6 Opțiuni elegant pentru cum să poarte cămașa unui bărbat

Dulapul fiecărei fete este adesea plin de haine, dar dorința constantă de necunoscut nu este luată de noi. Prin urmare, în dulapul pentru femei există lucruri împrumutate de la bărbați. Cămașa bărbaților se găsește din ce în ce mai mult în dulapul pentru femei, iar astăzi este una dintre detaliile sale principale. Și adesea pe cămașa unei fete, cămașa unui bărbat arată la fel de bine ca un tip. Prin urmare, fiecare reprezentant al sexului echitabil apare o mulțime de idei despre cum și cu ce să poarte. 6 opțiuni elegante, cum să poarte cămașa unui bărbat, - în articolul următor!







Cum să purtați cămașa unui bărbat?

6 Opțiuni elegant pentru cum să poarte cămașa unui bărbat

În mod paradoxal, lenjeria fetei de tricou suferă o metamorfoză uimitoare - devine incredibil de feminină. Există multe opțiuni pentru a utiliza acest element. Puteți selecta câteva exemple potrivite de la tatăl, fratele sau soțul dvs. Sau cumpărați-vă propriul. Să începem cu un stil clasic simplu, alb, maneca este lungă. Și să creeze niște imagini romantice și feminine. Deci, vă prezentăm 6 opțiuni elegante de a purta o cămașă unui bărbat.

• Am pus pe top sau bustier.
• Adăugați pantaloni scurți de blugi sau o mini-fustă.
• Am îmbrăcat cămașa, fixând butoanele la jumătate.
• Rulați ușor mânecile.
• Am ales sandale pe ac de păr.
• Suplimentăm imaginea cu accesorii: o curea largă cu o cataramă masivă, brățări largi și o pungă mare.
• Se dovedește un ansamblu emancipat-boem.

6 Opțiuni elegant pentru cum să poarte cămașa unui bărbat






3. Domnisoara Romance

• Am îmbrăcat o rochie feminină din țesătură fină.
• Top-shirt.
• Evidențiați ușor talia cu o curea sau o curea subțire sub forma unei batiste.
• Pe picioare - sandale elegante.
• Pe umăr - o geantă mică.
• Foarte romantic!

4. Miss Wild West

5. Doamna Business Lady

• Am pus o fustă neagră, îngustă.
• De asemenea, alegem pantaloni negri sau întuneric, cu o talie exagerată.
• Cumparam doua dimensiuni de tricouri.
• Îl umplem cu pantaloni.
• Anulați mai multe butoane superioare.
• Pantofi negri.
• Unul sau două accesorii - luminoase, dar simple.
• O femeie de afaceri cu adevărat nepotrivită!

6. Miss missability

Și acum - opțiunea cea mai populară și cea mai "riscantă". Preferată acasă. Deși totul depinde de figură, lungimea cămășii și gradul de emancipare a purtătorului său.

• Am pus o cămașă foarte lungă, cu mâneci lungi.
• Desfaceți butoanele din partea de sus.
• Rulați fără mâncare manecile. Asta e tot!
- Nu, va trebui să îmi pun blugi, bineînțeles. Mai ales dacă aveți acces la oraș.
• Poți purta o fustă foarte scurtă.
• Apropo, dacă dimineața pentru micul dejun cu iubitul tău, poți și fără spălătorie.

6 Opțiuni elegant pentru cum să poarte cămașa unui bărbat

Cum sa alegi un tricou?

Dacă tot decideți să nu transportați cămașă de la garderoba prietenului dvs., dar doriți să vă cumpărați propria dvs. persoană, în proprietate personală personală, iată câteva sfaturi despre cum să alegeți acest articol:

• Puteți utiliza nu numai cămăși albe și monocrome, ci și cămăși în benzi, cuști, denim. Într-un cuvânt, orice doriți.
• Nu este necesar să combinați cămașa unui bărbat cu pantaloni pentru bărbați. Nu veți arăta feminin, dar nepoliticos.
• Alegeți o cămașă pentru două (sau mai multe) dimensiuni, mai liberă. Ar trebui să fie mai lungă, mai încurcată. Nu vă faceți griji - acesta este vârful sezonului!
• Cu un costum sau un ansamblu, purtăm o cămașă pentru mai multe tonuri mai ușoare.
• Dacă sunteți bătrână și aveți o față mare, alegeți gulere îndreptate, iar gâturile rectangulare înguste sunt mai potrivite pentru cei cu o față ovală îngustă.

Mânecile încastrate ar trebui să închidă osul de pe încheietura mâinii, iar cămașa însăși la câțiva centimetri pentru a acoperi linia feselor.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: