8 Comentarii, fotograf ilja silko, moscow

8 Comentarii, fotograf ilja silko, moscow

8 Comentarii, fotograf ilja silko, moscow

Totul a fost super! Profesionalismul pe față, fotografiile s-au dovedit a fi minunate! Mai ales pentru cei care nu sunt un amant special de fotografiat))) În general, am fost foarte mulțumiți de iubitul! Vreau să vă mulțumesc foarte mult pentru profesionalismul dvs.! Mai mulți fotografi, pentru că lumea în mâinile lor devine cu adevărat frumoasă!







Multe mulțumiri pentru Ilya pentru fotografii frumoase, vii și vibrante din ziua nunții noastre. El este un maestru al meseriei sale. Am avut mare plăcere din fotografie, totul a mers ușor și emoțional. Acum, cu plăcere, revizuim fotografia. Soțul meu și-i urez noroc și succes creativ. Multumesc din nou.







Fotograful Ilya a lucrat cu noi la nunta noastră. Ilya este într-adevăr un stăpân al meseriei sale. A fost foarte plăcut să comunice cu el, a făcut fotografii minunate. Chiar și fără procesare profesională, fotografiile s-au dovedit a fi foarte bune. Cu vremea pentru nunta noastra un pic ghinion, a fost o ploaie foarte mare, dar Ilya s-au confruntat cu sarcina de a face fotografii frumoase și nu întunecate. El a mers, de asemenea, la întâlnire și a făcut fotografii așa cum am vrut foarte amuzant. Vă mulțumesc foarte mult pentru munca voastră. Toată lumea îl va sfătui)

Fotograful e minunat, și-a făcut treaba bine și la timp. La eveniment, am dat toate 100%, am găsit rapid o abordare atât pentru mine (mireasa), cât și pentru mire. În procesul de filmare, el a sugerat cum să se miște, cum și unde să arate, nu intruziv. Calitatea fotografiilor este încântată, este mai bine să ne imaginăm.

8 Comentarii, fotograf ilja silko, moscow

Mulțumim lui Ilya pentru multe fotografii minunate ale celui mai important eveniment din viața noastră)). A fost foarte plăcut să lucrezi și rezultatul plăcut. Îi sfătuiesc pe toți :)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: