9 Recenzii ale clinicii techno-dent la moscow, perovo, vladimirskaya 2-ya ul street, 4, к

Toată viața mea mi-e teamă de dinți răi. Am văzut o mulțime de stomatologi și am crezut că toată lumea are o specializare sau trăiește sau îndepărtează sau protezează. Și numai în anii de refuz întâlnit vagonul stației. Medicul uimitor Agaev, știe tot! Ce înseamnă un om cu mâinile sale de aur. L-aș fi întâlnit mai devreme, deci câte dinți ar fi salvat.







Dr. Agayev Kamil Yusifovich, el cunoscut timp de 8 ani, dacă nu mai mult, a mers la mai vechea slujba, iar acum aici, salvați chiar maxilarului mort, t. E vindeca de ceea ce alți medici au nici măcar nu ia (Nu va grabiti pentru a elimina dinti, sau ce a mai rămas din ele.), iar restabilirea este mai bună decât naștere! apoi m-am dus să-l și du-te! MULTUMESC!

Acolo, toți doctorii sunt minunați, dacă pot face un zâmbet din nimic asemănător cu cel al lui Pugacheva. Iar cei care nu-i plac spanking în oraș sau în mediul lor rural, în cadrul experimentelor pentru studenți, vă vor face "All Inclusive" (pentru bunicii).







Pentru dr. Agayev Kamil Yusifovich mergem mai mult de cinci ani cu întreaga familie. Întotdeauna atent, colectat, foarte receptiv. Și în calificarea acesteia, nu au existat întrebări, dimpotrivă. Am asigurări medicale de la locul de muncă și am aplicat de mai multe ori altor specialiști. Ce nu am ascultat acolo! Că cazul meu este cel mai greu și că este necesar să se deschidă toate canalele de cealaltă parte și că aceștia nu-și pot asuma responsabilitatea și că banii au nevoie de o grămadă, pentru că aceasta nu este o opțiune de asigurare. Aceste "campanii". Data viitoare ›

Alo Chiar nu mi-a plăcut clinica. Medicul care și-a vindecat dinții, purta coroane ceramice, iar totul se prăbușește într-o lună, dinții îi erau dureroși, trebuia să-i remodeleze într-o altă clinică. Foarte nemulțumiți!

Alo Și astăzi mi-am scos un dinte în această stomatologie. Eliminată dragostea Vlerevna. Bine și foarte atent. Mi-a placut foarte mult. Mulțumesc foarte mult.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: