10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Sotsseti este un spațiu nesfârșit pentru articolele fraternității scrisului (da și pentru noi, de asemenea!). Acesta este un univers separat, în care stelele, fără a ieși dintr-o pătură caldă, se cert în jos, în praf și pentru totdeauna; răscolește reciproc gâtul pentru alți mii de abonați și încarcă fotografii - unul pictat al celuilalt.







Emily Blunt

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Keira Knightley

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Kira a fost o încercare de a soluționa în „Twitter“ Acum trei ani, cu toate acestea, actrita a fost înregistrat sub un nume fals: probabil, a vrut doar pentru a vedea cum funcționează. Dar în cele din urmă nu am putut rezista și mi-a șters profilul. Din acest moment nimic nu sa schimbat - steaua nu este disponibilă în rețelele sociale. Explicația pentru celebritate este mai mult decât originală: în rețelele sociale, se simte prea obișnuită și nu diferă de fanii săi. „În zilele de“ Twitter „M-am simțit ca în locul de joacă școală, atunci când nu sunt populare, și să stea undeva în suburbii“, - a spus Bazaar britanic Harper.

Jennifer Aniston

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele






Benedict Cumberbatch

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

În timp ce utilizatorii vicioși creează pagini false ale celui mai sexy Sherlock Holmes din lume. actorul însuși cere să nu fie păcălit de intruși. El oferă consiliere fanilor săi despre cum să-și recunoască paginile reale în rețelele sociale. Este simplu: pur și simplu nu există. "Când a început petrecerea, nu am participat la ea. Și acum este dificil pentru mine să pun orice parte a vieții mele personale pe afișul public. Sunt doar interesat de ea ", o dată un artist a făcut o declarație în ziarul USA Today.

Kristen Stewart

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Scarlett Johansson

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Sora Olsen

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Keith Winslet

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Daniel Radcliffe

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Bradley Cooper

10 Stele care nu au și (cel mai probabil) nu vor avea conturi în rețelele sociale - stele

Sunteți utilizator activ al rețelelor sociale?







Trimiteți-le prietenilor: