8 lucruri rele pe care le-a învățat "Euralash"

Băieți și fete, precum și părinții lor, am reshiliperesmotret revista pentru copii legendare, iar apoi a ridicat mâinile în frustrare și a căzut pe coccis (Tara-one-Tara in Ptiu!). Se pare că am râs de poveștile destul de tristă








8 lucruri rele pe care le-a învățat
Sursa fotografiei: vestikavkaza.ru


"Eralash" există deja din 1974, iar mulți se uită la seria veche cu un simțământ de nostalgie: acolo a izbucnit panama, am avut la fel! Dar aceleași runde gonflate stăteau în curtea noastră în 86-a! Casele tipice de blocuri și interioarele, uniformele școlare, sălile de clasă cu portrete, vestiarele și mobilierul de casă sunt cu toții ușor de recunoscut.

Există câteva legi ale genului, atunci când publicul ar trebui să fie amuzant. Și acest tovarăș nemernic râde la un copil sau la un adult care este prins (din nou, o melodie familiară și un sunet de râs voce). Cel mai simplu mod de a te dovedi într-o situație proastă este dacă ești îndrăgostit, ești amenințat cu controlul final, certat de părinții tăi sau de un huligan al unui vecin.

Deci, rețeaua de știri a cultului este condamnată pentru a urmări teme veșnice cu huliganii veșnici. Și să bătăuși acum treizeci de ani au fost voinic cea mai mare parte grăsuț, în urmă cu douăzeci de ani - poartă pantaloni sudoare, și mai favorizat recent, jachete din piele, schimbări pe termen lung în comportamentul lor nu sa întâmplat, așa cum, într-adevăr, nu a schimbat și comportamentul victimelor lor. "Eralash" în acest sens este stabil și non-invalid.

Deci, ce este mai bine să nu repetați în condiții reale - deci este ca un copil ridicol Eralashevsky. Deoarece copiii sunt amuzante când trebuie ...

1. Taci într-o situație dificilă

# 1042; serie "Swing" fat fată cu arcuri nu este de acord să meargă să se joace cu băiatul. Cu un aspect uluit, ea stă pe balansoar în timp ce copilul se grăbește în jurul ei și îl convinge să facă aventuri comune. Când o va lua în sfârșit ("De ce? De ce nu vrei?"), Ea va cădea: "Sunt blocat!".


8 lucruri rele pe care le-a învățat
Sursa de fotografie: youtube.com


Curios, dacă nu pentru acest om neliniștit, indiferent de cât de mult fata a trebuit să stea atât de liniștit, jenat să admită la Groaznic: ea este gras ... nu, dimensiunea sa este mai mare decât media, iar balansierul sunt proiectate, aparent, nu pentru ea.

2. Să fii grasă și îndrăgostită

Una dintre povestile clasice "Yeralash" povestește despre dubeknika, care atrage entuziasmul mare de studiu. Dorește teribil să scape și nu vine cu nimic mai bun decât priudarit pentru fata. Bietul se întâlnește nu cu frică, ci cu bucurie sinceră: "Și pentru un sărut, voi face un excelent lucrător din tine!".

3. Comercializarea temelor

Botanicii au un avantaj impresionant față de ceilalți muritori: temele făcute. Dar aceasta este o valoare durabila, pentru ca poti decide foarte mult.







De exemplu, într-una dintre serii, fată urâtă se duce la o înțelegere cu fizrucul. Îi ajută să stabilească disciplina în sala de sport: forțând colegii să construiască și să se plimbe în cercuri.

"Lasă-mă să scriu," promite copilul naiv al acestui profesor copiilor naivi.

# 1042; lumea plină de umor trebuie adesea ascunsă sub elevii care se schimbă: apoi ieșiți în sală, apoi mergeți împotriva simpatiei personale: "Petrov! Invitați-mă la cinema, vă scriu pentru asta! ". Ei bine, doar bu-ha-ha.

4. Încărcarea cu studii

Seria despre gemeni stârnește imediat suspiciunea: "povestirile vesele" au fost scrise cu o conotație moralizatoare.

Lăsătorii uimi de lipsa lor de speranță.

# 1042; de la școală, copiii stau și încearcă să găsească o cale de ieșire dintr-o situație dificilă: au cerut să scrie un loc de muncă pe casă.


Sursa de fotografie: youtube.com


"Chiar și mama mea nu a putut face față cu ultima!" - făcând o față teribilă, spune una dintre fete.

- Avem nevoie de un tutore.

- Așa-i, spune-i tutorelui pentru noi! (Ei bine, înțelegi: ta-ram-ta-ra-ram!).

Nu există ieșire: elevii din lista de verificare matematică se întorc la birourile din spate cu o întrebare arzătoare: "Lasă-mă să-l scriu?".

De la primele până la ultima păsărică, șuierătoarea șuierătoare nerăbdător. Dar nu există nici o rază de lumină în lumea întunecată: zidul se rupe și de acolo puteți vedea fața din clasa paralelă "B" ...

De dragul râsului, el putea parodia chelnerul cu un accent estonian, dar el șoptește același lucru: "Nu există nicio modalitate de a scrie această opțiune?"

5. Afișați adulți

Rețeta de știri strâmbă în mod tradițional bate joc de copiii din rolurile adulților.

Miscarea cea mai afectata - fetele pictate pe tocuri le sperie pe fanii lor.


Sursa de fotografie: youtube.com


Alte fete mai puțin colorate într-un vis adult pe care "le purtau pe mâini" și cad în mod special, bucurându-se de dislocarea gleznei.

Situații mai neobișnuite sunt copiate în mici detalii și intonații: aici sunt elevii la întâlnirea clubului adolescenți anonimi ("Bună ziua, numele meu este Asya și cu mine .... dvoechnik! "). Dar un băiat drăguț, culcat pe pat, construiește toți prizonierii cu privire la drepturile celor mai abrupte.

Dacă eliminați Îmbrăcînd unchii și mătușile, singura comedie în faptul că copilul apare într-un rol neobișnuit: el comandă puternic - criminali, părinții, profesorii - pedepsindu-i pe cont propriu. Micul portocaliu „opyatdvoechnik“ tipa, atârnând peste profesorii șoptită: „Stai jos, un geograf, o pereche de tine! Părinții vor veni la școală mâine! "

Acesta este un fel de denaturare a lumii: fie ei sunt deasupra, iar atunci sunteți răi, sau sunteți pe partea de sus, și atunci este rău pentru ei. Și ar trebui să fie amuzant pentru că este o absurditate evidentă: cel slab nu trebuie să spună "sha" puternic - nici cu pointerul, nici cu cupolele de pe umăr.

6. Să se angajeze în extorcare

# 1042; în general, pentru a umfla un părinte pentru eroul "Yeralash" este un lucru dulce.

O fată minunată, îmbujorându-i genele, adoarme mamei cu întrebări despre Moș Crăciun și cadouri.

Mama vrea să iasă afară și, prin urmare, cu un oftat obosit dă darul Anului Nou. Înainte de sărbătoare 10 zile. Fata se bucură și apoi îi cheamă în secret pe prietena: "A funcționat! Am o casa de papusi! ". Se speră că în viitorul apropiat va ieși din adulți o grămadă de jucării diferite, beneficiul liniei "cunning-simpleton" implică distrugerea completă a unui personaj de încredere.

8 lucruri rele pe care le-a învățat
Sursa de fotografie: youtube.com

7. Pentru a merge nebun cu lucruri și jucării

"Sinichkina, esti la fel de cool ca noile mele adidași", eroul emisiunii actuale planuieste sa se apropie de fata. Dintre cele două slăbiciuni, față de fată și față de adidașii ei verzi, în momentul conflictului, el alege în mod previzibil pantofi. Ar trebui să fie amuzant, dar, în realitate, pentru mulți copii, adidașii în mână sunt mai buni decât Sinichkina pe cer.

8. A colaționa cu "inamicul ideologic"

# 1042; clasa vine o repetare nouă. El este portretizat astfel încât să inspire panică altor copii: el are o bandană, o coasă, un fingal și un avantaj puternic în greutate. Tipul nu se teme de nimeni, cu excepția unui tânăr profesor care, se pare, folosește violență fizică împotriva studenților neascultători.


Sursa de fotografie: youtube.com

# 1042; înainte de muzica "par-ram-param", se dovedește că ea a mituit în mod special evaluările din acest sens pentru a ridica disciplina în clasă. Wow metodă pedagogică, nu?

Pentru a arăta copiilor într-o lumină amuzantă, "Yeralash" este forțat să facă adulții uimitori psiho.

Deci întrebarea este: la cine râzi?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: