5 Idei de meserii din cutii, I-mama!

5 Idei de meșteșuguri din cutii, I-mama!

Continuarea temei de Artizanat din cutii. Astăzi am petrecut mult timp pentru a face un mic rating al celor mai creative și mai utile idei de utilizare a cutiilor de sticlă în fermă. Pentru marea mea bucurie nu erau atât de puțini, ci cât de mulți cinci. Deci, începem.







5 Idei de meșteșuguri din cutii, I-mama!

2. Aici, un borcan de sticlă este în același timp un pat de ac și un container pentru stocarea articolelor de cusut. Este foarte convenabil ca banca să fie transparentă și să aveți în vedere tot ce este stocat în ea. Idee grozavă pentru femeia cu ace.

5 Idei de meșteșuguri din cutii, I-mama!






3. În această idee, întregul chip în designul extern. Banca poate fi lipită cu o cârpă interesantă, zadekupazhit sau chiar lega capace. E vorba de abilitățile tale. Ei bine, cum să le folosiți și ce să păstrați este o chestiune de gust.

5 Idei de meserii din cutii, I-mama!

5 Idei de meserii din cutii, I-mama!

4. Băncile ca sfeșnici sunt o parte romantică pentru o seară confortabilă și familială în natură.

5 Idei de meserii din cutii, I-mama!

5. În acest exemplu, se folosește principiul de fixare de la prima idee. Borcane de sticlă sunt folosite ca un container pentru flori și răsaduri. Un pic confuz, desigur, condițiile. de exemplu, irigare și drenaj. Dar dacă te uiți atent. În opinia mea, plantele din bănci sunt confortabile.

5 Idei de meserii din cutii, I-mama!

Oferiți-vă ideile. Voi fi bucuros să adaug la colecția de idei pentru meserii din cutii.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: