2 copii Natem mame cu genetica - o intrebare despre carnitina - ia clorura de carnitina

în această comunitate Mame foarte avansate →

în această comunitate mame foarte avansate pe tema suplimentelor și biochimiei, poate ceea ce prompt

Acceptăm aproape în mod constant. Dar →







Noi, geneticienii, am spus că cea mai bună firmă elvețiană de la Carnitine tau-sigma. L-am cumpărat de câțiva ani (el este încă italian), dar atunci canalul nostru a fost acoperit și au început să cumpere carnitina cea mai comună, care este vândută în magazine sportive pentru sportivi. Sau în magazinul online "totul pentru culturism" :)))))

În ceea ce mă privește, nu există nici o diferență. Ei bine, personal, nu văd. Poate că nu am un copil cu astfel de probleme (TTT) și nu observ ce. Acum primăvara, oboseala pentru un an sa acumulat, care nici nu da, nu toate ah. Dar acum avem zilele cele mai dificile - absolvirea este în camera de muzică. Deja a fost predat - muzliterature. La 5 :)))) Fără dopaj :)))) Nu nootropov bea.







Dintre cele 15 persoane din grup, doar trei cincizeci, una dintre ele în mine - cred că realizarea este dincolo de capacitățile noastre. Am numărat la 4 la cel mai bun.

Am băut-o pe Carnithen în flacoane, care →

Pentru a rumate despre preparate zhiroszhigajushchie. Dar spune-mi, fetelor. Clorura de carnitină și L-carnitina sunt aceleași sau diferite medicamente? A luat o lună la vârsta de 8 luni. Potrivit copilului, era evident că există un apetit. Mirosul a mers foarte bine, fără.

Spune-mi cât timp iei carnitina; ce - L-carnitină, carnitină - clorură sau acilcarnitină - care este mai bine? Aplicați clorură de carnitină pentru anorexie (lipsa apetitului), hipotrofie (tulburare de alimentație), întârzierea creșterii la copii.







Trimiteți-le prietenilor: