31 O femeie de vară transformă un bărbat cum dorește

Eu răspund la ultima întrebare - nimic ciudat. O femeie normală de 30 de ani (mai ales dacă nu este privată de date externe) pentru centură va închide orice vârstă de 20 de ani, din mai multe motive. Creiere, experiență și altele






da decât doar pentru a atrage 20 de casete cu date numai externe. și dacă bătrânul de 30 de ani este bine îngrijit, după 20 de ani într-un zbor complet

La naiba, am doar 30 de ani și m-am învățat. Mă uit la mătușățele de 20 de ani care se întâlnesc? hoho


Ei bine, apropo, da - cu vârsta, mai bine înțelegeți cum să răsuciți țăranii))))) bine, că conductele de incendiu-apă-cupru au trecut deja. Acum mă simt mult mai bine, mai încrezător și mai confortabil la vârsta mea decât am fost la începutul anilor 20. Din exterior, nu m-am schimbat mult de atunci, dar creierul, experiența și încrederea mi-au crescut de mai multe ori. Acum n .. la țărani)))))))


Mai întâi de toate, nu sunt un prost, ci tu) să iei un străin și să-l suni - nu dintr-o minte mare. În sensul "mai ales în Rusia"? Asta e, că în comunitatea rusă, chiar și cei de 25 de ani nu au fost cu mult timp în urmă.






În detrimentul satului, da, un mic sat din Elveția, numai nivelul de trai este mai mare decât aceeași moscadă. Aici oamenii sunt absolvenți de la universități cu întârziere și, prin urmare, vârsta de căsătorie este mai mare, nu în Rusia, unde cel de 25 de ani nu este considerat primul grad


Am întâlnit o viață diferită, una era de 30 de ani, arăta ca o matură matură în vârstă de 2 30 de ani ca o fată - egestnicica mea. Aici totul depinde de gena și de grijă de sine

Ei bine, doar că un nebun va scrie despre 30 de ani ", dar cum o face, ciudat, da?" și sincer surprins - "dar cum o fac".
Dacă locuiți în străinătate, atunci nu faceți concluzii despre societatea modernă. în orașele mari pentru o lungă perioadă de timp deja de 25 de ani nu este considerată o "a doua prospețime" sau una târzie. Acum că știți că multe persoane în vârstă de 30 de ani nu sunt încă căsătorite și nimeni nu le arată cu degetul. Și mulți dau naștere și când sunt deja 35-40 de ani.


Din aspectul în această viață nu depinde atât de mult. Tineretul și frumusețea - garanția tuturor - acesta este unul dintre miturile tineretului.

Deci înțelegi, este același lucru ca o fată de 10 ani să înceapă să se întrebe despre tine - și cum o face. tu, cred, înțelegi avantajele tale față de cei de 10 ani? Dacă presupunem că este, de exemplu, dezvoltat fizic. Ei bine, sau avantajele tale față de cei de 16 ani? Ce crezi tu, cine va alege omul - tu sau 16 ani? Dacă aceasta din urmă opțiune - atunci el este în jos și care are nevoie de ea.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: