70 Comentarii recente - apartamente gorgona studios

"Excelent, frumos, hotel confortabil pentru bani sănătoși"

Minunat proprietari, au efectuat orice solicitări. Piscină excelentă, grădină minunată, bougainvillea înflorită, foarte confortabilă. Sucuri foarte gustoase în bar, iar prețurile au fost plăcute surprinse. Studioul este confortabil, deși bucătăria nu este foarte bine adaptată pentru gătit - totul arde pe o tigaie - de la ouă la carne. După ce am citit recenziile, am adus o cuvă, cuțite ascuțite și castron de salată. Magazin la distanță de mers pe jos. La plajă - aproximativ 6-10 minute de mers pe jos, centrul se află în apropiere. Adevărat, am luat o mașină și am mers la plajele și atracțiile înconjurătoare, astfel încât pentru astfel de călătorii locația hotelului este perfectă. In prima saptamana am folosit wy-fay doar in jurul piscinei si pe coridorul general care duce la piscina. Și în a doua săptămână ne-au dat o parolă GRATUITĂ de la wi-fay din cameră, ceea ce a fost foarte util. În general, multe mulțumiri proprietarilor, cu plăcere ne vom întoarce aici din nou.

"Mi-a plăcut numărul: mic, dar foarte confortabil și excelent. "

Mi-a plăcut numărul în sine: mic, dar foarte confortabil și excelent, care era o mini-bucătărie. La mare, la aproximativ 10 minute de mers pe jos, lângă hotel se află un supermarket mare - până la aproximativ 5 minute de mers pe jos. Curățenie în fiecare zi. Proprietarul este foarte prietenos și plăcut, vă puteți explica calm în engleză. A ajutat cu un apel de taxi la aeroport.

Nu era nici o perdea în baie.

Bar, terasă frumoasă, piscină curată, personal prietenos. Multe puncte de vânzare. La mare aproximativ 10 minute, la autobuz aproximativ 7. Magazin în apropiere.

Cu o reparație relativ proaspătă, nu este confortabil. Bucătăria este foarte slabă. Din feluri de mâncare: o cratiță uriașă, mai multe plăci și aparate pentru numărul de locuitori, nici un tirbușon, nici o deschizător de cutii, un cuț uriaș. Adică gătirea într-o astfel de bucătărie este problematică. Aerul condiționat nu este inclus în preț, am răpit, dar de fapt nu am folosit - camera este bine ventilată. Dușul este un dezastru. Nu există nici o perdea, chiar și în seara de apă caldă nu poate fi, de asemenea, nu. Doi oameni puri = o mlaștină care se usucă repede, dar totuși. Anturii - mici și foarte mușcătoare - au fost mai întâi doar în zona balconului - apoi peste tot. Ușa este o neînțelegere sumbră.

"Foarte frumoasa zonă de hotel, decorată cu bun gust. "

Foarte o zonă de hotel frumos, decorată cu gust, muzică neobișnuită, foarte romantică! Gazdele sunt foarte prietenoși, întotdeauna gata să ajute în orice problemă! Și cocktail-uri în bar. Opera de artă - în special pentru copii! Long Island este cel mai bun din Faliraki. Camerele sunt curate și curățate regulat. Locația este bună, aproape de stradă, de mare - min. 10.

Duș. Și un duș. O familie de 5 - am luat un duș cu o pauză de 5 minute, poate apa din baia de ulei nu ar pleca și a amenințat că va vărsa pe podea, nu numai în suflet, ci și pe numărul. Deschiderea robinet în chiuvetă, nivelul apei în scurgere de canalizare a ridicat printr-o cabină de duș și printr-un orificiu de evacuare în podea, astfel încât chiar și în timp ce periaj podeaua a fost inundat cu apă. Confruntându-se cu o problemă similară în hotel Sun Beach în Iallasose și Dias Studios și Faliraki, dar nu atât de sincer, nu există apă pur și simplu nu este de îngrijire foarte bun, dar aici este o problemă globală. Canalizare barbotarea chiar și atunci când camerele vecine au folosit duș. Aceeași problemă a fost și cu alți oaspeți.

Atitudinea este părtinitoare de la hotelul gazdă. Aș vrea să-l trateze pe toți oaspeții și să nu-și schimbe în fiecare zi starea de spirit. Nu e profesionist.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 136 343 118 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de referință: D22C3CE







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: