7 Rugăciunile pentru fiecare zi a săptămânii atrag noroc și prosperitate

7 Rugăciuni pentru fiecare zi a săptămânii, care atrage noroc și prosperitate

Sinceritatea și inima deschisă, atunci când apelează la Puterile Înalte pentru ajutor, fac minuni. Toți cei care au nevoie de sprijin se pot ruga îngerilor și Domnului în 7 zile, astfel încât el și cei dragi să nu fie abandonați de noroc și de prosperitate.







Luni, rugăciune în primul rând

7 Rugăciunile pentru fiecare zi a săptămânii atrag noroc și prosperitate

"Marele prelat Mihail, sfântul lui Dumnezeu. Tu, care a creat lumea, demonii care au triumfat, rugați-l pe Domnul nostru Atotputernic pentru slujitorul Său (nume). Fie ca norocul meu să fie cu mine în treburile celor lumești și neprihăniți, ca să nu vină peste mine mânia celor răi. Amin. "

Marți, rugăciunea Două

"Sfântul Arhanghel Gabriel! Tu, mâna lui Dumnezeu a umbrit, fără a lăsa în sufletul fricii și gândurilor rele, să mă ascunzi de calomnia oamenilor și de prosperitatea coborâtă asupra familiei mele. Prin lucrări drepte, nu prin viclenie și interes propriu, obținem beneficii pentru o viață decentă. Slujitorul lui Dumnezeu (numele) vă cere, Gabriel, să aduceți cererea mea Domnului, așa că nu plecați într-o lume plină de rău, singură pentru a lupta împotriva machiajelor diavolului. Amin. "

Miercuri, rugăciunea Trei







7 Rugăciuni pentru fiecare zi a săptămânii, care atrage noroc și prosperitate

"Marele arhimaster al lui Dumnezeu Rafail. Pentru Tine, strig pentru ajutor, vindecătorul și vindecătorul sufletelor oamenilor, bolile corpului. Fie ca voia Domnului să fie pe capul meu păcătoasă, ca mila Lui să fie peste mine, față de robul Său credincios (nume). Eliberați-mă de ambiție și boală pentru noroc în afacerile mele pământești în folosul poporului. Amin. "

Joi, rugăciunea Patru

"Marele Uriel! Paza lui Dumnezeu, iluminator al căii în întuneric, care izbăvește din gândurile păcătoșilor, luminează calea robului spre cel păcătos (numele), în întunericul rătăcind. Instruiți adevărata cale și trimiteți lucrarea zeloasă de noroc și bunătate cu mila lui Dumnezeu. Prin rugăciunile de zi cu zi, glorifică pe Mântuitorul nostru pentru totdeauna și întotdeauna. Amin. "

Vineri, a cincea rugăciune

"Te rog, marele arhanghel Selafil, aduce-mi rugăciunile umile la Domnul. Fie ca El să mă elibereze de necazurile și necazurile care nu-mi permit să fac afaceri pentru o viață bună fără nevoie și rătăcire. Lăsați mânia lui Dumnezeu să se varsă peste capii necredincioșilor, care încearcă să mă scoată din calea celor neprihăniți. Amin. "

Sâmbătă, Rugăciunea șase

7 Rugăciuni pentru fiecare zi a săptămânii, care atrage noroc și prosperitate

"Marele Dumnezeu arhiepiscop Yehudiel! Slujitorul lui Dumnezeu (numele) se roagă pentru Tine, protectorul Cuvântului Domnului, slăvind Trinitatea lui Dumnezeu, trezindu-mi în mine o credință sinceră, rău și invidie care nu au fost umbră. Da, să nu lăsați existența unei existențe nenorocite, dând voinței lui Dumnezeu un noroc bun în afacerile mele pământești. Amin. "

Duminica, a șaptea rugăciune

"Arhanghelul Varahail, aducând binecuvântarea lui Dumnezeu în fiecare casă și suflet. Nu mă lăsa (nume) fără atenție, dăruiți familiei harului meu pentru prosperitate. Tristețea și necazurile mă refuză, dar se ascund de cei neștiutori, visând de diavolul care să-L slăvească. Cu ajutorul lui Dumnezeu, voi învinge ispita în mine. Amin. "

Rugăciunile zilnice ajută la curățirea sufletului negativului și la întărirea sprijinului Raiului. Amintiți-vă că sinceritatea și dorința voastră de a trăi o viață dreaptă vor fi întotdeauna vrednice de o răsplată de sus. Trăiți în pace, bunătate și credință și nu uitați să faceți clic pe butoane și







Trimiteți-le prietenilor: