4 Mijloace din recenzii ahava

Am cunoscut marca de mult timp, dar nu am devenit niciodată un admirator arzător al ei în timpul meu. Apoi, cu 5-6 ani în urmă, tocmai nu mi-am putut permite să cumpăr o cremă de față mai mult de 700-800 ruble (și în 20 de ani nu este atât de necesară), dar AHAVA costa la fel ca acum. Ceea ce imi amintesc de marca este doar o impresie pozitiva a utilizarii sale, asa cum mi-a placut crema de fata atunci ... si gelul meu de duza prieten mi-a dat cumva, si exista o intreaga 500 ml, si chiar si cu asta aromă, mmmm ... Dar nu este vorba despre ei, astăzi vă voi spune despre următoarele produse:






4 Mijloace din recenzii ahava
1. Ahava Time to Treat Cremă de confort - Cremă de față liniștită (noutate, chiar și în catalogul cosmeticelor)
2. Ahava Timpul până la Controlul Eroilor de Noapte pentru Controlul Vârstei - Cremă de Îngrijire Anti-Îmbătrânire
3. Ahava Deadsea Mud Dermud Cremă de corp hidratantă - Cremă de îngrijire a corpului
4. Ahava Deadsea Loțiune de corp Minerală de Apă - Loțiune Minerală de Corp

Nu voi adăuga o descriere de la producător (cu excepția primei), deoarece toate aceste instrumente sunt în catalogul cosmeticelor.

Să începem să înțelegem. Deci, de câte ori

Timp Ahava pentru a trata Cremă de îngrijire - Cremă de față liniștitoare

4 Mijloace din recenzii ahava

2. Ahava Timpul până la Controlul Eroilor de Noapte pentru Controlul Vârstei - Cremă de Îngrijire Anti-Îmbătrânire

3. Ahava Deadsea Mud Dermud Cremă de corp hidratantă - Cremă de îngrijire a corpului

4 Mijloace din recenzii ahava
4 Mijloace din recenzii ahava
Acest tuba am ajuns într-un set cu un prelevator de cremă preferată - pe care l-am descris mai întâi. Pe svchoche am încercat să arăt că crema nu este albă, dar are o nuanță maronie. Mirosul este foarte luminos, dar pentru mine este plăcut - seamănă cu un săpun de toaletă cosmetică gustos, într-un sens bun al cuvântului. Pentru cineva poate fi obsesiv, așa că aș recomanda testarea înainte de cumpărare. Consultantul a spus că chiar și o mică minge cremă este suficientă pentru o suprafață mare de piele uscată. Nu pot spune că mi-a înșelat, dar nu o pot compara cu crema obișnuită. După o exacerbare (datorită zeilor, după aceea, nu în acel moment), am pielea uscată pe corpul meu, deci cu această cremă se simte bine. Este foarte dens și saturat, dar ca toate produsele de marcă, este bine absorbit. Poate fi atent, fetelor, că de la seară "smeared" cu unele Fluture Bodyshopovsky - pentru dimineața în duș, pielea aluneca, ca și cum nu ar fi încă absorbit? Sa întâmplat asta? Deci această cremă nu se întâmplă. Ca și cum ar pătrunde în țesuturi și va lucra acolo. E impresia mea despre el. În ceea ce privește pielea deteriorată (pentru mine, este relevantă - pentru voi cu toții într-o măsură mai mică, desigur) - dar poate ciupi puțin în crăpături (da, se întâmplă și cu mine). Dar acum pentru mine asta nu este o dramă.






Evaluare: 5
Preț: aproximativ 1200 de ruble (8000 forinți maghiari)

4. Ahava Deadsea Loțiune de corp Minerală de Apă - Loțiune Minerală de Corp

4 Mijloace din recenzii ahava
4 Mijloace din recenzii ahava
Un alt instrument excelent. Desigur, se hidratează bine, dar nu același lucru cu remedia anterioară. Dar, în general, este un lapte minunat pentru corp. Are un miros delicios floral, din cauza căruia i-am determinat imediat destinația - spate, umeri, mâini. Eu numesc aceasta "un mijloc de bucurie". Pe umeri și, de exemplu, în piept, pielea mea nu este atât de problematică și uscată, ca și în restul corpului - așa că această loțiune a venit la îndemână. Pe picioarele uscate, ar fi probabil un păcat să se umple abundent ... În general, pentru cei care nu au probleme cu uscăciunea excesivă și luminos exprimată - loțiunea va face. Am vrut să-i dau un "patru", pentru că încă nu hrănește prea mult, dar nu am promis acest lucru, iar mirosul lui mă confundă doar așa:
Evaluare: 5
Preț: aproximativ 1000 de ruble (7000 HUF)

Cosmetice din post în catalogul nostru

Postări interesante de la bloguri

  • Îndepărtați machiajul cu A'Pieu de la Balsamul Negrat de Îndepărtare 4041
  • Premium - duet pentru fata 3659
  • Noutatea acestei toamne este Fundația YSL All Hours Full Coverage Matte. Unitate de testare și machiaj 10359
  • Cosmetica de lux, pe care nu o înțelegeam. Partea 1 8877
  • Limoni compact blush 07 - blush fără îngheț 5077
  • Kleona: îngrijirea piciorului 1134
  • Clinique Hydrating Surge Hydrating Concentrate Supercharged 5243
  • IsaDora Lip Desick Sculptarea Rujului în nuanțe # 28 Bare bej și # 73 Trandafir Vintage 9110
  • Ochi de lichid lichid Nyx Lid Lenjerie in umbra 02 12118
  • Esență Soft Contouring Lipliner 6484
  • 100 Life-giving Herbs Agafia Ulei de mana hidratant pentru piele foarte uscata si intemperii 2157
  • Dior Instant Eye Remover Machiaj 1187
  • Sincer despre începerea esenței de tratament din Secret Key 2644
  • 1881 Cerruti - praf și proaspăt 3297
  • Icoane de frumusețe din secolul XX: anii 1950 și 12654
  • Elizavecca Îngrijirea feței Îngrijirea feței cu heroină Acid hialuronic 97% 8929
  • Elegant I-Art Precision Liquid Eye Color. 3 piese 6896
  • Yohji Yamamoto Pour femme. Acuarelă japoneză pentru o toamnă confortabilă din 1954
  • Cunoastere cu cosmetica L'Arte, parte 1: rujuri 3764
  • Lancome Monsieur Big Mascara la umbra 01 6642
  • Nars x Man Ray Răsfățabil Anita 9727
  • Ser pentru albire, ton de nivelare Wherteimar Les Indispensables Concentré Hydraclair 3620
  • Hidratant pentru fata si corp Vitamina E 3392
  • Nyx Liquid Suede mată metalică 34 Pure Society - prima mea mată metalică 10138
  • Rouge Bunny Rouge Pristine Light - baza sub umbra 3938
  • Îngrijire delicată de la Weleda 4252
  • Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine în umbră 61 9726
  • "Dă-i bunicii tale parfumul!" - colectăm cadouri pentru Anul Nou 9823
  • Chilly Dash Brush - Este necesar? Nu este necesar? 4820
  • Lure! Crema hidratanta pentru maini cu unt de shea si D-panthenol 1884

Mesaje interesante din comunitate

Cea mai bună zi din comunitate

  • Ceara pe care o folosesc pentru a face cosmetice 11 Irina1988
  • Uleiul nu strica pielea: relatia mea cu uleiul de nuca de cocos Parachute (India) 16 psashken
  • Spivak Ulei de machiaj hidrofil din ochi Vanilie 9 AnnaMaka
  • Noțiuni de bază Givenchy 1 NikaVeronika1
  • Kiko Double Touch Ruj de buze 120 Rosy Mauve - ruj lichid persistent 11 SashaEf
  • Bobbi Brown Cremă de buze Culoare # 5 Zmeură albastră 18 KSeniia_S
  • Ceara pe care o folosesc pentru a face cosmetice 11 Irina1988
  • Nouba Baked Duo Umbra Noubatwin 34 12 anvermilion
  • 100 Ierburi de viață Agafia Ulei de mână nutritiv pentru piele foarte uscată și bătută de vreme 21 Diana-Nathalie
  • Christina Aguilera "Christina Aguilera Prin noapte", edp este tot ce trebuie să purtați în seara asta 18 Anastasia_Bubovich
  • arată mai mult
  • Machiaj cu efect #nomakeup 0 Meitan
  • Uleiul nu strica pielea: relatia mea cu uleiul de nuca de cocos Parachute (India) 16 psashken
  • Spivak Ulei de machiaj hidrofil din ochi Vanilie 9 AnnaMaka
  • Doar color Aqua liner W-359 0 Irina1988
  • Noțiuni de bază Givenchy 1 NikaVeronika1






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: