125 Comentarii reale - hotel seasons spa hotel

"În general, totul este bine, cu excepția perioadei petrecute în spa."

În general, totul este bine, cu excepția perioadei petrecute în spa. Când se efectuează procedurile plătite, hamamul este închis, iar sauna finlandeză uneori nu funcționează (personalul nu monitorizează în mod special confortul oaspeților). Micul dejun este bun, curățenia în camere este exemplară, recomand cu tărie pentru un weekend romantic.

Timp de așteptare în complexul spa. În timpul procedurilor, hamamul este închis pentru o perioadă destul de lungă.

"Bucătăria din restaurant este pur și simplu excelentă!"

Bucătăria din restaurant este pur și simplu excelentă! acum acesta este un loc preferat nu numai pentru SPA. dar vom merge și la un restaurant mai des! Mulțumesc!

"Totul a fost super!"

Totul a fost super! Vă recomand.

"Un loc bun, confortabil, foarte curat în camere, miroase frumos. "

Nu vă recomand să vă petreceți noaptea aici, mai ales dacă ați venit să vă odihniți și să dormiți. Mai ales dacă sunteți cu copii! Nu există izolare fonică, corpul este construit din lemn și fiecare pas al vecinului din partea superioară sau a camerei alăturate sună ca și cum ar fi lovit cu un ciocan. Nu a dormit până la ora 5 dimineața, a fost groaznic! O zonă mică.

"Nu există piscină pentru copii"

nu există piscină pentru copii

"Prețul nu corespunde calității."

Prețul nu corespunde calității. Bucătăria din restaurant este scumpă și nu gustoasă. Micul dejun ar putea fi mai bun, pentru un astfel de preț pentru cazare. Piscina este prea mică pentru atât de multe camere

"A blocat suma pentru hotel, și apoi o altă lovitură. "

A blocat suma pentru hotel, iar apoi o altă a fost retrasă în factură și a blocat acum 30 de zile pentru a aștepta decizia băncii!

Dragi Alexandru, Vă mulțumim pentru feedback, Ne pare foarte rău că nu am reușit să finalizăm și înțelegerea cu banca, cantitatea de bani ... Mai mult # x25BE;

Seasons SPA Boutique Hotel

«Hotel confortabil cu piscină»

1. Piscina mare Lovely 2. O mulțime de șezlonguri în jurul piscinei, și foarte puțini oameni, verde 3. bun, deși mici, zona 4 zonă de spa mare (deși temperatura în hammam ar putea fi mai mare) 5. prosoape bune frumoase și liniștite, halate de baie și cosmetice în cameră 6. O selecție excelentă de tratamente spa. Probabil cel mai bun din Kiev și regiune și specialiști de calitate și cosmetice 7. paturi destul de bune și lenjerii de pat 8. Mâncare delicioasă în restaurantul 9. Pe teritoriul foarte mare - un magazin de vinuri și produse alimentare cu produse bune, de la ferma la lactate stridii proaspete. Vinurile alese sunt excelente. Adevărat, alcoolul poate fi adus pe teritoriul cu o plată a restaurantului corkfi 200 UAH pe sticlă

1. Nu există uscător de păr și fier în cameră. Mai ales lipsa unui uscător de păr a surprins hotelul cu un centru spa și o piscină 2. Câteva prețuri ciudate în spa și restaurant. Restaurantul - un număr de feluri de mâncare care nu sunt pe meniu și prețurile sunt numite „o voce“ (de exemplu, această situație cu un shish kebab), care provoacă un sentiment de opacitate. În Spa: comandați niște servicii, în timpul căruia vi se solicită să vă clarificați întrebările astfel încât să nu înțelegeți ce este + servicii. În cazul meu, serviciul adăugat a fost mai scump decât suma celor două pe care le-am comandat inițial. După ce a aflat relația, ceva a fost relatat, ceva a fost făcut pentru o reducere și, în general, am fost mulțumit. Dar sedimentul de la abordarea generală a prețurilor și transparența acestora a rămas 3. Camerele nu sunt curățate, trebuie să ne întrebăm separat despre ele. Și în cazul nostru, suntem după o ședere de 2 zile a cerut pentru „cel puțin să se schimbe prosoapele,“ le-am schimbat și nici măcar nu se spală vasele :) 4. După rezervare prin rezervarea noi sunați la hotel și a spus că, de fapt, nu există camere disponibile . După indignarea de partea mea, numărul a fost găsit :) 5. Micul dejun mic

Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Vom lua totul în considerare. o serie de întrebări ar putea fi soluționate la fața locului. Fierul este emis la cerere și ... Mai mult # x25BE;

Seasons SPA Boutique Hotel

- Ei bine, asta-i tot. "

Servicii spa. Micul dejun. Masaj. Piscină

Am luat o cameră cu o pensiune completă. A trebuit să mă rog pentru mâncare. Uita de desert, de băutură. Dacă luați, atunci doar micul dejun, bufet.

"Nu merita banii"

Frumos curte cu șezlonguri, un rnstoran decent.

Pentru 2500 UAH obțineți: un mic hotel de teritoriu, un spa mic unde 3 familii vor fi deja înghesuite, o mică piscină în aer liber, o cameră cu o baie destul de mare, dar un dormitor mic. Un televizor cu 10 ani în urmă, în plus, fără posibilitatea de a conecta un televizor și un frigider imediat din cauza lipsei de puncte de vânzare. Absența plaselor pe ferestre și prezența țânțarilor. Administrator, care nu înțelege bine ce se întâmplă în hotel.

"Natura - bine, personal - trage-te în sus."

Administratorul hotelului - vine dintr-o cuvă.

"Locația bună, zgomotul de pe șosea nu este audibil. "

Locație bună, zgomotul de pe drum nu este audibil, mic dejun bun, piscină frumos.

"Micul dejun nu este european, există syrniki, clătite, muesli. "

Micul dejun nu este european, există syrniki, clătite, muesli, omelete, dreptul de a alege meniul în prealabil

Zona de spa este foarte mică, are sens numai atunci când rezervați complet. Nu există niciun teritoriu ca atare

"În general bun"

Locație convenabilă, paturi bune, spa confortabil și masaj foarte bun, restaurant frumos în apropiere și un magazin de băuturi alcoolice.

Curățenia în cameră ar putea fi mai bună, halatele și prosoapele nu sunt noi, spălate, fără cafea, ceai în cameră, micul dejun este așa. Acest hotel spa se poate face mult mai bine decât planul european.

"A fost mai bine"

1. Informații incorecte despre ruta de călătorie pe site-ul booking.com. Coordonatele și traseul unui loc complet diferit. 2. Informații nesigure despre serviciul achiziționat "număr + program spa". 3. Absența apei potabile în complexul SPA, numai la cerere.

"Raportul preț-calitate este aproape satisfăcător."

Valoarea pentru bani este aproape satisfăcătoare.

Mic dejun - niciodată în viața mea văzut și eu sunt sigur că nu voi vedea ceva mai modest - fulgi de ovăz # 47; # 47 grișul, ouă pe pâine prăjită + selecție (2) # 47; croissant (1), în intervalul de + cafea. În general, nu este curat. Prosoapele se schimbă zilnic, în timp ce în SPA-centru nu le puteți obține în plus, trageți concluzii. Există, de asemenea, un centru spa, pentru care, în principiu, există doar un motiv pentru a merge, o zonă de odihnă foarte mică. De fapt, cu 36 de camere, în cazul în care există mai mult de 5 (cinci!) Persoane în spa-ul în sine, nu este pur și simplu nicăieri chiar să se așeze. Lămpi pentru lucruri numai pentru NU trăiesc; tot ce purtați în mâini sau aruncați oriunde și sperați că după ce ați părăsit jacuzzi sau saună, altceva va rămâne în loc) Este greu să ajungeți la proceduri. Auto-service în spa - la un nivel, dar, de fapt, raportul de preț-calitate (aproape un masaj obișnuit, 40 de minute, 580 UAH.) Cred că nu foarte mult. restaurant la fața locului - Giardino, de 6-8 ori mai scumpe decât media de la Kiev (supa - 180 UAH, salata - 250+ de carne - 480UAH), mânca practic nicăieri. Vă recomandăm să mergeți de-a lungul drumului spre Tandir (Trump Card). Concluzii - să prezinte prietenele lor soțiile unora, pierde în greutate exact, pentru că nu este nimic, merită să ia în considerare numai cumpărarea simultană cazare + procedură inclusă o reducere substanțială pentru cursul de spa de câteva zile.

"În general, totul este normal, modest, corespunde costului".

În general, totul este normal, modest, corespunde costului.

Atitudinea și profesionalismul personalului lasă mult de dorit. Inconsistența înregistrărilor privind procedurile spa. "Da, sunteți la 10" în cele din urmă a devenit "Oh, și un maser cu doar 12 va fi." Și asta e pentru Ziua Sfântului Valentin. Camera nu era pregătită pentru livrare - în special la baie.

"Un miros teribil al conductei sau a apelor uzate în camera de duș."

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 136 387 889 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: EA476B7







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: