50 de moduri de a obține arhiva metalworker - club de discuții

50 Moduri de a obține un lucrător de metal:

Fără nume, a ajutat. O parte dintre căile pe care nu le înțelegeam. Probabil un pic mai mult :)

Ar fi grozav dacă au făcut o astfel de listă, dar pe tema "cum să obțineți un rapper?"







51. Apel Grave Digger curajos Negrul - pentru că armonia rece.
Când auziți muzică, spuneți Hochma dvs. cu cel mai serios fel.

Totul e amuzant, dar nu e bine să te bați prea mult.
Și de ce să obțină un metalist, metalistul poate trimite

52. Spuneți că Udo este ca Moiseiev.

Agrrrrrrrrr. m-ai luat deja.
Dar, prin felul în care oamenii de metal sunt oameni buni. de exemplu, ca mine. și acum ne vom da seama cum să-l luăm pe Metallurg.
Glumește-te. lucrul real. Chiar acum chiar mă impresionez. Îl voi lua pe grupari.

53. Aranjați curse pe biciclete de sport în apropierea locurilor unde oamenii de metal își petrec afară
54. Consultați-le "Yo". Ei vor aprecia cu siguranță.

Nu sunt un muncitor de metal, doar o limbă care nu se dovedește a fi așa. Dar sângele meu fierbe instantaneu, când se spune despre BS și Dio mele preferate.
36. Înlăturați basul la centrul de muzică. și de aici aș vrea imediat să tragă cineva. Omoară-l pe sadic!

Imaginați-vă că Tarja Turunen nu știe să cânte. Și Emppu joacă doar acordeonul și Jukka - pe vechile găleți ruginite.
este foarte inconsecvent pentru mine să spun astfel de lucruri. mai ales în persoană: D







55. La concert, ridicați degetul și declarat public: „Acesti oameni sunt sănătoși, și petreacă atât de multă energie încât nu se cunoaște la raanshe aici ..!“
56. Apelați concertele lor "supp-puppa-party"
57. Să declare că Dimmu Borgir are o criză de text și, în plus, nimic nu poate fi dezasamblat

67. Spuneți anecdotului:
o companie de fabricanți de metale, băuturi de bere, povestiri.
unul:
- La mine, bunicul la fabrica metalurgică din fabrică și acolo se forjează. METAL.
toate:
- DA! METAL! COOL! METAL.
Al doilea:
- Și am fost la lucru ieri. și am ars. METAL.
toate:
- METAL! ITS! METAL!
a treia:
- Am mers pescuit la sfârșit de săptămână.
toate:
- fuuu. pescuitul e de rahat!
- Am prins un crap acolo, l-am pus într-o găleată și am avut caviar în ea. METAL!
toate:
- METAL! COOL! METAL.

ridicarea subiectului - nu există

68. Pentru trupele, spune-mi că Chem este mult mai banal decât orice grup negru
(indiferent dacă știi ce înseamnă acest cuvânt). Trugotam poate spune,
că Khim este mai gothier decât orice grup deprimat.
69. Spuneți că nu vă place să vă uitați la oamenii de metale negre, pentru că ei
toți ciudați, nu că Lauri Yuo.
70. Apelați Vikernes primul păgân și apoi Satanistul.
Încercați să o spuneți lui Varg Vikernes însuși :).
71. Întreabă-i dacă știu cine este Fred Durst.
72. Toridează la moarte pisica numită Dimma Borgir sau papagal
Porecla lui Danny, explicând acest lucru spunând că Isus ți-a apărut într-un vis și mi-a spus
face-o.
73. Dacă au un papagal, întreabă dacă știe cum să facă rahale.
74. Apelați-le perii kirzachi.
75. Spuneți că vă place muzica ambientală și de aceea vă place să vă petreceți
metalisti.

// offtopic revenge metalworker - întrebați de ce în show-ul "Assholes" de pe MTV
Bam Marguer a fost împușcat fără cel mai bun prieten al său - Ville Valo.

76. Trimiteți-le aici aici ([Doar utilizatorii înregistrați și activi pot vedea link-urile]) [Numai utilizatorii înregistrați și activi pot vedea link-urile]







Trimiteți-le prietenilor: