10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

Despre site-ul feminin al lui Milaya Ya

Site-ul feminin "Iubito" este un portal alcătuit din secțiuni populare precum: știri, horoscop, carte de vis, teste, frumusețe, sănătate, dragoste și relații, copii, alimente, modă, meșteșuguri și altele.







Portalul nostru pentru femei aduce vizitatorilor optimism și frumusețe, capabil să satisfacă gusturile oricărei femei. Retetele de feluri de mâncare culinare vor forța să nu lase omul să meargă și să păstreze o relație bună și luminată.

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Fiind o femeie este magică. Chiar și în ciuda numeroaselor dificultăți și a necesității de a-și apăra drepturile. Și unul dintre micile, dar frumoase "chifle" ale sexului nostru are grijă de tine. În plus, pentru acest lucru au fost inventate multe accesorii interesante, pe care de multe ori nici nu le suspectăm. Vreți să vă răsfățați fără prea multă daună portofelului? Uită-te atent la gizmos din această listă. Și, da, sunt atât de drăguți!

Vrei să-ți mulțumești prietenul, sora sau tu cu un cadou plăcut și, mai presus de toate, un cadou util? Apoi, sunteți rugați să utilizați ideile din această listă. Aceste accesorii drăguțe nu numai că vor ajuta la menținerea frumuseții, ci vor ridica și starea morală. Chiar luni dimineață.

1. Măști de față cu imprimări amuzante

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

2. Sau măști neobișnuite cu "bule" din Coreea de Sud

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Un alt instrument neobișnuit, dar atât de interesant în utilizare. Masca ar trebui aplicata pe o fata curata, ca de obicei, dar dupa o scurta perioada de timp incepe sa literalmente "sa creasca", transformandu-se intr-o spuma groasa de bubble. Penka leagă ușor, dar pătrunde adânc în pori și le curăță. Este interesant, eficient și îmbunătățește starea de spirit. Ambient - așa sigur.

3. Apropo, se poate face o "mască" chiar și pentru unghii

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Mai ales stratificate, mușcate și în același timp și pentru o specie de cuticule. De exemplu, măștile Le Mini Macaron sunt purtate pe fiecare cui separat, ca o copertă mică și asigură o nutriție bună datorită uleiurilor naturale de trandafiri și lavandă, precum și un efect ușor de "efect de seră".







4. Și dacă efectul nu se potrivește, puteți folosi întotdeauna o manichiură deasupra capului

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Da, da, nu fi surprins: unghiile false sunt din nou în tendință! Condiția principală - fără gheare de jumătate de metru, "manichiură de presă" ar trebui să fie cât mai aproape de lungimea naturală. Dar culorile pot fi foarte diverse. Mai ales în onoarea "crom", holografic și alte metalice. Și nici o problemă cu lac: un minut - și gălbenele perfectă sunt gata. Și le puteți folosi în orice moment, când doriți.

5. Colagen și hidrogel patch-uri împotriva ridurilor și pungilor sub ochi

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Reflecția în oglindă dimineața denotă fără echivoc faptul că nu ar fi trebuit să beți atât de mult apă noaptea? Coaja de colagen va remedia rapid situația. Lipiți-le (fără lipici, bineînțeles) în zona problemei, lăsați-le timp de 10-15 minute și bucurați-vă de o piele strânsă și riduri marcate neted. Și niște tinere doamne chiar reușesc să doarmă.

6. Și suplimente de colagen pentru a prelungi tinerii

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Doriți ca pielea să strălucească literalmente din interior, dar îngrijirea atentă nu este întotdeauna timpul? Apoi, cel mai simplu și mai eficient lucru de făcut este să luați colagenul sub formă de pudră ca supliment alimentar. De exemplu, amestecati cu iaurt sau piureuri.

7. Perii electronice pentru curățarea feței

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Vibratarea, trimiterea micropulzelor și a altor minuni în domeniul gadgeturilor de frumusețe sunt deja disponibile pentru mulți astăzi. Curatarea excelenta si masajul placut, imbunatatirea tenului si ridurile netede - ce altceva este necesar?

8. Capetele drăguțe ale capului

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Pentru a nu strica coafura in timpul spalarii, masti si alte nyashnost sa aiba grija de ei insisi. Ei bine, a cărui dispoziție nu se va ridica, uitându-se la acest farmec?

9. Și Velcro pentru breton

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Bara de bastă lungă împiedică spălarea sau machiajul? Coreenii au venit mult timp cu o soluție la această mică problemă. Fără zalomov și rău pentru păr.

10. Magic Mystic Primer-Makeup Fixer

10 lucruri fermecătoare de a avea grijă de ele însele, care sunt pur și simplu necesare pentru fiecare femeie, draga mea

10 lucruri fermecătoare de care să aibă grijă de ele însele, de care are nevoie fiecare femeie

Când nu este niciun moment dimineața, un astfel de remediu 3-în-1 va deveni o baghetă reală: vă va reîmprospăta fața, va pregăti-o pentru machiaj și, în același timp, va prelungi "viața".







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: