13 încercări pe drum

Este interesant, dar foarte puțini oameni știu, dar pe Putin, în timpul șederii sale la putere, a încercat de 13 ori. Cred că acest lucru arată în mod clar pericolul președinției lui Putin. Deși Fidel Castro (revoluționar cubanez a încercat de 100 de ori pentru ea, cubanezii înșiși spun 600), el nu merge, nu poate fi comparat, dar este încă nu este suficient, mai ales atunci când consideră că președinția, a durat 14 ani (Fidel Castro a fost la putere 49 de ani). Există foarte puține informații despre un astfel de "rezumat" al lui Putin. Dar încă nu trăim într-un vid de informare. Și, deși unele informații, dar se prăbușește în Internet și mass-media. Este curios că aproape toate încercările noi diferă semnificativ de cea anterioară.













În acei ani au existat mai multe incidente care îl pun în pericol pe președinte. Dar este dificil să le numiți atacuri. Este posibil ca acestea să fie încercări de a ucide pe Putin, dar FSO nu a oferit nici o explicație în acest sens.

Extindeți Sucursala 0

Cum să descifreze "președintele ZHEHZ"?

Extindeți Sucursala 0

Pregătit prost. Cu cât participă mai puțini oameni, cu atât mai mare este probabilitatea succesului. Iar cele mai multe dintre aceste încercări au eșuat din cauza simplității extreme și a evidentei lor. De ce toată lumea încearcă să atace când cei mai gărzi? Trebuie să ataci când e cel mai puțin așteptat.

Extindeți Sucursala 0

Și ce zici de post? În unele locuri, pare o încercare nereușită de a "Copiați => Lipiți"

Extindeți Sucursala 0

Extindeți Sucursala 0

Exact 1111 zile mai târziu :)

Extindeți Sucursala 0

Înțeleg că nu este întreaga listă! Sora mea clarvăzătoare mi-a spus că era otrăvit. Bunica a spus că China va profita de Israel. Europa va fi musulmană







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: