5 moduri de a apela zane - povesti horror povestiri infricosatoare

Găsit pe Internet. Dar, cred, va fi mai ocupat decât oricine deja plictisit de Regina Spice (fără infracțiune).
Nu m-am testat încă, totuși, dacă este interesat, du-te!






Dacă credeți în magie și magie, încercați să apelați o pereche de zane mici. Poate că îți vor împlini dorința.

Cum să chemați o zână de dorințe.
Zânele sunt locuitori de pădure. Deci este mai bine să comunici cu ei în sânul naturii. Cel mai adesea vin la fete de dormit și se joacă cu părul lor. Dacă doriți să vedeți zână, trebuie să vă apropiați de copii. Pentru a chema o zână într-o grădină sau parc, veți avea nevoie de un clopot. Găsiți o poienă liniștită unde nimeni nu vă va deranja și nu va trage un cerc pe pământ. Faceți-o în trei direcții în direcția opusă. De fiecare dată când te duci, trebuie să suni clopotul. Când vă apropiați de toate cercurile, spuneți-vă dorința cu voce tare și aruncați clopotul prin umărul stâng. Acum trebuie să faceți același lucru, numai în sensul acelor de ceasornic, adică în direcția opusă.
Puteți, de asemenea, să vă ascundeți dorința în pliurile coajei unui copac mare. În apropiere, lăsați un cadou sau un tratament pentru zână: panglica satinată, biletele, bomboanele din ciocolată. Când plecați, nu vă uitați înapoi la locul unde ați lăsat nota.

Cum de a apela dorințele de zână acasă.
Cel mai bine este să chemi creaturi magice pe o lună plină. Luna întărește energia vrăjilor și oferă cuvinte mai multă putere. Asigurați-vă că eliminați crucea înainte de ritual.
Ce aveți nevoie:
Scaun, cretă, lumânări albe - 3 buc. zahăr - 3 felii, un pahar cu apă - buc.
Scrieți-vă dorința pe o bucată de hârtie și puneți-o în buzunarul stâng. În orice cameră de pe podea, pliați covorul și desenați o cretă de dimensiuni medii cu un cerc. Pune un scaun în centrul său. Pe linia de cerc, plasați cele trei lumânări, fiecare ar trebui să fie la o distanță egală unul față de celălalt. Înainte de fiecare lumanare, puneți un pahar și o bucată de zahăr. Așezați-vă pe un scaun și repetați de trei ori: "Vă rog, veniți, Fairy Desire". Ridicați-vă dintr-un vis și împliniți dorința mea ". După aceea, citiți cu voce tare dorința și aruncați o bucată de zahăr în fiecare pahar.







Există o altă metodă mai puțin laborioasă:
Pentru a face acest lucru veți avea nevoie de trei lumânări și un pahar de apă curată. Îndoiți lumânările de pe pervazul ferestrei sub forma unui triunghi, luminați-le și puneți un pahar în centru. Exact la miezul nopții, spuneți: "Așteptați Fairy, veniți, arătați-vă." Dacă apa din sticlă se învârte, atunci a venit zână. Spune imediat dorința ta. Nu întotdeauna voia ta face zână în sens literal. Uneori poate da un indiciu sau un semn care vă va arăta calea cea bună de a implementa planul.

Când dorința voastră este îndeplinită, trebuie să mulțumiți esenței magice. Pentru a face acest lucru, luați o mână de dulciuri sau alte dulciuri (cookie-uri) și presărați-le pe locul unde ați terminat ritualul potrivit, la răscruce sau sub pridvor.

Alte știri corelate:

Cum să sunați la o zână
Pe timp de noapte, pe lună plină, scrieți vreun cuvânt pe o bucată de hârtie (cel puțin mate), înghițiți această bucată de hârtie. Apoi trage orice zână (chiar sub forma lui Jason Voorhis), pe această frunză scrie "Fairy Fly". Apoi lăsați frunza să meargă la vânt, iar eu "Eu sunt FEY".
Apoi ei pot să ți-ți spun pe tine, tipul care strigă noaptea, sau sună ordonanții, cred că e nebun.
Dacă toate regulile, atunci este timpul pentru a servi mâncarea zână. Pentru aceasta, trebuie să luați carne (cel puțin tăiați mâna, oricum carne), puneți-o oriunde (doriți să mergeți la toaletă), apoi luați o banană, mâncați-o și îndreptați povestea, stați jos și așteptați.
(Am incercat, nifin nu a functionat) Poate in acest fel pentru dependenti?

Um. Mai bine îl sun pe Vasya. Deși dacă nu funcționează cu Vasya, o să încerc.
Și așa am pus 5.

# 24 a scris: Nu voi spune
Grupa: Oaspeți

așa că nu am înțeles
ei pot fi chemați sau nu

# 25 a scris: zeița de groază
Grupa: Oaspeți

Ce am citit chiar acum? E doar un fel de gunoi! Ne păziți pentru copii? Zânelor? Și pentru cruce, minus două puncte. De ce o tragem? Crucea ne protejează de spiritele rele. Cantitate.

Killer Jeff,
Ahahaha))))
Stop Gray,
Crucea? Nu cred în asta. Cruce și cruce - nu mișcați!

# 28 a scris: Star
Grupa: Oaspeți

Mi-a plăcut și, de fapt, există zane, a pus 10000000000000000000 +







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: