5 perechi de manusi originale alte 13, cadouri amuzante

Mittele sunt un cadou minunat pentru cei pe care doriți să îi încălziți. Și acum este momentul să le dăm. Mai multe variante interesante ale mănușilor din blog au fost deja, am decis să reîmprospătesc legăturile și să văd ce altceva pot fi cumpărate de pe Internet.







1. Mitten pentru iubitori
Anul trecut au fost o noutate, și în acest fel sunt deja vândute de mulți.

5 perechi de manusi originale alte 13, cadouri amuzante

Pret: 999 rub.
În cazul în care pentru a cumpăra: GiftMix

Există o opțiune mai simplă pentru 499 de ruble. Și în "Expediția" în set este de asemenea un încălzitor de sare. Probabil, acest lucru este pentru dragoste disperată. Eu personal sunt la o temperatură când este nevoie de o sticlă cu apă fierbinte, vreau deja să mă duc acasă și să nu țin mâna pe jos.

2. Mănuși Orenburg downy
Arată foarte modest - sunt monofonice, fără ornamente. Dar cine a avut vreodată un șal de Orenburg în mâinile lui, el știe: acestea sunt lucruri delicioase și ușoare și sunt foarte, foarte calde. Ele protejează fiabil mâinile tale preferate chiar și de înghețurile foarte grave.

3. Cava nețesută
Aceste koto-mittens japoneze nu sunt atât de calde, cât de cool. În exterior - o mănușă ciudată, iar din interior - o laba de pisică adevărată! O astfel de pisică se va strânge imediat în jurul fotografilor.







5 perechi de manusi originale alte 13, cadouri amuzante

Preț: 1300 fre.
În cazul în care pentru a cumpăra: KawaiCat

4. Alte mănuși de koto
În aceste mănuși pentru a deghiza ca o pisică nu va reuși. Dar arătați-vă dragostea pentru pisică - destul. În pereche la mănuși există și o koto-eșarfă.

5 perechi de manusi originale alte 13, cadouri amuzante

Prețul: 1000 rbl.
Unde să cumpărați: HandMade

5. Nici un șoarece, nici o broască, ci un animal necunoscut
Este dificil să se determine speciile care aparțin animalului care a servit drept model pentru aceste mănuși. Cu toate acestea, pedigree nu este principalul lucru (nu să le arătăm la expoziție). Uită-te la modul în care prind aceste mănuși!

5 perechi de manusi originale alte 13, cadouri amuzante

Preț: 1390 fre.
În cazul în care pentru a cumpăra: lezzet.ru

6. mănuși de la meșteșugari
Se pare că nu există atât de multe mănuși interesante în magazine obișnuite. Dar stăpânii aceștia nu numai - și tricotate, brodate, și felted, și toate împreună! Plus mănuși la comandă - puteți să comandați mărimea exactă, să faceți modificări opțiunilor propuse și, dacă doriți să solicitați să nu repetați cele alese.

Aici, de exemplu, aceleași "mănuși pentru iubitori". Puteți cumpăra obiecte gata făcute din punctul 1 și puteți comanda maeștrii de mănuși cu numele dvs.! Care opțiune este mai interesantă? În opinia mea, al doilea. Am scris deja despre acest maestru.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: