2 săptămâni numai kefir

Bună fete! Eu alătur și vă sprijin în alegerea unei diete de kefir. În prezența a 5 kilograme suplimentare. Am doi copii și cel mai în vârstă de 18 ani. și recent am părăsit scena și a fost kefirchik am fost credincios la 12 ani cu exact Kefir vindecat un om bolnav cu guta. Adevărat, a băut kefirul în loc de cină. Am crezut în proprietățile miraculoase ale kefirului, scepticul meu de carne - a aruncat 5 kilograme. Sa obisnuit cu asta. A crescut mai tânăr. Sunt ajutat nu de cunoașterea dietei, ci de sentimentele și intuiția mea. Dieta cu dietă combinată cu o cantitate mică de fructe și legume vă permite să vă simțiți câțiva ani mai tineri. Cu aceste sentimente apare dorința de a menține rezultatele. Și un organism murdar umplut cu carne și ouă cu păr și dinți suferă de malnutriție pe o varietate de diete. Deși toată lumea își alege singură alegerea. Ștergeți kefirul și stabiliți treptat propriile diete pe produsele lor preferate. Cei cărora organismul este obișnuit - nu mănânc carne pentru că nu-mi place. Un pește cu plăcere. Un înlocuitor dulce pentru fructe. Dar nu mă voi lepăda complet de mine. Pentru că viața este plăcere. Oricine experimentează plăcerea - împărtășește fericirea cu ceilalți. Și care trăiește fără plăcere - este nefericit și otrăvește viața altor oameni ... bine cu lingura de gudron de mizerie într-un butoi de miere. Apropo, în kefir un echilibru plăcut de proteine ​​de carbohidrați și grăsimi. Natural pentru organism. Prin urmare, această dietă vă ajută să faceți față pasiunii pentru dulciuri! Ei bine, atunci. Sunt cu tine. ))) Mult noroc tuturor! Iubirea nu este iubită!













Buna ziua tuturor!
Știi, am citit tot ce este scris mai sus))) A fost amuzant și nu foarte mult.
Această versiune a dietei monomatice este acceptabilă pentru mine, deoarece nu pot să stau pe diete, din păcate, nu acel extras (
Dar, dietele mono sunt aproape de mine! Ur.
Pe scurt, am fost pe iaurt pentru o zi si stii, totul este doar EXCELENT!
starea de spirit nu a fost așa de mult timp. Totul îmi este dat cu ușurință și fără ponderare)
Fetelor care doresc, încercați, nu, veți înțelege-o singură. Și nu ascultă pe cineva! Toată lumea are dreptul de a alege, am ales. și nu-l regreți!))

Bună ziua))) De acum înainte stau pe dieta cu kefir)) Am băut un pahar dimineața. presa sa trezit. inaltimea mea este de 157, greutate 61 (((Spune-mi, te rog, este posibil sa pierd 10 kg pe dieta cu kefir?

Oh, fetelor, am fost atât de inspirat de recenziile pe care le-am decis în cele din urmă. Mâine voi începe. Două săptămâni este puțin probabil să supraviețuiască, cel puțin unul ar rezista!)

Fetele tocmai a fost aici de lectură)) Toate organismele sunt diferite, iar efectul este, de asemenea, diferit pe o dieta, am stat 12 zile și pot să spun doar un singur lucru. că din toate enumerate aici frămîntă doar mă mormăind în abdomen și mai nichego.Vo întâi am cum a fost planificat a fost pierdut 8 kg, iar în al doilea rând am revenit la locul de muncă normală de intestine, în al treilea rând, în final, am făcut curat de pe piele. bine, starea de spirit este, desigur, minunată)) Picioarele sunt subțiri. fund, dar nu pe burtă și nici un discurs .. Singurul lucru este să ieși din ea în mod corect. Am într-o săptămână adăugat pe chuchut în dieta de diferite produse .. Mai întâi au fost ouă. legume și frukty..myaso de pui numai fiert) Și am un dinte dulce nu trage) nu pot suporta să văd cum familia mea devorează ciocolata si tot felul de yummy) și este - încă 2 kg pe săptămână)) De atunci are greutatea timp de 2 luni 48-49 kg)) Vă doresc noroc și răbdare)

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: