11 Cotare a mandrinei bcc

Am intrat serios in sport, asa ca a trebuit sa studiez bine. Știam că tatăl meu avea mari speranțe pentru mine, credea că aș putea face o carieră de atlet profesionist. El a fost foarte iubit de sport, și am avut cu toții un mare succes în sport. Tot ce sunt în speranța că vom continua studiile și du-te la facultate, dar dintr-o dată toate acest plan nu sa materializat.







Despre prima iubire muzicala

Despre cum thrash-ul a schimbat viata lui Chuck Billy

Apropo, un incident amuzant ... a fost atunci când am înregistrat un cântec Vinovatia în jos în oraș la Prairie Sun Studios, literalmente prin peretele de la noi a înregistrat Exodului albumul Bonded de sânge. Am auzit strigăte pline de inimă și nu mi-am dat seama ce naiba se întâmpla. Tăiați ce este? Sa dovedit că vocalul Paul Bayloff a strigat în microfon. Dar nu eram familiar cu tipii de la Exodus. Apoi nu am auzit muzica așa. După cum ați spus, Vina a fost aproape glam în comparație cu ceea ce juca Exodus.

Despre punk și thrash metal

Cred că scena thrash din Bay-Eria a venit datorită punk-ului. Chiar la începutul acestei mișcări, în 82-83 ani, când a jucat doar Metallica și Exodul, concertele ar putea vedea o mulțime de golani în jachete negre din piele și cu Iroquois, și oamenii din mulțime literalmente mers la capetele reciproc.

Despre cum a fost eliminat Chuck din școală

Am fost cu o sticlă de bere, apoi un om vine la mine și spune: "Ia-o imediat." Ei bine, eu nu sunt obișnuit când îmi spun ce să fac, așa că i-am trimis imediat să-l tragă. Ei bine, nu l-am enervat. Sa dovedit că acesta a fost noul nostru director. E o poveste atât de amuzantă.







Despre fraternitatea regiunii Golfului

Era plin de cluburi și locuri unde puteai merge la concert. Într-o seară, puteai vedea trei grupuri. Oamenii întrebat pur și simplu, „Ei bine, în cazul în care astăzi dvizhuha pe zona?“ Și toți au fost hangout la concert, iar apoi zatarivatsya băutură și toată noaptea va veni off, de obicei, la cabana lui Paul Beyloffu. Paul a avut un "tur", îi plăcea să se rătăcească de la o casă la alta și să facă bețe de beție și să ducă apartamentul cuiva în iad. A fost o nebunie adevărată. Vesel ... dar nebun. Paul a uitat glamers, pentru că inițial regiunea noastră era cunoscută de glam.

Despre cancerul și bolile prietenilor

Pe vârstă și răzvrătire

Anterior, ne-am gândit că coșul de gunoi - muzica pentru tineri și rebel, dar apoi ne-am dat seama că dragostea thrash metal poate fi la orice varsta. Dacă vorbim despre grupul nostru - cred că acum joacă mai bine decât în ​​tinerețe. La urma urmei, totul vine cu experiență. Cu cât faci mai mult, cu atât vei obține mai bine.

Despre concertele trasatorilor

Dacă în anii 80 ai văzut la concert cel puțin o fată, ești norocoasă! Probabil că nu au înțeles această muzică, au crezut că este agresiv ... în jurul unui grup de băieți beți. Concertele Thrash au fost, ca să spunem așa, "sărbătorile bărbaților".

Despre ocupația cazului iubit

Vom face asta atâta timp cât ne place. Nu că vrem să dovedim ceva acolo, nu. Doar că ne bucurăm de muzica noastră. Muzica ne distrage de problemele de zi cu zi. Această muzică a fost de lucru, știi, când eram îngrijorați de vânzările de albume și mergeam în mod constant în turneu. Acum a face bani a trecut la fundal.

Despre modul în care Chuck păstrează forma muzicală

Încerc să fumez mai puțin iarbă, eu conduc pe bicicletă în fiecare zi. De asemenea, am cumpărat o mască de antrenament, pe care sportivii o folosesc. Purtați o mască și sentimentul că vă aflați la o altitudine de 1500 de metri deasupra nivelului mării, și respirația devine mai greu. În general, fac exerciții cu această mască și chiar ajut. Am avea grijă de mine și nu alerga în mod constant angajat și încălzească o grămadă, pentru că nu vreau să pentru că am anulat concerte.







Trimiteți-le prietenilor: