5 Secretele de frumusețe din regiunea Todorenko

Astăzi, secretele lor de frumusete partajate cu gazda noastră de spectacol popular „capete și cozi: La capatul lumii“ Regina Todorenko. Regina nu numai că a spus că are grijă de ea însăși, dar a recunoscut și de ce nu-i plac cosmeticele decorative și sălile de gimnastică.







5 Secretele de frumusețe din regiunea Todorenko

Din copilărie, am urât să pictez. Doar pentru că am fost "repetat" ca un copil. Cu 5 ani, am fost implicat în sala de dans, iar mama mea tot timpul (în fiecare week-end, când au existat turnee) mi-a pictat, uns, și l-am urât, plângând, strigând: „Eu nu vreau pe mama mea, lasă-mă să ies așa cum sunt.“

Încă nu-mi plac cosmeticele, dar până când am împlinit 17 ani, mi-am dat seama că trebuie să am grijă de mine. Aveți grijă de onoarea de la tineri și de asemenea. Cu cât faceți mai mult acest lucru la o vârstă fragedă, cu atât mai bine vă veți uita după aceea. Mai ales atunci când aveți un număr imens de concerte, evenimente, când nu dormiți timp de treizeci de ore și apoi trebuie să lucrați mai departe.

Frumusețea depinde de starea de spirit, de modul în care se prezintă o persoană. Dacă zâmbește, atunci, în consecință, puteți vedea mai puține riduri decât o persoană care este deprimată de ceva. Dacă o persoană este pozitivă, atunci fața lui este frumoasă, iar corpul este frumos! Nici o dietă nu vă va ajuta dacă nu vă simțiți bine. Nimic! Numai invers!

5 Secretele de frumusețe din regiunea Todorenko

Și dacă vorbim despre secrete specifice, atunci totul este foarte simplu:







1. Uleiul de nucă de cocos - de tot și de tot: atât pentru față, cât și pentru corp și pentru păr. El a fost sfătuit de către maserul meu. A venit doar cumva, a început să mă masageze, întreb: "Ce este? Are gust atât de bun. " El a spus că este foarte util, nutritiv și bun pentru piele - am simțit-o. Uleiul poate fi aplicat și pe păr. Am început să o folosesc peste tot și foarte des.

Uleiul poate fi aplicat și pe păr. Am început să o folosesc peste tot și foarte des.

Mi-am cumpărat petrolul în Seychelles. În general, este mai bine să comandați în străinătate. Apropo, puteți obține multe lucruri interesante. Acum am ocazia de a călători în lume, și am trage totul, de la peste tot, doar recent a adus înapoi din Japonia, masca hialuronic si colagen. Arată groaznic, dar ajută. Am citit multe despre ei și le-am cumpărat - am câștigat un avantaj de 5 kg la aeroport.

2. Ulei de ricin pentru sprâncene și gene.

3. Concealer pe ochi pentru a face aspectul proaspăt și fără vânătăi. Vă ajută când trăiți într-un ritm greu.

4. Creionul sprâncene. Succes și selectat corect - aici este mai bine să consulți un artist de make-up.

5 Secretele de frumusețe din regiunea Todorenko

5. Yoga. Am început să o studiez acum cinci ani. Inițial, fostul meu tânăr ma adus acolo, sa angajat în el și ma interesat. M-am dus în hol, pentru că pentru mine a fost doar dezvoltarea corpului. Așa cum se întinde, Pilates nu este nimic special, doar o faci și ține corpul tău în ordine. Dar apoi mi-am dat seama că această filozofie întreaga vastă, trebuie să înțelegeți - pur și simplu nimic de a face în viață, fiecare mișcare a face - este o consecință a ceva, rezultatul este motivația. Și când înțelegeți acest lucru, atunci când începeți să lucrați corect, armonie apare în voi.

Sunt un mare adversar al practicării yoga în cluburi de fitness, în unele săli de sport - nu este yoga!

Sunt un mare adversar al practicării yoga în cluburi de fitness, în unele săli de sport - nu este yoga! Știi, există asemenea retrageri budiste. Se întâlnesc la întâlniri speciale, sunt îmbogățite din punct de vedere spiritual și cultural și sunt angajate în yoga. curățați-vă, familiarizați-vă cu cultura, cu budismul și participați la dezvoltarea acestui lucru.

Yoga nu este doar un complex al unor exerciții, este o filosofie a înțelegerii în sine. Atunci când începeți să vă înțelegeți, atunci puteți să faceți yoga și apoi, probabil, puteți deveni frumoasă.

Foto: Olga Zinovskaya, arhiva personală a reginei Todorenko







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: