7 luni de sarcină, iar nunta este la doar o lună distanță!

Aici am și această situație. Am 30 de săptămâni și m-am căsătorit, așa că am primit))) nimic în acest teribil acolo! femeile mai însărcinate emoții pozitive, cu atât mai bine, și chiar înainte de nunta vizita un psiholog de familie, el vă va liniștit cu siguranță!







Trebuie să mă căsătoresc la timp, dar nu pe a 9-a lună. Am fost căsătorit la 18 ani, cu ochi albaștri, cu părul lung blond, cu o siluetă perfectă, căsătorit de 6 ani, încă ediții foto nunta vinde. Ei bine, ce să trag până la 9 luni? La nunta, trebuie sa fii o zeita! Și nu am vrut să mă căsătoresc la timp, atunci nu vreau. La naiba, femei, doar ca să se căsătorească, cel puțin o pâlnie pentru urechi.

Trebuie să mă căsătoresc la timp, dar nu pe a 9-a lună. Am fost căsătorit la 18 ani, cu ochi albaștri, cu părul lung blond, cu o siluetă perfectă, căsătorit de 6 ani, încă ediții foto nunta vinde. Ei bine, ce să trag până la 9 luni? La nunta, trebuie sa fii o zeita! Și nu am vrut să mă căsătoresc la timp, atunci nu vreau. La naiba, femei, doar ca să se căsătorească, cel puțin o pâlnie pentru urechi.

Aici am și această situație. Am 30 de săptămâni și m-am căsătorit, așa că am primit))) nimic în acest teribil acolo! femeile mai însărcinate emoții pozitive, cu atât mai bine, și chiar înainte de nunta vizita un psiholog de familie, el vă va liniștit cu siguranță!


asta e - da unele și nu de stat gravidă uita de o sută de ori mai rău decât femeile gravide - diferența este că adulții autosuficiente - nu provoacă nici un inconvenient și jenă - în cazul în care mireasa este insarcinata sau nu - nu toate la fel - ceea ce toată lumea spune și crede - sunt 28 de ani, sot -am 3 0 - adulți lyudi- care îi pasă - care va transforma limba de a spune că căsătoria aeriene - și așa mai departe - dar toți prietenii și rudele noastre sunt foarte fericit pentru noi - și când nunta - oo convenție - viață acest lucru nu se va schimba și nu se va întoarce - este doar o zi - nu înțeleg nici unul oryh critici dușmănos, care și să depună eforturi pentru a insera lor 5 copeici, și să-și exprime fi lor

Rochia albă este un simbol al purității. Lasă acum să fie aproape nici o mirese virgină, dar o mireasă gravidă pe o lungă dată într-o rochie albă și voal - este amuzant într-un fel. În general, am citit undeva că, potrivit statisticilor, aproape 70% dintre mirese se căsătoresc în timp ce sunt însărcinate. O tendință tristă.


și de ce este atât de tristă? Sarcina - este un miracol și minunat că atât - de regulă - înainte de acest moment crucial oamenii au cunoscut mult timp și au trăit sub același acoperiș - și copilul pentru a discuta și planul - o astfel de aici - sa întâlnit - un RH dormit - zburat - burta încolțit - eu personal nu știu cazuri - prietenii mei - mulți căsătorit atunci când mireasa era însărcinată - dar nu pentru că - încolțit - ci pentru că este necesar să se căsătorească atunci când vreau copii - au un copil - căsătorit -

Trebuie să mă căsătoresc la timp, dar nu pe a 9-a lună. Am fost căsătorit la 18 ani, cu ochi albaștri, cu părul lung blond, cu o siluetă perfectă, căsătorit de 6 ani, încă ediții foto nunta vinde. Ei bine, ce să trag până la 9 luni? La nunta, trebuie sa fii o zeita! Și nu am vrut să mă căsătoresc la timp, atunci nu vreau. La naiba, femei, doar ca să se căsătorească, cel puțin o pâlnie pentru urechi.


I, prin modul în care - în 18 dvs. - au participat la concursuri de frumusete sunt de internaționale - și nu cred că gândesc cum să sari să se căsătorească - este important pentru mine a fost să fie domnișoara - călătorie, ajunge pe legs- a avut loc ca persoană - alege într-adevăr cel mai demn și cel mai bun om - și să nu stea pe mama gât și tata o mai mult - în 18 ani căsătorit - este teribil este simplu - în mod conștient să se protejeze de o selectie foarte mare de oameni - și să-ți spui, dar nimic cu adevărat în viață fără a vedea, a sărit pentru prima care a numit - asta e tot că sunt demn în această viață - aceasta este maximul - aceasta este limita -

poate amâna în continuare nunta după naștere, la 8 luni de nici o plăcere de la o rochie strânsă, o duzină de rude și prieteni fiecare dintre care aveți nevoie pentru a acorda atenție doar nu va. În plus, nunta Pts este obositoare. Este necesar să facem sau să facem până la 4-5 luni sau după feluri sau greutăți, 6-9 mese. Se pare ridicol. Doar du-te liniște semn și apoi veți câștiga înapoi de nunta (dacă doriți mai târziu, desigur)


Ei bine, ca întotdeauna. întâlnirea quochek-ului pe sedan. dar pentru mine și pentru mine.
aceasta este o fotografie cu o descriere de 6 luni. esti intr-un copil. arată grădina și nu cei care știu ce este sarcina și cum arată o fată subțire timp de 6 luni
prima mea sarcină, și 6 luni întregi - în această imagine exact 28 săptămâni - în greutate de până la 52 - acum 57 - la înălțimea de 175 - dacă ați suflat - rău - am -privykla mânca dreapta - locul de muncă, știi, cu aspectul legat - si arata grozav - mai ales în rochia lui - când la parada - timpul de nunta mea - va fi de 30 de săptămâni - a șaptea lună, - și faptul că am arata ca am cunoscut acum șase luni - și nu este nevoie să invidiez pe cei care sunt gravide nu strica -


Ei bine, ca întotdeauna. întâlnirea quochek-ului pe sedan. dar pentru mine și pentru mine.
aceasta este o fotografie cu o descriere de 6 luni. esti intr-un copil. arată grădina și nu cei care știu ce este sarcina și cum arată o fată subțire timp de 6 luni
-I uita, de asemenea, un prost - la luna a șaptea - o săptămână decret mai târziu - toate du-te și ceas - în cazul în care stomacul meu - se poate vedea doar într-o dezbrăcat - și numai pe mine - haha ​​- și cât de mult ați câștigat în timpul sarcinii - 20-30 de kilograme? :)))







Văd că mulți oameni scriu că o femeie însărcinată într-o rochie albă pare ridicolă, deoarece culoarea albă este un simbol al nevinovăției. Dumnezeule, dar în vremea noastră este cineva să se căsătorească nevinovat. Ce fel de prostii vorbești. Nunta după naștere și cine va avea grijă de copil? Asistenta angaja, cumpara un amestec. Da, nu înainte de nunta.

Nu este vorba chiar de absurditatea unei rochii albe pe o burtă uriașă, și nu de paraliziile altora. Dacă cauza sau cauza pentru această sărbătoare a fost doar un copil, atunci trebuie să vă gândiți mai întâi la toate despre sănătatea sa! Copilul nu este interesat de visul tău de a deveni o prințesă pe o vacanță. Planificând o mare sărbătoare, uitați complet faptul că într-un loc cu emoții pozitive obțineți o mare parte a stresului și a oboselii, pe care, în zadar, nu sunteți strict contraindicate.
Prietenul meu avea să se căsătorească timp de 6 luni și jumătate. Dar, în noaptea dinaintea nunții, copilul sa născut și sa născut foarte mic și slab. Încă șase luni, el va fi în spital, din moment ce încă nu respira pe cont propriu.
Cred că, chiar dacă ne căsătorim în situație, este doar în primele etape, reducând numărul de oaspeți și simplificând cât mai mult programul serii. Puteți încredința pregătirea nunții să se apropie de oameni. Într-un alt caz, scârțâitul este pentru și împotriva acestui risc. Amintiți-vă că pentru a fi o prințesă aveți o viață întreagă, cu excepția a doar câteva nouă luni!

Cum să fie, spune-mi! M-am dus deja la luna a șaptea, cererea nu este depusă, documentele nu t.k.s toate poryadke.Moy viitorul soț vrea să se căsătorească, dar eu nu sunt mulțumit doar cu hochu.Menya semn, pentru că nu vreau să stomac excesul de greutate par să minte! nu se va simți ca o prințesă! invita-l sa faca nunta cu un an sau doi, spune timp pentru ea să fie. Ce ar trebui să fac?

Cum să fie, spune-mi! M-am dus deja la luna a șaptea, cererea nu este depusă, documentele nu t.k.s toate poryadke.Moy viitorul soț vrea să se căsătorească, dar eu nu sunt mulțumit doar cu hochu.Menya semn, pentru că nu vreau să stomac excesul de greutate par să minte! nu se va simți ca o prințesă! invita-l sa faca nunta cu un an sau doi, spune timp pentru ea să fie. Ce ar trebui să fac?


De ce nu mai înainte?
Fratele meu sa căsătorit atunci când copilul avea mai puțin de un an. Nunta era într-un cerc foarte mic de prieteni. Toată lumea mi-a plăcut asta aici? De ce nu va mai fi timp?

Personal, nu m-aș căsători într-o poziție, nu. În primul rând: experiență, entuziasm, etc. aceasta poate afecta copilul, chiar dacă la o scurtă dată, încă nu s-ar simți confortabil. În al doilea rând: Vreau să mai simt ca o prințesă, frumoasă și fermecătoare, "la plămâni", așa cum se spune. Dar, într-un an, după naștere, cred că am dreptate.

)))) "pe plămâni". Și, de asemenea, îmi pare rău pentru tautologie.

Personal, nu m-aș căsători într-o poziție, nu. În primul rând: experiență, entuziasm, etc. aceasta poate afecta copilul, chiar dacă la o scurtă dată, încă nu s-ar simți confortabil. În al doilea rând: Vreau să mai simt ca o prințesă, frumoasă și fermecătoare, "la plămâni", așa cum se spune. Dar, într-un an, după naștere, cred că am dreptate.

Personal, nu m-aș căsători într-o poziție, nu. În primul rând: experiență, entuziasm, etc. aceasta poate afecta copilul, chiar dacă la o scurtă dată, încă nu s-ar simți confortabil. În al doilea rând: Vreau să mai simt ca o prințesă, frumoasă și fermecătoare, "la plămâni", așa cum se spune. Dar, într-un an, după naștere, cred că am dreptate.


Sunt de aceeasi parere, chiar daca nu sunt o femeie grasa, dar asta nu inseamna "cum ar trebui sa arate", starea de spirit nu va fi la fel oricum. viitorul meu soț spune, există o familie într-un an, un copil, alte cheltuieli. Mama spune că dacă vrea, atunci va fi o nuntă într-un an și aceste fotografii nu sunt foarte bune pentru o femeie însărcinată și rămân încă pentru o amintire.

De ce nu mai înainte? Fratele meu sa căsătorit când copilul avea mai mult de un an. Nunta era într-un cerc foarte mic de prieteni. Toată lumea mi-a plăcut asta aici? De ce nu va mai fi timp?


El spune că nu va mai fi decât până acum, există un copil, alte griji și cheltuieli, mama spune asta dacă vrea să facă o nuntă, amândoi vom sărbători nunta după nașterea bebelușului.

De ce nu mai înainte? Fratele meu sa căsătorit când copilul avea mai mult de un an. Nunta era într-un cerc foarte mic de prieteni. Toată lumea mi-a plăcut asta aici? De ce nu va mai fi timp?


Mai ales nu neapărat nunta generos pentru a juca, și poți, cu o cantitate mică de oameni, dar cu gust (despre fratele meu după naștere), important pentru viitorul meu sot este realizat.


Sărbătoriți, chiar modest fără „leagăn“, este încă în nunta lor, ca o modalitate ca nici o rochie ca nu foto.Ne acest spirit, vreau doar să semneze, și nota după rozhdeniya.Muzha nu se grăbească cu documentele la oficiul registrului (chiar și trage ) și apoi argumentul, dau naștere la nuntă ?!)


Ei bine, dacă spui că merge pur și simplu undeva să stai pe cont propriu (fără nici un fel, costum, chiar dacă împreună), atunci este posibil, de ce nu.


A sfatuit cu prietena, vorbeste, astfel, intr-un cerc apropiat. Ei bine, am înțeles când părinții și prietenii apropiați, de asemenea, nu doresc să jignesc, dar este svadba..dazhe dacă nu tamada și t.p.ne doresc discuții suplimentare glaz.Vot da pe sine însuși, atunci poți într-o rochie și du-te !


Ei bine, te-a făcut. Soacra mea ți-a dat naștere. Și mama ta la el sex liber și servicii.

O rușine. O mireasă zdrobită.


Aici sunt sigur de a cobesc, asa ca mai bine să nu te prins! Da, nu e destul! Dar nu toate antena să se căsătorească, acest lucru este în cazul în care burtos burta priperayut sa o nunta, nu știi toate obstoyatelstv.Odno caz pe un semn tăcut pentru o perioadă mai lungă și un alt lucru să se căsătorească pentru o perioadă mai lungă, nu este cu adevărat mireasa pare, si un coc de mers pe jos.

In-lege a insistat asupra căsătoriei, la 8 luni BER împotriva raspisatsya.Ona doar vin dintr-un alt oraș pentru o nuntă pentru fiul său, dar asta nu mă chtoiu în starea de spirit de a face pohren.Govorit nunta ei în sled.godu a venit deja, vin acum ( M-am oferit să fac o nunta intr-un an) .I nu minte o nunta simbolic, dar când colegii soțului ei aici și în jurul împreună 25 chel.eto nu este o nunta simbolic, o nunta, o rochie intr-un voal si nu am chef sa poarte o rochie 8 luna a sarcinii. Așa că am spus, am un fiu să se căsătorească, voi veni la el.

In-lege a insistat asupra căsătoriei, la 8 luni BER împotriva raspisatsya.Ona doar vin dintr-un alt oraș pentru o nuntă pentru fiul său, dar asta nu mă chtoiu în starea de spirit de a face pohren.Govorit nunta ei în sled.godu a venit deja, vin acum ( M-am oferit să fac o nunta intr-un an) .I nu minte o nunta simbolic, dar când colegii soțului ei aici și în jurul împreună 25 chel.eto nu este o nunta simbolic, o nunta, o rochie intr-un voal si nu am chef sa poarte o rochie 8 luna a sarcinii. Așa că am spus, am un fiu să se căsătorească, voi veni la el.


E minunat. Trebuie să te rogi pentru soacra ta. Ți-a dat soțul ei. Așa că ți-ai distrus viața cu o burtă. Am aceeași cumnată. Am zburat. Fiul meu a trebuit să se căsătorească. El a visat să dea tablete din nou

Și, în general, aici, femeia va merge. Fiul citea forumul. El a spus că femeile femeilor ar trebui vândute într-un bordel. Acestea sunt bunurile. În femeia gravidă înjurături obscenities.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: