20 20 - Nirvana

Semnătura mea de avertizare este neputincioasă.

Ei bine, aici. Timpul este ca nisipul care curge prin degete. Dar în cazul meu nu este bine, dar în cazul lui Kurt - doar un plus.






Uneori mă sperie de fleetingness de tot. Evenimente, viata, momente, care in nici un fel. Ei bine, nimic nu se poate întoarce.
În definitiv, mașinile de timp nu există.
Numai amintirile și visele mele. Multe vise, în care uneori revin acolo. În urmă.
Douăzeci de ani sunt multe. Mulți? Pentru mine - da, pentru Kurt - până la un grăunte de nisip.
Generațiile vor fi înlocuite, el va avea, de asemenea, o mulțime de fani. Dar nu voi fi printre ei.
Timp de două decenii l-am păstrat în inima mea, după ce am alocat un colț de ședere permanentă. Numai el. Neschimbat.
Poate veni și merge hobby-uri, schimba idoli, oameni, prieteni. Dar El rămâne întotdeauna. ÎNTOTDEAUNA.

Astăzi, exact doisprezece ani, cum ai murit. În acest an, exact doisprezece ani, cum te-am găsit.
Cred că pentru mine până la sfârșitul vieții nimic nu se va schimba - veți pleca împreună cu mine, rămânând să trăiți pentru alții.
Te iubesc. Te ascult. Nu o voi uita niciodată și probabil voi merge cu o bucată de inimă care a fost luată pentru totdeauna.

Imagini de la un loc trist foarte mult, deci - sub tăiere.
Cui este interesant - uite.

Fotografii anterioare necunoscute de la locul de sinucidere Cobain.







Fotografii anterioare necunoscute de la locul de sinucidere Cobain. Mai sus stă Kurt.

Fotografii anterioare necunoscute de la locul de sinucidere Cobain. În dreapta este Kurt.

Biograful lui Nirvana Michael Azzerad și corespondentul MTV News (Tobita Toren) din spatele Casei Cobain
Fotograf alice wheeler, a cărui mână face parte dintr-o mulțime de fotografii ale grupului

Aceeași bancă de bere "Beer Root Barq", găsită în apropierea corpului lui Cobain la locul crimei.

Îngerul Kurt, care se afla lângă corpul său, când a fost găsit în seră.
Se știe că la Cobain nu a fost purtat când a fost găsit mort.
Dar, de asemenea, faptul că el a putut avea acest strat în momentul uciderii nu este exclus.

Detectivul Jim Yoshida, sergentul Don Cameron, căpitanul Larry Farrar (de la stânga la dreapta, marcat).
Persoanele responsabile pentru moartea a cel puțin 69 de persoane care s-au sinucis din cauza unui verdict greșit despre "sinuciderea" Kurt.

Dr. Nicholas Hartshorn este o instanță. miere de albine. un expert care a condus o autopsie a cadavrului lui Kurt Cobain.
Ascunde adevărul despre mărturia autopsiei, sub suferința vieții sale, oferind oamenilor informații false despre sinuciderea lui Kurt.
Acum decedat.

Dave și Hristos împreună cu soțiile lor, care au venit la înmormântarea rudelor și prietenilor lui Kurt.

Magazinul "Stan Baker-Shooting Sports", unde Dylan Carlson a cumpărat o armă pentru Kurt Cobain.

Tiparul activelor cărții de credit lipsă a lui Kurt

Casa Cobain din Carne. Se presupune că Kurt sa ascuns aici cu puțin timp înainte de moartea sa.

Arma pe care nu existau amprente ale lui Kurt sau ale celor din afară.
Sinuciderea?!

desenat de pe scenă

Casa lui Kurt, 08.04.94

Pușca, în măsura în care știm, a fost răsturnată, ceea ce înseamnă că era un glonț bine, chiar și calibrul 30 - și asta nu ar fi fost suficient pentru a-ți pune capul într-o mizerie.
E doar o gaură, asta-i tot.
Pușca se află pe margine! Absurd! Este imposibil să vă împușcați, astfel încât arma să nu poarte lovitura înapoi și să nu cadă pe partea sa!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: