26 iunie simboluri timp, stepan-ivan

Bine ai venit! Acest jurnal este un jurnal al observațiilor zilnice ale creșterii a doi tineri - Stepan și Ivan. Percepția lor despre viață, primul și următorul pas, relația dintre ei și lumea din jurul lor.







Există numeroși rude în episoadele: unchiul Sasha - fratele tatei, mătușa Misa - soția sa; Matusa Nastya - sora mamei; bunica Zhenya - mama unchiului Sasha; bunicii - Volodya și Vitya; Unchiul Kolya și unchiul Misha și mulți, mulți alții.

În plus față de povestile amuzante despre Stepan și Ivan în LJ, puteți găsi sfaturi utile despre legături interesante, fotografii frumoase și povestiri despre călătorie. Revista este actualizată zilnic, deci aderați-vă la cercul cititorilor noștri obișnuiți! Ura!

Din păcate, tendința din ultima vreme (cel puțin printre cunoștințele noastre este foarte vizibilă) este de a părăsi Rusia. Cineva a mers în Anglia, cineva din Israel, unul din Estonia, Letonia, unele, dar cele mai multe dintre toți prietenii noștri (inclusiv fratele meu mai mare) a plecat în Spania. Acest lucru este, desigur, foarte trist, notebook-uri subțiază încet, dar sigur, și oameni buni (dintre care nu stiu de prima mana ca ei sunt buni, educati, oameni inteligenti care, în teorie, ar avea nevoie de propria lor țară) părăsi vreodată Rusia. De exemplu, prietenii nostri buni care ne-am întâlnit în ajunul Anului Nou din acest an, a călătorit împreună la Berlin și Veneția, cărora Stepan a mers la tot felul de petreceri și zilele de naștere ale copiilor, a emigrat în întreaga familie cu trei copii din Marbella.






Uneori ne trimit un mesaj despre viața lor într-o țară străină. Și, uneori, destul de amuzant. Aici, de exemplu, le-am primit vineri o fotografie și o notă:

26 iunie simboluri timp, stepan-ivan

Problema orașului spaniol Marbeya))) În cazul în care dintr-o dată, atunci când testul va aranja) aici noi Dimonchik nu înțeleg semnificația bicicletelor cu floricele. de ce popcornurile sunt diferite - sărate și dulci sau ceva de genul asta. ceea ce inseamna "plus un barbat cu brate lungi" si asta inseamna "pâine cu cârnați" și care este diferența lor. Pe o farfurie și fără. Ce este acest pula deloc?

Dar, de fapt, aveți vreo idee? A întâlnit cineva vreun astfel de pictograme?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: