13 ani în bătaie avem încredere @ a2 (raport)

13 ani în bătaie avem încredere @ a2 (raport)

18 mai a fost una dintre cele mai importante zile din viața mea. În această zi, echipa de promoție INBEATWETRUST a sărbătorit în vârstă de treisprezece ani în orașul natal St. Petersburg din clubul A2.






În Beat We Trust astăzi este un jucător de încredere pe scena muzicii mondiale, iar nominalizările anuale pentru cel mai bun eveniment de club din turneul internațional BREAKSPOLL AWARDS sunt o confirmare incontestabilă.
Când Inbits sărbătorește ziua de naștere, întregul oraș știe despre acest eveniment!
Editorial Nightparty.ru Nizhny Novgorod a făcut din nou o excursie și trebuie să împărtășim impresii. Bine ați venit în lumea ritmurilor sparte! Ai condus!
Totul a început cu cel mai mic: biletele de tren pentru lună au fost cumpărate, lucrurile necesare au fost stocate în avans - și a rămas doar să aștepte ziua dragi. Cincisprezece ore de drum - și mă duc în siguranță la pământul din Sankt Petersburg.
Șase luni mai târziu, Inbits sparge din nou porțile clubului A2 cu o putere ireală: LEEROY THORNHILL MARTEN Hörger alias SMASH HI-FI, BARRYASHWORTHakaDUBPISTOLS, JAYCUNNING, LADYWAKS, QUEST, LEXANI, știri de ultimă oră!
Pentru mine, A2 este deja un loc de joaca familiar. Are un sunet de înaltă calitate, adaptat la standardele acustice perfect reglate. Un număr mare de baruri, prezența zonelor pentru fumat și pentru nefumători - asigură o petrecere confortabilă pentru toată lumea și o capacitate totală de câteva mii de persoane - un sejur confortabil.
Găsirea acestei instituții nu a fost dificilă. Singurul dezavantaj este că metroul din apropiere nu a funcționat temporar, așa că a trebuit să-l pierd pe Lexani. pe care o regret.

Astăzi, ați putea cumpăra cadouri nobile de la sponsorii Marlboro: obțineți o fotografie tipărită proaspătă, luați un tricou și chiar un MP3 player.
Scena a fost ca întotdeauna nerecunoscută: ecranul gigant, DJ-ul cu simbolurile Inbits, puternicul sistem de sunet de pe laturi și, desigur, frumusețea ireală. Pe dansatori, pe linga go-go, echipa de renume mondial (liderul recunoscut al ringului international de dans) - "Top9 Crew"






Până la miezul nopții mă găsesc în interior și încep să mănânc un pic puternic de la un reprezentant al scenei de pauze interne BreakingNews

13 ani în bătaie avem încredere @ a2 (raport)

Melodiile și remixurile Breaking News uimesc cu unitatea și tehnicitatea simultană. Băieții combină cu succes ultimele tendințe în muzica electronică și lucrează în stilurile Breaks, Dubstep, Fidget House, Nudisco și Electro House.
Spectacolul lor a adunat un dans complet! Ei își arată sunetul, unitatea lor, creând astfel spectacolul lor incredibil în mișcare. Astăzi echipa nu a venit cu mâinile goale, ci cu noi lucrări exclusive. Au fost demonstrate trei piste noi și așteptăm cu nerăbdare eliberarea lor. Ei au primit o oră, iar în acest timp au reușit să strângă sucuri din multe. Am pompat ringul de dans!

Și tipii Tula sunt imediat înlocuiți de un bărbat care nu are nevoie de o prezentare.
DJ, promotor, producător, artist, designer este un om de aproape toate profesiile. De mai bine de 13 ani, ea a promovat breakbeat la petreceri și festivaluri, pe care le organizează la St. Petersburg și în întreaga Rusie. Meet - LadyWaks

13 ani în bătaie avem încredere @ a2 (raport)

Ovatia cu schimbarea participanților - și este deja în spatele platanelor. Mimicry, podtantsovka și abilitatea de a simți fiecare pista - cântați-o împotriva celorlalți. Funk, școală veche, newbrace - tot ce ne place și am așteptat atât de mult în spectacolul ei.
În momentul de tot ce se întâmplă, îți dai seama cât de nebun este atmosfera! O audiență pozitivă, sute de mâini ridicate - și toate pe aceeași lungime de undă! Suntem în pauze, suntem în INBEATWETRUST!
Ne întâlnim cu primii oaspeți străini - LeeroyThornhill MartenHorger - sunt Smash Hifi

Pe scenă se execută un adevărat "CrazyDj", și numai datorită lui în această seară îmi voi aminti pentru viață!
În Beat, avem încredere. Cu un astfel de plâns în spatele platanelor, cum ar fi "tunetul și fulgerul", apare JayCunning

În timp ce Jay făcea înregistrări, Barry a reușit să-l ajute, citind recitațiile fictive despre "TheProdigy - No Good Start The Jericho"

13 ani în bătaie avem încredere @ a2 (raport)

Dar am luat un timp și am început încet să mă reîntorc, urmărind continuarea banchetului. Dansul de dans nu era gol, iar pentru încă o oră sunetul pozitiv îi încuraja pe clubbers.

Sărbătorirea sa încheiat și este timpul să ne întoarcem acasă. A fost incredibil de rece și de neuitat! IN BEAT WE TRUST este mai mult decât un rave! Încredere în bate!
Ne vedem!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: