2 linii de inima

Ce înseamnă linia dublă a inimii în palma mâinii tale?

Linia inimii este considerată în chiromanție drept linia principală, care poate "spune" despre componenta emoțională și senzorială a unei persoane. Cu ajutorul ei, un palmiști experimentați pot afla starea de spirit, pot identifica experiențe (bucurie, tristețe, dragoste), relații cu oamenii din jur.







Aceasta este linia care trece de la degetul mic la dealurile lui Jupiter si Saturn (intr-un deget anonim și index). Linia ideală inima - plat, exprimat în mod clar - este destul de rar. Această linie poate fi lung sau scurt, clare sau abia vizibile, au un final diferit care chiromanție poartă anumite informații în felul său este tratat.

După cum arată palmistry, este necesar să căutați o linie a inimii pe dreapta sau pe stânga (în funcție de prioritatea sa la om). În acest caz, mâna "principală" indică starea actuală, iar a doua - potențialul persoanei de la naștere.

Este uneori dificil să găsiți această linie pe palma mâinii. Acest lucru se datorează faptului că, în unele persoane, linia inimii poate fi absentă pe braț. Palmism "explică" acest lucru prin fuziunea a două linii într-una: linii de inimă și cap. Aceasta înseamnă că o persoană este inteligentă, capabilă și intenționată.







Unii oameni au o linie dublă a inimii: ambele linii sunt paralele unul cu altul în palma mâinii tale.

Dacă pe brațul liniei inimii unui bărbat doar două - o întâlnire a unui iubit iubit și devotat. El arată puterea iubirii. În ceea ce privește compatibilitatea perechii, opțiunea ideală este luată în considerare atunci când pe palmele sale se termină într-un singur loc.

2 linii de inima

Dacă această linie trece în palma unei femei - ea se va îndrăgosti, va cădea în captivitate din sentimentele ei. Ea este altruistă, sacrificială. Primii ani de viață cu un iubit va fi cel mai fericit, dar în curând începe să se răcească sentimentele care duc la experiența, dezamăgire și, în cele din urmă, a ajuns despărțire.

În cazul în care linia de inima a celor două femei dintr-o dată - un semn că ar trebui să fie întotdeauna conștienți de demnitatea lor umană și nu-și pierde capul, nu pentru a deveni atașat la o persoană pentru care a avut sentimente puternice. Este mai bine să faceți acest lucru decât să plecați de la iubirea altruistă.

În timp ce eu, un profesor din Saratov, m-am căsătorit cu un om bogat american

Am 30 de ani, am o fetiță mică. Se pare că, cum pot, un simplu profesor, să mă căsătoresc cu un milionar? Cu toate acestea, această poveste poate inspira credință chiar și în cei care sunt deja disperați. Sper că te inspiră.

Povestea mea începe cu o căsnicie fără succes. M-am căsătorit pentru dragoste la vârsta de 19 ani și aproape 10 ani am trăit cu un ratat absolut. La început, părea frumos și frumos, dar după nașterea copilului a baut și sa transformat într-un băiat alcoolic care mi-a redus salariul mic pentru vodcă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: