4 Secretul creării unei instrucțiuni puternice de șindrilă cum să vă faceți propriile mâini, videoclipuri și fotografii

4 Secretul creării unei instrucțiuni puternice de șindrilă cum să vă faceți propriile mâini, videoclipuri și fotografii

Un bas puternic - cheia pentru un dans de succes

Esența problemei

Ce este atât de groaznic se poate întâmpla în fața ușii la clasa de dans? Voi descrie cursul aproximativ al evenimentelor:







  • Astăzi este rândul tău să-l iei pe fiică de la școală și să-l duci la dans, cu care te descurci excelent, deși vezi că timpul se scurge;
  • Mergând de-a lungul coridorului lung. priviți din când în când ceasul;
  • Tu ajuți viitoarea stea de balet să schimbe hainele și mai sunt încă cinci minute;
  • Și atunci copilul tău îți spune că poți să dansezi doar cu o grămadă, altfel părul se va amesteca;
  • Apoi vă oferă niște accesorii ciudate, evident feminine, și vă îndreaptă cu degetul spre coafura ei uimitoare, pe care mama ei o făcuse dimineața;
  • Te uiți în jur, îngrozit să vezi că toate fetele sunt deja cu pachetele de păr colectate, cu excepția fiicei tale;
  • Secundele bifați și problema urgentă trebuie rezolvată într-un fel.






Dacă din toate cele de mai sus le-ați luat deja inima, iar la transpirația temple, recomand în cazul unei astfel de situații este mai bine să caute ajutor de la mama sau bunica alte fete din grup. De regulă, aceștia sunt extrem de emoționați de această situație, și ei vin cu bună știință la salvare. În caz contrar, mâinile tremurânde face copilul nu coc puternic și prăbușește cuibul pe cap, care în cele din urmă se va transforma un dezastru.

Secretele stilisticii

Am fost într-o situație similară, pe care toată lumea ar avea propriile detalii, dar în cele din urmă, toată lumea va pune părul fiicei sale într-o mână, iar în cealaltă un pieptene. Dar, să renunți la panică! Încă nu cunosc tehnologia de pieptene, cu care soția mea creează capodoperele ei, dar în performanța mea, pietricelele rezistă perfect încărcăturilor de dans. Și sunt gata să împărtășesc secretele creației sale:

Numărul secret 1: recuzită

4 Secretul creării unei instrucțiuni puternice de șindrilă cum să vă faceți propriile mâini, videoclipuri și fotografii

Tot ce ai nevoie pentru a construi o grămadă

În primul rând, este necesar să înțelegem lucrurile pe care mama mi-a făcut-o cu copilul, deoarece cu ajutorul lor se rezolvă problema părului dezordonat:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: