9 Expresii care vor conduce orice om

Psihologii spun că bărbații "iubesc urechile" nu mai puțin de femei. Prin urmare, câteva cuvinte calde la cină vă vor ajuta pe tânărul dvs. să vă simtă dragostea și sprijinul. Iar efectul acestor 9 fraze se poate dovedi a fi cu adevărat magic.







9 Expresii care vor conduce orice om

1. Am o surpriză pentru tine "pentru mai târziu ..."

Cine nu are ochi arzând când aud cuvântul "surpriză"? Această frază aprinde imaginația și îi face pe partenerul dvs. să se gândească la toate lucrurile cu care l-ați putea surprinde. Urmați-vă instinctul, pentru că numai tu știi ce surpriză îți va plăcea soțul tău.

2. "Voi avea grijă de tine în seara asta"

Aveți grijă unul câte unul în fiecare minut - garanția unei relații ideale. Arătați-i partenerului că îl iubiți cu adevărat și sunteți pregătit să îl îngrijiți în fiecare seară.







3. "Arăți atât de bine azi!"

S-ar părea, ce efect poate produce o astfel de mizerie, rostit peste o ceașcă de cafea dimineața? AWESOME! Sexologii recomandă să observați fiecare detaliu al dulapului sau cele mai mici modificări ale aspectului iubitului dvs. pentru a-l lăsa să știe cât de mult vă interesează.

4. "Luați o sticlă de vin în drum spre casă acasă"

Sau băutura dvs. preferată să vă relaxați după o zi de lucru și să vă plimbați în atmosfera de dragoste împreună cu iubitul vostru. Cereți tonul potrivit pentru o seară caldă de vară ...

5. "Cum te fac în fusta asta"?

Încrederea în sine este principalul afrodiziac. Arată această încredere tânărului tău, chiar dacă vrea mai mult.

6. "Vă amintiți despre ce am visat?"

Adu-ți aminte soțului tău de evenimente care sunt legate numai de tine doi, să-ți amintești momentele pe care le-ai bucurat în timpul lunii de miere sau primei întâlniri. Amintiți-vă ce ați planificat și ce ați realizat deja.

7. "Am nevoie de tine atât de mult ..."


Spuneți aceste câteva cuvinte simple, așezate împreună la șemineu sau în timpul unei cina romantică - este ceva pe care omul dvs. îl va dori cu siguranță.

8. "Mi-a fost dor de tine"

Este această expresie universală pe care nu o acordați o importanță deosebită. Dar psihoterapeuții îl consideră unul dintre cele mai importante și necesare.

9. "Mulțumesc"

Mulțumiți-i pe iubitul tău pentru tot ceea ce a făcut pentru tine, pentru întreaga călătorie pe care ai trecut-o împreună.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: