Nu exista ceainic și set de ceai, au cerut să aducă cești și zahăr, au adus cupe. și pentru zahărul trimis la 02:30 la magazin. Dimineața ne-am mutat la 4 stele, unde este mai bine decât în ​​cele cinci!

"Vederi și camere de balcon cu 7 etaje, sală de gimnastică, locație. "

Camere de vedere și balcon, 7 etaje, sala de gimnastică, locație lângă gara din Moscova

În sala de gimnastică, WiFi funcționează foarte prost, una dintre cele trei piste de curse nu funcționează, cealaltă nu schimbă unghiul de înclinare. Periuțele de dinți ale hotelului sunt foarte dure. Micul dejun foarte scump este de peste 1000 r. pe persoană

"Un pat bun, o cameră caldă cu ferestre pe strada nepermisă"

Pat bun, cameră caldă cu ferestre pe strada nepermisă

Micul dejun se termină prea devreme - nu :( Da, și cappuccino cost suplimentar la 10:30, la 10 au o jumatate din vasele de cafea nejustificat de scumpe în barul din hol, dacă ai vrut doar să se încălzească.

"O combinație demnă de preț și calitate"

Un hotel de frumusețe uimitor! Locația nu este foarte convenabilă - practic nu există nimic aproape, nu există magazine, nu există restaurante. dar puteți exista) alături de mai multe farmacii, un magazin alimentar non-stop, doar pentru caz. Singurul lucru - pete jenante pe covor în cameră, în vârstă, a stricat frumusețea un pic) Personal foarte multumit. Polite, atent! Stabilit pentru 4 (.) Ore înainte chiar și fără plată suplimentară! Cu privire la orice problemă a apelat pur și simplu la armata de angajați care sunt gata să ajute! Mulțumesc! Călătoria a avut succes de 70% numai pentru că m-am simțit confortabilă cu tine! Voi recomanda cu siguranta.

"Restaurant minunat, un serviciu bun, bun. "

Restaurant minunat, servicii bune, sală de gimnastică bună.

Spa și piscină sunt plătite, este foarte rău (((

"Valoare excelentă pentru bani"

Personalul ne-a furnizat vase pentru toate florile pe care le-am avut cu noi după nuntă, dar au fost multe. Nici o plângere cu privire la munca personalului sau numărul nu a fost - ne-am oprit doar pentru o noapte, camera a fost cea care a fost de așteptare și totul a fost foarte confortabil. Pat extraordinar, baie minunată, halate de baie și papuci, prosoape suficiente. Poate că camera este slab luminată, dar pentru odihnă după o zi grea, am fost mult mai bine.

"Articole sanitare ieftine."

Articole sanitare ieftine. Robinete chinezești cu un duș teribil. Dușul a făcut-o în mod constant să cadă sau nu a fost setată să apeleze într-o singură direcție. Controlează impresia generală. În patul de pat a fost găsit părul pierdut de bruneta.

"Bine, dar nu entuziasm"

Baie în cameră este excelent! O mare atenție la detalii.

Ne-am oprit împreună în standard. Aș dori un număr mai bun. televizorul vechi (închiriat și plat), lipsa oricărui tip de player audio - nu este grozav. Interiorul este neatractiv, deși confortabil.

"E foarte zgomotos. "

Hotelul este un număr mare de parcare subterană spațioasă, destul de curată, de bună reparație

Hotelul Restaran inchiriat pentru nunti, zgomotul in camera cu ferestre în atrium doar de nesuportat la intrarea acestei un avertisment, nu a putut dormi, un manager de banchet a spus că prioritatea pentru ei acțiuni de masă decât clienții individuali! Prețurile pentru mâncare sunt prea mari, micul dejun tip bufet este slab! Italienii din încăperea a spus că, odată cu această abordare a clientului, hotelul nu este de 5 stele și un motel de pe șosea pentru călători!

"Personalul sârguincios, foarte politicos".

Personalul sârguincios, foarte politicos. Un sfert de vechi Peter

Interiorul este destul de depășit, corespunde cu sfârșitul anilor 90

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 136 658 974 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Înregistrați-vă site-ul

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: EF6909B







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: