61 de ani Vladimir vinokur a jucat o nuntă

Artistul Poporului din Rusia Vladimir Vinokur a jucat o nuntă. Artistul sa căsătorit din nou cu soția lui.

Vladimir și soția sa Tamara au sărbătorit "nunta Polotnyannuyu", adică 35 de ani de căsătorie.







Acest eveniment a fost sarbatorit la cuplul Vinokurov „Kinotavr“ în cercul de prieteni apropiați - au adunat în jurul mesei, Stanislav Govorukhin, Emmanuel Vitorgan cu soția sa, Larissa Rubalskaya și prietenii de tineri.

Prin „nunta“, Vladimir Natanovich pregătite în prealabil: pe o zi înainte de umoristul celebrare comandat cina la un restaurant de pe malul Marii Negre. Bucătari locali au încercat: caviar, clătite și salate, scrie Komsomolskaya Pravda.







"Felicitări pentru nou-născuți!" - toastul în acea seară a început cu această expresie. "Un astfel de termen ar putea fi dat pentru crimă! "- ca glume Vinokur. Dar unul dintre lucrurile pe care Vladimir le-a spus în continuare: "Nu mă ascund, eu sunt titularul de înregistrări! În afacerea noastră, puțini oameni reușesc să trăiască cu aceeași femeie de atâția ani! "

Până la sfârșitul celebrării Winokur împărtășit rețeta lui pentru longevitate maritale: „Cea mai importanta reteta pentru fericire (pentru cei care doresc să trăiască cu aceeași soție pentru o lungă perioadă de timp) - rar văzut. Dacă vă gândiți la asta - din cei 35 de ani în care am trăit, am călătorit timp de 15 ani în turneu. Problema încrederii și a neîncrederii nu ne-a chinuit niciodată. Ne încredem reciproc! "

Vladimir Vinokur și Tamara Pervakova s-au întâlnit la Teatrul de Operetă din Moscova, scriu Dni.ru.

Apoi, Tamara a fost de 19 ani, și Vladimir - 26. Comediant a trebuit să încerce să câștige inima unui viitor soț. Cuplul are o fiică, Nastya Vinokur, o actriță a baletului Bolshoi.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: