100 K 1 1

Ce pot șterge în funcție de jocul "100 la 1"? Obiectele pentru frecare sunt următoarele: • ochelari - 40 de puncte, care sunt un ajutor indispensabil pentru vederea slabă. • ferestre - 80, pentru că ele sunt ochii locuinței. Îmi amintesc că într-unul din romanele lui Isaac Azimov au fost descrise case fără ferestre. • pardoseli - 120, acesta este ultima rampă de praf din casă, care zboară prin dulapuri, picturi și alte suprafețe orizontale. • mobilier - 160, pentru că întâlnește întâi pieptul cu praf, împiedicând-o să ajungă la podea. • ochii - 200, dar este mai bine să nu faceți acest lucru, deoarece pielea de pe pleoape și din jurul ochilor este mult mai subțire decât în ​​alte părți. • o placă - 240 și cel puțin gaz, cel puțin electric, cel puțin inducție, chiar gravă.







După părerea mea, de multe ori trebuie să ștergeți praful de pe corpul lacuit al pianului. Dar jucătorii din „100-1“ pian în listă nu este inclus, dar a inclus cuvântul „mobilier“ - poate au efectuat un pian pentru mobilier? De fapt, lista Raspuns corect: • Puncte - 40 - ca ochelarii activi sau șterge, ele tind sa arate ca le clatite coapte • Fereastra - 80 - în producția de foarte acest lucru poate fi, iar în apartament - mă îndoiesc, deși mai mult și climatice • efect de podele - 120 - • mobilier - 160 • ochi - 200 - frecarea ochilor nu este recomandată, aceasta poate afecta • placa - 240 - gradul de poluare, precum și pardoseli cu mobilier

100 la 1. Ce ar trebui să curăț adesea?

Din propria mea experiență pot spune că, ca să nu pentru a șterge praful (aproape în fiecare zi), dar apare din nou și din nou ... Și aici este ceea ce versiune a dat oamenilor răspunde la această întrebare în joc: • Puncte • Ferestre • Podele • mobilier • ochi • placă







De obicei, este adesea necesar să ștergeți lucrurile care ar trebui să fie transparente pentru a oferi viziunea necesară sau o aparență decentă. Este cert să ștergeți din când în când următoarele obiecte: 1 (40) - Ochelari; 2 (80) - Ferestre; 3 (120) - Pardoseli; 4 (160) - Mobilă; 5 (200) - Ochii; 6 (240) - Placa.

40 de puncte pentru Paharele purtate de noi, ale căror pahare trebuie șterse; 80 de puncte pentru faptul că ferestrele din casele noastre au nevoie de spălare; 120 de puncte din nou, pentru confortul și curățenia casei, mopul - răspunsul corect, 160 de puncte pentru un loc curat și praf frecarea cu mobilier; 200 de puncte despre frecare ochi obositi; 240 de puncte pentru aragazul de bucătărie, care este în grăsime.

• ochelari. adesea sudoare. • ferestre. mai ales când vântul ridică praful. • podele. în camere speciale. • mobilier. dacă o mulțime de praf. • Ochii. nisip cade sau apă în vânt. • Aragazul. după prăjire. grăsimea este pulverizată.

100 la 1. Ce ar trebui să curăț adesea?
  • Prima poziție este de puncte;
  • Poziția a doua este ferestrele;
  • Poziția a treia este podeaua;
  • Poziția a patra este mobila;
  • Poziția a cincea este ochii;
  • A șasea poziție este placa.
Aceste răspunsuri vin în mintea majorității jucătorilor. Mult noroc pentru tine! În jocul "100 la 1" la întrebarea "Ce ar trebui să șterg adesea?" Vor fi următoarele răspunsuri corecte:
  • Puncte de răspuns pe prima linie;
  • Răspundeți WINDOW pe linia a doua;
  • Răspundeți FLOORS pe a treia linie;
  • Răspunde MOBILIER pe linia a patra;
  • Răspundeți EYES pe linia a cincea;
  • Răspundeți PLIT pe linia a șasea.

Dacă aș fi întrebat o astfel de întrebare, aș răspunde - ochii. Am obiceiul de a-mi șterge ochii, deși nu este foarte bun. Dar pentru victoria în jocul "100 la 1" trebuie să oferiți următoarele răspunsuri: • ochelari • ferestre • podele • mobilier • ochi • o farfurie

Mai multe în categorie

Unde pot vedea toate editiile transferului "Army store" online?

Jocul "Slovo mania". Ce cuvânt se referă la nivelul 2 din sarcina 17 (pepene)?

Știi cum să te relaxezi de un colectiv pentru o călătorie?

Alte probleme

De unde să vizionați un trailer online pentru filmul "Gardienii galaxiei"?

O descoperire, un joc, Colegii de clasă. Nivel 172, cum să treci prin asta?

Film preferat sovietic. Ce alte beneficii au făcut strikele?


Întrebările și răspunsurile sunt furnizate pe site-ul Otvet.expert numai în scop informativ.







Trimiteți-le prietenilor: