12 pași către o viață fericită "Inna Sultanova

12 pași către o viață fericită
Fiecare dintre noi vrea să fie fericit și fiecare are propria idee de fericire. Mulți oameni cred în mod eronat că, dacă sunt îndeplinite anumite condiții externe, ele vor deveni neapărat fericite. Astfel de condiții pot fi orice. Pentru unul, poate fi achiziția unei mașini, iar cealaltă crede că va deveni fericită numai dacă cel iubit îi va acorda atenție. Dar nimic din afara noastră nu poate face asta. Ori de câte ori obținem una, vom experimenta că nu avem altceva. Dar fericirea este alegerea noastră. Alegem cum să simțim. Pictează fiecare eveniment în negru sau alb. Astăzi aș dori să împărtășesc 12 pași care vă vor ajuta să umpleți cu lumină și fericire din interior și apoi realitatea din jurul vostru va reflecta această lumină. Noua realitate creată de dvs. vă va face și mai fericită. Sursa abundenței tale ești tu!













Abonați-vă și obțineți cartea mea gratuit!

12 pași către o viață fericită

Aflați cum să atrageți mai multă abundență în viața voastră.

„Când doar la început, toate aceste reguli cu universul tău iubitor arăta foarte somnitelno..no am decis. care nu va fi mai rău. Mai rău nu a fost, a devenit mai bun și mult! La început, doar a ajutat din nou să creadă în ei înșiși și în puterea lor, și că eu sunt doar ceea ce vreau, într-adevăr merită (și aceasta a fost o problemă uriașă). După un timp de formare în univers a trebuit pur și simplu să-l creadă, pentru că toate legile au început să lucreze și viața se simte mai bine și mai bine))) Și eu nu pot găsi cuvintele pentru a exprima pe deplin recunoștința mea pentru ceea ce am arătat calea spre fericită viață). "

"Cred că a fost Legea atracției care ma adus la Inna. Am venit la ea în disperare. Inna ma învățat să-mi îndrept gândurile în mod conștient, iar viața a jucat cu culori noi! Cu ajutorul clasei noastre, am învățat cum să atrag experiențe plăcute în viața mea. Este uimitor și interesant! Inna este o persoană foarte bună, sensibilă și literară! Sunt foarte, foarte, foarte recunoscător pentru ea! "

- Inna, ești o vrăjitoare! După întâlnirile noastre, se întâmplă lucruri uimitoare! Chiar și comunicarea simplă despre cum să înveți să te iubești și să te asculți, atrage deja evenimente magice interesante în viața mea! "







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: