14 aforisme cu latină în latină - sursa bunei dispoziții

Du-te în pădure, în zăpadă și în picioare
Thumbelina spune: "Sunt cel mai mic pe Pământ".
Albă de zăpadă spune: "Sunt cea mai frumoasă pe Pământ".
Huesos spune: "Am absorbit cel mai mult din x".








Ei merg, în general, și merg la casa Adevărului.
Thumbelina se scurge în lacrimi și spune: - "Bin-pancake, nu sunt cel mai mic." Mai puțin este băiatul meu - dormit ".
Albă de zăpadă se scurge, de asemenea, în lacrimi și strigăte: "- Che rt, nu sunt cea mai frumoasă." "Mai frumoasă decât mine este o frumusețe de dormit".
Se întoarce în rău și spune: - Bitch, care este EUGENĂ?

Un fart de capră, Fartosnya, a uitat de tatăl său. E o altă cățelă.
Știu, de asemenea, o mulțime de site-uri unde ți-ai aruncat banii la 1500 de ruble pe oră.

Acei tipi nu sunt patrioți :) Am câștigat unul homosexuali yabuchy Ptriot Evgius scrie tipul de srch- bun am un nenorocitii răspuns - cum ar fi povrnotsya limba normalnogo- tial mama ta și trebuie să dochk- acest urât nenorocitii site-ul Mitla Eu spun că știu o mulțime de sytov unde acest rahat este condus de o mătură murdară

Nici o ficat nu este patrioții :)







BAYANA-EVIL Zburați în Egipt - Fiica curentului a zburat lafa pentru 35)))))

pe airbnb este posibilă închirierea unei case pentru o sumă corespunzătoare de bani

Există timp favorabil pentru a vizita, și nu există. Toamna este doar în Vietnam, sezonul de ploi și taifunuri. Și iarnă este un moment minunat.

Nu am mers mai departe decât Kazahstanul în străinătate

Prietenul meu a călătorit în toamnă, cu copii, a supraviețuit unui uragan, nu știu dacă va zbura încă.

Zhenya, infa în vietnameză este necesar, mai puțin de zece zile pentru a merge. La rezervare, etc. prețurile sunt devastatoare. Dar ei spun că este mult mai ușor. Cine a mers, spune-mi.
Cisterna, cu anii săi.

Și presează pietonii pentru sănătate, nu-i așa?

Vietnamul nu a adoptat convenția internațională privind traficul rutier - erau la război cu Statele Unite la acel moment, nu a fost până la capăt.
Prin urmare, este necesar să conduceți cu atenție mașina și în centrul drumului. destul de legal se poate întâlni pentru banda de moped. Și pentru a depăși este necesar în dreapta, tk. în fața mașinii se îndreaptă spre centrul drumului.

Există un astfel de remediu magic pentru boala de mișcare - dramă. Ea suprima ceva acolo și are un efect general liniștitor - pe scurt, ați uscat întregul zbor cu el. Încercați. Ei bine, încercați să nu vânați de la bun început, să vă imaginați, de exemplu, că în cinci ore veți fi deja pe mare

Toți, tuturor până mâine

Ei bine, deja determinat)))

Da, am lăsat aici câteva perechi de cartușe pentru a umple și totul, mă voi îneca în bar, adică aș vrea să spun

Urmați mușcăturile urinare, dar apoi faceți pe scaun

Mă tem și asta este.

Da, nu am dormit puțin și nu am mâncat

dar de ce vă este frică de avioane?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: