6 Feedback-uri, lider gevorki, Rostov-on-Don

Garik, mulțumesc foarte mult. Vă mulțumim că nunta noastră a fost la cel mai înalt nivel. Rareori când mirele și mirele se odihnesc complet la nuntă, dar datorită profesionalismului tău, nu ne-am odihnit cu adevărat în momentele orgasmice. Ne-ați făcut o vacanță de neuitat și strălucitoare nu numai pentru noi și pentru părinții noștri, dar și pentru toți oaspeții invitați. Mulțumesc.







6 Feedback-uri, lider gevorki, Rostov-on-Don

Nunta cu Gevorkov Garik este un luminos, de neuitat, plin de distracție și de bună dispoziție de vacanță! Concursuri amuzante, programe neobișnuite și originale! Garik este un profesionist în domeniu și doar o persoană minunată. Îi sfătuiesc pe toată lumea, pe toată lumea, pe toată lumea.

6 Feedback-uri, lider gevorki, Rostov-on-Don






Garik-mare maestru) a avut o nunta pe „o suflare“ - distractiv, vesel, atunci când a fost necesar, considerat calm și grav toate dorințele și cererile noastre, având în vedere timpul și oaspeții să se distreze și să se relaxeze), în general, nu am pierdut la alegerea lider )

Bine. Bine. Evaluarea "super", "magică" și chiar "mare" pentru Garik - acestea sunt estimări prea mici. E doar o fată inteligentă. Suntem mulțumiți de toți oaspeții pentru unul, suntem cu soția mea, în general, totul! Au fost o mulțime de concursuri, toate vesele și incendiare. El ne-a ajutat inițial foarte mult, organizând multe întrebări despre nuntă, le-a dat oamenilor atât distracție, cât și dans și mâncare. Garik - bine făcut. Suntem mulțumiți de alegerea dvs. și de ajutorul său. Mulțumesc foarte mult.

6 Feedback-uri, lider gevorki, Rostov-on-Don

6 Feedback-uri, lider gevorki, Rostov-on-Don

Garik Gevorkov este un excelent prezentator. Nunta a avut loc "cu un bang". Oaspeții sunt încântați, noii soții (noi) sunt fericiți! Sa întors, a înveselit, a glumit "din inimă". Concursul nu este bătut, glumele nu sunt banale. Toată lumea ar sfătui un astfel de lider! Garik, mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: