323 Recenzii reale - baza otdikha samaya ladoga

"Frumos, confortabil, valoare pentru bani este excelent."

loc foarte confortabil pentru iubitorii de relaxare liniștită, la Hotel prirode.Nash langa locul Kotka în Golful Finlandei, a fost închisă din cauza krizisa.Iskali ceva similar și a găsit în cele mai multe Ladoga) aer curat, pace și unice vedere Ladoga. În ciuda teritoriu relativ compact, multe foișoare și locuri care ar sta cu o ceașcă de cafea sau un pahar de vin și se bucură de peisaj) gândit la toate, prietenoase cu mediul, paturi sunt disponibile în perne acasă-och.udobnye și saltele, lenjerie bună și polotentsa.Kuhni și zona mangalnye echipat cu tot ce este necesar Personalul prietenos Chistota.Resume - reveniți și nu o dată - NECESARILY! Și o mulțime GRATUITĂ MAI MULT pentru proprietari pentru un astfel de serviciu.

"Dacă nu era vorba de câinii maestri, este frumos. Adresez o mare solicitare proprietarului de a regreta câini! "

Apreciat: - set grijuliu de articole de uz casnic în case, inclusiv potholders, servetele, apă în răcitoare, prosoape de hârtie, o varietate de feluri de mâncare bună, poker pentru cărbune, parchet din lemn în teritoriu. Acesta este un lucru pe care s-ar putea salva într-adevăr, dar prezența acestui vorbește de respect și grijă pentru restul - ce case nu a verifica afară pentru furt. Am fost recent pe baza „7 lacuri“, în cazul în care, atunci când am contorizat linguri, furculițe și prosoape, senzație de dezgustător.

"Loc foarte frumos de relaxat"

Excelent centru de recreere pentru compania de prieteni și cupluri tinere, peisaj foarte pitoresc, amenajat, există totul pentru recreere activă

Sala de duș nu este foarte confortabilă, dar sunt lucruri mici

"O combinație bună de confort și viață sălbatică"

Un excelent centru de recreere pe malul lacului Ladoga, a fost distrus dimineața cu vederea spre Ladoga. Baza este în pădure, iar aerul este uimitor de curat și proaspăt. Teritoriul este foarte gândit, de pretutindeni chioscuri, căi de lemn, terenuri pentru copii și sport. Multe opțiuni pentru organizarea de petrecere a timpului liber. Casele sunt confortabile, există tot ceea ce aveți nevoie pentru odihnă. Personalul este foarte receptiv. Ne odihnim cu prietenii, cu plăcere mă voi întoarce acolo cu copiii.

Nu există nimeni care să nu-i placă.

Marea bază. Mi-a plăcut totul, un acces minunat la baza de-a lungul drumului forestier, un asfalt nou, toate sunt necesare în case, grătare pentru fiecare casă, frigărui, paturi confortabile. camere curate. toate noi. Locația este chiar pe plajă. dormea ​​sub sunetul valurilor. Peisaj amenajat. terenuri pentru copii și sport.

"Un centru de recreere foarte spiritual, totul este nou".

Foarte centru spiritual de recreere, totul este nou. a luat o cameră în hotel, în timp ce bucătăria are tot ceea ce aveți nevoie pentru gătit. Există grătare și frigărui în cantități mari pentru gătitul kebab-urilor. Din serviciile suplimentare au luat o barcă și un ATV. Ne gândim să ne întoarcem, dar deja compania este mai mare și să ia o cabana.

Baia din cameră ar putea fi mai mare, dar nu este critică.

"Tacerea, curățenia, ordinea, personalul prietenos"

Tacerea, curățenia, ordinea, personalul prietenos

Room service (înlocuirea consumabilelor, cum ar fi hârtia igienică și lenjeria de pat). Faceți acest lucru mai des decât o dată la 5 zile, conform reglementărilor.

"Teritoriul este frumos și există ceva de făcut"

"La Ladoga la distanță de mers pe jos, pe teritoriu există chioscuri. "

Ladoga la câțiva pași, pe teritoriul de acolo sunt gazebos, grătar, este foarte frumos și confortabil.

Nu mi-a plăcut - vecini foarte zgomotoși și o lipsă absolută de izolare fonică. Nu am putut să dormim. Acest lucru a stricat impresia generală de odihnă.

"Un loc frumos pe malul Ladoga"

Locație frumoasă pe malul Ladoga. Teritoriu frumos și bine îngrijit, unde atât copiii cât și adulții pot găsi un loc de muncă. O cabană confortabilă de la o cameră la 4 persoane. Casa este caldă. Dușul # 47; toaleta funcționează corect. Prosoapele proaspete nu vechi vechi # 47; Feluri de mâncare noi - # 47; tacâmuri - există tot ce este necesar pentru gătit. Fiecare casă este dotată cu un foișor cu grătar, o masă și apă. O prietena administrativă responsabilă ne-a ajutat cu toate întrebările care apar.

Foarte curat. Peisaj amenajat, trasee, arbori. Baza își justifică pe deplin numele, locația este șic - țărmul Ladoga. În casă există un set întreg de vase (vase, tigăi, cuțite), o bucătărie cu aparate, un frigider complet.

pentru un animal de companie să ia 1000 de ruble pentru întreaga perioadă de reședință, dacă pentru o săptămână atunci normele (și dacă pentru o noapte este cumva nu foarte)

«2 nopți într-o cabană»

Case bune pe malul lacului. Vedere mare și loc pentru a vă relaxa. Ideea originală este destul de bună. Există un loc de joacă, un teren pentru minifotbal.

Drumul spre rândul său către bază este pur și simplu rus, nu vă surprindeți. Cabana era rece, un mic încălzitor nu putea să facă față sarcinii. În cabina de duș, apa curge prost, deși acesta este un lucru fixabil. Pentru cei cărora le place să doarmă, cabana este întunecată tot timpul. aceasta este locația.

"M-am odihnit aici a doua oară, totul a fost chiar mai bun decât în ​​trecut. "

M-am odihnit aici pentru a doua oară, totul a fost chiar mai bun decât anul trecut. Mulțumesc!

"O mare sarbatoare pe Ladoga!"

Am experimentat puțin că încăperea nu va fi foarte confortabilă din cauza izolației slabe a sunetului, care a fost citită aici în recenzii. Într-adevăr, există o astfel de fad. Dar vecinii noștri au fost fără zgomot, așa că nu putem spune că acest lucru ne-a stricat în vreun fel vacanța. Audibilitatea este ușor mai mare decât într-o clădire rezidențială convențională, dar dacă în spatele unui zid o companie zgomotoasă, izolația fonică nu va economisi. N-am avut destule. cârpe pentru a șterge suprafața după gătit, și prosoape cârpă. Întrebați în avans - cred că nu vor refuza. Nu gel de duș și șampon - luați cu dvs. Nu este cel mai confortabil duș, dar podeaua caldă se ocupă cu excesul de apă. Nu închiria un motor pentru o barcă, dar poți să-ți aduci singur. Dar toate acestea sunt lucruri mici, crede-mă!

"Vacanță de lux în Ladoga"

Minunata natură. Casă excelentă cu toate facilitățile - lenjerie de pat, bucate, TV, podele încălzite, paturi confortabile. Foarte confortabil! Administratorii sunt prietenosi, ajuta la rezolvarea oricaror probleme. Bine întreținută și foarte frumoasă! Există locuri de joacă, un teren pentru fotbal și badminton, o zonă acoperită pentru tenis de masă și simulatoare. Puteți închiria o barcă și biciclete. De-a lungul bazei există o pasarelă din lemn de mers pe jos, foarte frumoasă!

Totul foarte mult.

"Camping"

Totul este bine. Lacul, natura, serviciul, atmosfera. A depășit toate așteptările. Seara pe malul lacului din apropierea șemineului este o experiență de neuitat. Multe mulțumiri administratorilor. Și sincer, cred că într-un astfel de loc lipsa de WI-FI omniprezent este doar "+".

"Locația este excelentă, natură, frumusețe, tăcere."

Locația este excelentă, natură, frumusețe, tăcere.

"Avem o cabană frumoasă, cu case uriașe. "

Avem o cabană frumoasă, cu paturi uriașe la parter și holuri spațioase la etaj (o casă cu 1 dormitor). Mai ales mi-a plăcut prezența unei pardoseli calde în baie și modul în care este dotată bucătăria (se pare că toate lucrurile mici au fost luate în considerare, de la boluri de salată la ceainic). În timpul verii, ar trebui să fie confortabil pe terasă. O cale de lemn de-a lungul lacului este un buzunar complet.

Aș dori o varietate de echipamente. A fost posibil să se închirieze doar schiuri (deși prezența unei piste de schi iluminate este mulțumită), dar probabil că ar fi posibil să ai o sală finlandeză sau să umple un deal sau un patinoar.

"Avea o odihnă bună. da puțin))) "

Au fost în cameră 3. Poate că aceasta este singura caracteristică a acestei camere. părtinire. Aș vrea capul patului. să ridice. Am simțit că picioarele mele erau deasupra capului meu.) Nu era foarte confortabil să dorm.

"Locație convenabilă, malul pitoresc Ladoga, oportunitate. "

Locație excelentă, malul pitoresc Ladoga, posibilitatea de a folosi gratar, bucătărie proprie, liniște

În timpul utilizării este permis să ia gratar pentru grătar, sunt monstruos murdare. Nu personalul sobru, omul de pe securitate a uitat să deschidă bariera, nu a răspuns la butonul de la ușă. Patul a promis un mare, de fapt - două mici, cu o saltea comună subțire, a căzut în mod constant în ea, umerii și gâtul rănit în dimineața.

"Baza de odihnă actuală"

Frumos. E confortabil. Confortabil. Mental. O bază minunată de REST. Totul se face cu sufletul. Camera are tot ce aveți nevoie.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 136 380 628 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț



















  • Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: