100 Motive pentru ura mea

dj-lunatic
Nechistokrovka
Grupa: Membri
0 posturi

100 motive pentru ura mea.

***
- Și ce sa întâmplat în continuare, bunica?
- Remus avea dreptate. A doua zi, Draco a apărut la micul dejun cu păr drept, care nu a fost lins înapoi. Și un an mai târziu a făcut o ofertă către Hermione.






- Se răcește. Și au fost fericiți? Chiar și criptașorul și slizolinul.
- Au existat, au existat. Nu, totuși tu ai pălăria pe Slytherin drept - tu crapi la fiecare lucru mic. Noapte bună, Draco.
- Noapte bună, bunico!
Femeia în vârstă a părăsit încăperea și a coborât scările în camera de zi. Acolo ea aștepta deja un bărbat cu un păr gri clar vizibil.
- Păi, a adormit pe furiș? Și-a întrebat soția.
- Am adormit. Din nou, a cerut o poveste despre 100 de cauze de ură. Obosit deja.
- Haide, Hermi, chiar îți pare rău pentru nepotul tău iubit?
- Nu este un păcat, dar nu în fiecare zi. Și oricum, îți amintești acordul nostru?






- Care dintre ele?
- Dacă mă spui "Hermi", te voi numi "Draco".
- Îmi pare rău, doamnă Malfoy!
- Eu iert. Și acum să le citim din nou.
- Haideți.
Draco și Hermiona urcau scările în dormitor și se apropie de zid. Pe ea erau două foi de pergament încadrate. Pe una dintre ele a fost inscripția "100 motive pentru ura mea pentru Granger", pe de altă parte "100 motive pentru ura mea pentru Malfoy".
Sfârșitul.

Vasilisa
Expertul
Grupa: Membri
Mesaje: 0 Membri:

Lana Thorne
Ministrul Magiei
Grupa: Ventilatoare de fanfiction
Mesaje: 0 Membri:

dj-lunatic Sunt cu o întârziere dificilă, vă rog să iertați moderatorul încărcat =)
în general, cum să trimiteți fanfic, scris pe principala, bine, haideți să omitem acest mic detaliu)
Fick îi plăcea, amuzant și frumos.
singurul - unde Malf cunoaște minunatul nostru "IMHO"? într-un fel nu este foarte potrivit pentru text. IMHO
sfârșitul este destul de bun, mă gândesc, puteți pleca =)
În general, foarte foarte intestinal.
Păstrează-te!

Copilul speranței
Expertul
Grupa: Membri
Mesaje: 0 Membri:

În general, am citit-o. Rapid, deci. Într-o oarecare misto. Și de ce nu există nici un motiv pentru ură împotriva lui Germy? Și nu otmazyvaysya, cu siguranță, nu se poate gândi la.
Dar! Laudă, într-un fel sau altul!

Lana Thorne
Ministrul Magiei
Grupa: Ventilatoare de fanfiction
Mesaje: 0 Membri:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: